1:4
- : -
FBC Liberec

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec 4:8
3. Lukáš Mlejnek, 6. Ondřej Kopič, 18. Jaromír Ekl, 55. Štěpán Slaný - 20. Šimon Stránský, 27. Filip Smutný, 32. Matěj Klucho, 35. Šimon Stránský, 49. Šimon Stránský, 56. Jakub Kopecký, 57. Vojtěch Wiener, 60. Šimon Stránský; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 404; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 19 - Petr Chlad 18; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:4;
60:00
Střely po třetí třetině: 9 - 8.
60:00
59:46
Pěkně teď balonek vypíchl Kouba.
59:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Prokop Ferdan (4:8).
59:10
Domácí střídavě v pěti a šesti, v poslední minutě se ale zázraku už asi nedočkáme.
56:54
Chlad srazil střelu domácího útoku před sebe, volný balonek vzal na čepel Wiener a dlouhé vyhození zamířil přimo do prázdné brány domácích.
56:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Petr Chlad (4:7).
56:17
Domácí to zkusí v šesti hráčích v poli.
55:57
Po obdrženém gólu svolává trenér Derka své svěřence na střídačku a udílí pokyny pro závěrečný tlak.
55:56
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
55:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Kološ (4:6).
55:50
Dobrý pokus Nováka, Chlad střelu kryje.
54:09
Štěpán Slaný dostal nabito od Štěrby a využívá přesilovou hru!
54:08
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Daniel Štěrba (4:5).
53:13
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
53:13
Stránský trefil balonek rukou a uvidíme tak vyrovnanou hru.
52:30
Špičkou boty vytáhl Chyna tenhle pokus skoro z brány!
51:54
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
50:44
Smutný teď promáchl před střídačkou domácích.
50:09
Liberec je teď lepším týmem utkání, na domácí vyvíjí značný tlak.
49:42
Další pokus Stránského, tentokrát jen do gólmana.
48:50
Stránskému se podařilo položit si Chynu a přehodit jej, domácí ztrácí již dvě branky.
48:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský z trestného střílení (3:5).
48:49
Uvidíme trestné střílení i na druhé straně, provinil se Tomáš Novák.
48:49
Na středovém kruhu se připravuje Stránský.
48:27
Chyna předvedl slušný zákrok helmou.
47:02
Ferdan se obtáčel kolem brány České Lípy, naštěstí pro domácí ale jeho otočka nevyšla.
45:54
Balonek ale k domácímu brankáři ani nedoletěl a tak se prokračuje bez změny skóre.
45:51
Kopeckého pokus nebyl vůbec špatný, obě dvě blokující hokejky navíc byly příliš vysoko a hosté tak rozehrají slibný volný úder.
44:10
Krajcigra liberečtí sice zdvojili, ale také faulovali a tak domácí rozehrají volný úder.
43:08
Velké štěstí teď bylo pro domácí, že Smutnému balonek o centimetry minul čepel.
42:48
Dzierža zkouší z ostrého úhlu, Chlad střelu dobře viděl.
40:58
Dlesk uklidňuje hru zpět před branku domácích, za což si ze střídačky vysloužil pochvalu.
40:07
Hned po sedmi vteřinách je hra opět přerušena, balonek rozehrají z rohu hosté.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 6 - 9.
40:00
39:58
Krajcigr teď osamocený před bránou pálí nad.
39:24
Právě Slaný teď pálil ze své oblíbené pozice na půlce hřiště, nebyl ale úspěšný.
39:04
Dlouhá přihrávka na Slaného končí až za domácí brankou.
38:56
Hostující brankář Chlad se sportovně přiznal k teči, rozhodčí tak rozehru přisuzují domácím.
38:10
Ferdan naběhl do stojícího Mlejnka a končí na zemi, hra pokračuje bez přerušení.
37:40
Kouba vyvážel balonek, na středu ale jeho přihrávku zastavil vracející se centr Liberce.
34:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Jakub Kopecký (3:4).
32:01
Jirsa zřejmě něco provedl svěřencům trenéra Skružného, neboť ten jej teď ze své střídačky umravňuje.
31:16
Klucho si narazil s Ferdanem a střelou doprostřed brány překonává Chynu, máme srovnáno.
31:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Prokop Ferdan (3:3).
31:05
Kopecký střílel ze středu hřiště, Chyna zasáhl tentokrát s pořádnou dávkou štěstí.
30:24
Valeš startoval podél mantinelu dopředu, Stárek s ním, ohrožení brány domácích však minimální.
28:35
Štěrba promáchl v dobré pozici.
27:55
Přihrávka zpět do obrany ke Slanému ale přeletěla mantinel a k balonku se dostali hosté.
26:29
Z levého křídla střílí Filip Smutný, domácí gólman byl na střelu tentokrát krátký.
26:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (3:2).
26:06
Nespokojen s výrokem rozhodčích je Tomáš Dlesk, není mu to ale nic platné.
25:48
Další pokus končí v rukách Chyny.
25:06
Ekl se snažil přehodit ležícího Chlada, hostující brankář ale zastavil tento pokus o ohrožení své klece.
24:46
Krajcigr s Kopičem rozehrávají v útočném rohu.
23:42
Chyna ale střelu i tentokrát kryje.
23:31
Na vlastní polovině novou útočnou akci přihrávkou Ferdanovi zahajuje Kopecký.
22:37
Světlíkovu přihrávku blokuje Dzierža, Karel mířil do útoku, ale daleko nedošel.
21:26
Druhá část se pomalu rozebíhá, Chynovu pozornost prověřil Stránský.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 5 - 10.
20:00
19:29
19:16
Chynovi vypadl z rukavice balonek, Stárek však svého brankáře podržel a ubránil volný míč.
19:01
Vstupujeme do poslední minuty úvodního dějství, na balonku hosté v útočném rohu.
17:29
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl bez asistence (3:0).
17:29
Jaromír Ekl ale Pařízka balonku zbavil a domácí tak jeho zásluhou vedou 3:0!
17:27
Tichý chtěl přihrávat Eklovi, jeho přihrávku ale zastavil Pařízek.
16:14
Další Jirsův pokus, domácí forvard je dnes hodně vidět.
14:10
Z ničeho nic se před bránou ocitl nikým nehlídaný Stránský, Lukáš Chyna byl i nyní úspěšný a drží čisté konto.
13:18
Krajcigrovo napadání se vyplatilo, od Kološe se Stránským nakonec získal balonek.
10:40
První komerční přestávku máme za sebou, volný úder domácích rozehrávají Slaný s Jirsou.
09:38
Zorro trik teď zkoušel Stránský, Chyna vsedě ale udržel čisté konto.
08:49
Jirsa střílel ze středu hřiště, jeho pokus ale blokuje obrana Liberce.
08:16
Přesto, že to domácí obránce myslel dobře, tyč zachránila Chladovi záda.
08:15
Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil Milan Tichý.
08:15
Rozhodčí nařizují trestné střilení pro domácí.
08:15
K nájezdu se staví Tichý.
07:42
Štěrba stříli, Dlesk střelu blokuje.
06:51
Kárník nedokázal zpracovat balonek a ten přeskočil hrazení. Rozehru mají domácí.
05:27
Krajcigr si našel balonek a přesně na čepel jej vyslal k Ondřejovi Kopičovi, který přidává druhou branku domácích!
05:26
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Radek Krajcigr (2:0).
05:22
Z útočného rohu rozehrává Ekl.
03:54
Smutný střílel z dobré pozice, Chyna má další zákrok.
02:26
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Tomáš Novák (1:0).
02:25
Dzierža zpoza brány přihrál Novákovi, tomu se podařilo najít Mlejnka a domácí kapitán otevírá skóre dnešního zápasu!