0:5
1:3
- : -

TEXAS LONGHORNS - Start98 Kunratice 1:13
40. Veronika Raková - 2. Kateřina Kovaříková, 6. Kateřina Kovaříková, 10. Kateřina Kovaříková, 10. Veronika Křečková, 15. Veronika Křečková, 16. Monika Halamová, 18. Anna Kutnarová, 22. Anna Kutnarová, 23. Monika Halamová, 24. Anna Kutnarová, 39. Kristýna Vejvodová, 41. Monika Halamová, 43. Zuzana Mervartová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 32 - Kristýna Karli 15; po třetinách: 0:5, 0:5, 1:3;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině Texas 7:12 Start
44:59
Vyjádření trenéra hostí Jiřího Petra: Díky povedenému vstupu do utkání jsme si celkem v poklidu došli pro postup. To bylo to, co jsme od zápasu chtěli. Bohužel jsme si i tak nevyvarovali hluchých míst a občas pouštěli soupeře zbytečně do hry. Díky soupeři za utkání.
44:59
Vyjádření trenéra domácích Dana Škvora: Sice jsme dnes nebyli v nejsilnější možné sestavě, ale to nás neomlouvá v neplnění základních dovedností jako jsou například bloky střel. Vyléčíme bolístky a na víkend si zase jdeme pro 6 bodů. Zdravím celý nás lazaret a dejte se co nejdříve do kupy. Díky všem za zápas a za pomoc s pořádáním.
44:00
Četnost střel domácího celku se v poslední třetině zvýšila, nicméně na tempo Startu to nestačí
43:09
Střelu Vejvodové vyráží Kovaříková hlavou
42:25
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Zuzana Mervartová, asistoval Monika Halamová (1:13).
42:25
Mervartová zakončuje po kombinaci do prázdné brány
42:05
Timeout TEXAS LONGHORNS
40:38
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Monika Halamová, asistoval Karolína Laura Hornová (1:12).
39:32
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Veronika Raková, asistoval Petra Šebová (1:11).
39:32
Raková přesprintovala hřiště a propálila hostující gólmanku
38:54
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Hana Chaloupková (0:11).
27:06
Vyloučen hráč Monika Halamová družstva Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
27:06
Halamová si půjde za sekání odpočinout na trestnou lavici. Využije Texas přesilovku k první brance?
26:02
Pěnkavová střílí z půlky, Kovaříková zasahuje
23:40
Samostatný únik Halamové likviduje Kovaříková skokem
23:01
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Kristýna Vejvodová (0:10).
22:38
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Monika Halamová, asistoval Zuzana Mervartová (0:9).
21:43
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Veronika Křečková (0:8).
16:04
Špičáková nenápadnou střelou z půlky ohrozila branku hostí, gólmanka však zasahuje nohou a skóre se nemění
15:10
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Monika Halamová z trestného střílení (0:6).
14:10
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Veronika Křečková, asistoval Kristýna Karli (0:5).
14:10
Výhoz hostující gólmanky si našel cestu až k brance domácích, kde už si s ním Křečková poradila a vstřeluje 5. gól hostí
12:33
Další přečíslení Startu končí mimo branku za mantinely
12:00
Špičáková vybojovala balónek a domácí mohou vystřídat
09:44
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Veronika Křečková, asistoval Anna Kutnarová (0:4).
09:44
Rychlý únik Startu znamená již čtvrtý míček v síti Texasu
09:16
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Monika Škorpová (0:3).
09:16
Stejná situace jako u druhého gólu a Kovaříková již v 10. minutě kompletuje hattrick
05:42
05:42
Start rychle využívá svou první dnešní přesilovku
04:46
Vyloučen hráč Petra Šebová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za špatné střídání.
03:18
Vesecká zkoušela gólmanku hostí z úhlu, bohužel jen do tyče
01:29
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Kristýna Vejvodová (0:1).
01:29
Start využil přečíslení 3 na 2 a Kovaříková úspěšně zakončuje
00:40
Raková pálí z půlky hřiště, střela ale letí mimo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Kateřina Kovaříková, Hana Chaloupková, Monika Škorpová, Sabina Šnajberková
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Kateřina Vránová, Eliška Charvátová, Jana Pavlicová, Dominika Kračunová