2:1
- : -
TJ Turnov

FbC Hradec Králové - TJ Turnov 4:2
29. Radim Kunart, 40. Michal Rolín, 43. Patrik Strejcius, 54. Lukáš Ranný - 27. Lukáš Švitorka, 45. Štěpán Heger; rozhodčí: Jitka Romančáková - Václav Křepelák; vyloučení: 2:6; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: David Šimeček 26 - Petr Suchomel 38; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra Petra Drahoňovského: Velice bojovné utkání, které se divákům muselo líbit. Škoda dalších nevyužitých šancí. Děkuji celému týmu za povedený výkon a soupeři přejeme šťastný návrat domů.
59:59
Komentář trenéra hostů Františka Záleského: V zápase jsme vyrobili obrovské množství nevynucených chyb a zbytečně jsme ztráceli balonky. Hodně nás sráželo také velké množství oslabení, které jsme museli řešit. Zkrátka toho bylo špatně až dost na to, abychom zaslouženě prohráli. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v dalších kolech poháru.
57:02
Timeout TJ Turnov
53:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Dominik Schlappl (4:2).
46:02
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:28
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger (3:2).
42:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Patrik Strejcius, asistoval Max Kuštan (3:1).
41:40
Hradec hraje přesilovku 5 na 3
41:26
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
40:43
Vyloučen hráč Jonáš Mellan družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
40:43
Hradec má další přesilovku, už jednou jí využil tak uvidíme jestli jí teď využije znova
40:00
40:00
39:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Rolín, asistoval Lukáš Ranný (2:1).
39:32
Hradec jde do vedení zásluhu na golu má vyborný hráč Michal Rolín
37:40
Hradec má míček pod kontrlou a zakladá útok
34:55
Vyloučen hráč Štěpán Pohl družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
28:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Max Kuštan (1:1).
28:13
Hradec rychlou odpovědí z přesilovky vyrovnává
27:42
Vyloučen hráč Štěpán Pohl družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Švitorka, asistoval Lukáš Maršík (0:1).
20:01
Vyloučen hráč Tomáš Jiránek družstva TJ Turnov na 2 minuty za zdržování hry.
20:01
Turnov je vyloučen za zdržování hry, tři minuty jim trvalo než přišli na hrací plochu