3:0
4:3
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 8:5
15. Lukáš Vávra, 29. Jakub Kostelník, 31. Ondřej Kubátko, 40. Daniel Opatřil, 43. Lukáš Michna, 45. Lukáš Vávra, 53. Lukáš Vávra, 57. Vojtěch Zátopek - 5. Maxmilián Škoda, 16. Vojtěch Martínek, 52. Viktor Vlach, 60. Tomáš Kocián, 60. Maxmilián Škoda; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 22 - Libor Domkář 14; po třetinách: 1:2, 3:0, 4:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Jana Kotena: Úvodní třetina z naší strany slušná. Od druhé třetiny jsme byli málo nápadití v útoku. Výborný gólman soupeře naše akce dobře četl. Soupeř navíc dokázal využít řadu rychlých protiútoků. Z naší strany také malý důraz v předbrankovém prostoru. Děkuji soupeři za utkání a gratuluji mu i k dnešnímu vítězství.

59:59
Komentář trenéra domácích: V úvodní třetině jsme udělali pár zbytečných chyb které soupeř potrestal. Nenechali jsme se však rozhodit a soustředili se na naši hru, kterou jsme o proti minulému utkání o dost zlepšili. Zbytek zápasu jsme dobrou mezihrou a poctivou obranou zužitkovali brejkové situace a zaslouženě zvítezili. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
59:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda z trestného střílení (8:5).
59:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Lukáš Zrzavý (8:4).
58:30
Hosté hrají v 6 bez brankáře.
57:30
Utkání se schyluje ke konci a atmosféra na hřišti i na tribuně stoupá.
56:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Jakub Kostelník (8:3).
56:32
Krásná šance Kopřivnice končí v rohu.
55:00
Obrovská neproměněná šance Vávry.
54:05
Hráč FBC Vikings se nepohodl s rozhodčím a dostává napomenutí.
52:35
Vávra dokknčuje hattrick a čepice lítají vzduchem.
52:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Ondřej Kubátko (7:3).
52:25
Bubny z pelhřimova se neutíšují.
51:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Ladislav Běhounek (6:3).
50:28
Hlavní pořadatel uklízí plochu. :)
50:05
Nebezpečná šance pelhřimova končí v rukou Strakoše.
48:52
¨Nadějný protiútok domácích končí u prvního obránce.
46:44
Atmosféra na hřišti výrazně stoupá.
45:30
Střela Pelhřimova zkončila na tyči Strakoše.
44:06
44:06
Domácí rozebítají obranu a skórují.
43:31
Tým pelhřimova míjí branku.
42:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Lukáš Vávra (5:2).
42:03
Domácí proměňují krásnou šanci v oslabení.
40:08
Vyloučen hráč Robert Socha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
39:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (4:2).

33:36
Domácí neproměňují velkou šanci před bránou.
30:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (3:2).
30:55
Krásná souhra Vávry a Kubátka končí gólem.
28:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Robert Socha (2:2).
28:52
Kostelník proměnňuje krásnou střelu "20 nad led" a dorovnává skóre.
28:06
Kubátko blokuje střelu.
26:57
Buben fanoušků Pelhřimova jde hlasitě slyšet.
25:54
Domácí jsou v plém počtu.
24:30
Hosté v přesilovce důrazně tlačí na domácí.
23:53
Vyloučen hráč Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
22:35
Vikings míjí branku o centimetr.
21:00
Oba týmy se vrací do stejného tempa jako na konci 1. třetiny.