0:4
1:5
- : -

FBC Intevo Třinec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:9
53. Filip Sikora - 26. Martin Gattnar, 27. Marek Bräuer, 40. Matyáš Šindler, 40. Marek Bräuer, 46. Jiří Besta, 50. Marek Matejčík, 51. Marek Bräuer, 52. Rostislav Gattnar, 53. Jiří Besta; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 321; zásahy brankářů: Jan Piško 22, Šimon Laštůvka 5 - Denis Jasiok 13; po třetinách: 0:0, 0:4, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Dneska byl aktivně a houževnatě hrající Třinec nepříjemným soupeřem. Dlouho jsme se trápili s povrchem a nebyli jsme schopni hrát čistě po zemi. Ale nakonec jsme proměnili velké šance a trošku se rozjeli. Děkujeme soupeři. Hodně štěstí v lize.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Jsem pyšný na kluky za to, jak se se zápasem vypořádali. S odmakanými 60 minutami můžeme být spokojeni. Bohužel to není FA Cup, aby tým ze 3.ligy reálně dokázal porazit aspiranta na titul v nejvyšší soutěži. Děkuji Vítkovicím za to, jak tento zápas pojali, pro nás to moc znamená. Díky skvělým fanouškům!"
60:00
59:59
Střely domácích: 5
Střely hostujících: 13
57:30
Vítkovice mají zápas pod kontrolou a nepouštějí Třinec do šanci.
54:58
Honzo Fiedor se dostal do uniku, jeho dobrá střela trefuje gólmana do hrudi.
52:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Štěpán Kaleta (1:9).
52:48
Po gólu Třince přišla rychla odpověď Vítkovic, kdy Jiří Besta neměl problém dopravit míček za ležicího gólmana.
52:25
Filip Sikora splnil přání všem fanouškum v hale a střílí první gól domácích v tomto zápase.
52:15
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Filip Sikora, asistoval Lukáš Tomiczek (1:8).
51:42
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:28
Nepovedená pasáž hry pro třinecké hráče.
51:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Vítovec (0:8).
50:53
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
50:32
Šimon Laštuvka se ještě ani nestihl rozkoukat a už musel lovit dva míčky ze své bránky.
50:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Šimon Hatala (0:7).
49:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Marek Bräuer (0:6).
48:43
Matyáš Šindler místo míčku střílí florbalky. Ovšem ne po hračích, ale po našem pořadatelském stolku.
47:36
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Laštůvka družstva FBC Intevo Třinec
47:32
Piško dnes svou branku postavil velmi dobře, dalši tyčka!!
47:03
Pěkné gesto Vítkovic, odvolali jasné 2 minuty od Honzy Kováče.
45:28
Besta si jako první našel míček před bránou a beckendem zvyšeje skóre hostů
45:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Ondřej Vítovec (0:5).
44:58
Piško opět vychytává gólovou šanci!!
44:05
Janovský dokázal zblokovat vítkovickou příhrávku, skakavý balonék však zpracovat nedokázal
43:25
Píško se blýskl dalším zákrokem.
43:03
Vítkovice se snaží zvýšít skóre, gólové přihrávky jsou ale nepřestné.
42:30
Úvod třetiny zatím nepřinesl žádnou gólovou šanci.
39:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Ondřej Sidunov (0:4).
39:42
Ťuk ťuk ťuk a gól.
39:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Rostislav Gattnar (0:3).
39:04
Piško fantastickým zákrokem vychytávka tutovku Šindlera
37:53
Filip Turoň trefuje tyčkuuuuu
37:03
První střela Třince v přesilovce končí v rukách gólmana.
36:18
Timeout FBC Intevo Třinec
36:18
Vyloučen hráč Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
35:32
Vítkovice mohly už vést o 3 branky, Gattnarovi však míček před odkrytou bránou odskočil.
35:03
Vítkovice pálí pouze do bloku.
33:35
Druhá přesilovka Vítkovic v tomto utkání.
33:19
Vyloučen hráč Michal Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:23
Hra se nyní hraje bez přerušní.
31:35
Sikorovi v důležíty moment sjíždí míček z čepele.
31:21
Třinec se nedokáže vymotat ze svého obranného pásma.
30:57
Besta orazitkoval levou tyčku Piškovy brány.
30:25
Hosté jsou nyní lepším týmem.
28:35
Šindelářová střela letí těsně nad.
27:42
Vítkovice jsou teď aktivnějším týmem a vytváří si čím dál více šanci.
26:55
Vítkovíce se dostávají do vedení už o 2 góly.
26:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Filip Čonka-Skyba (0:2).
25:24
Nedáš dostaneš ...
25:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Filip Čonka-Skyba (0:1).
25:14
Třinec měl neskutečnou šanci jít do vedení, avšak to překombinoval.
24:44
Mieszek mohl skorovat, gólman byl připraven.
24:04
Třinec si zatím nevypracoval žádnou větší šanci
23:11
Vyloučen hráč Filip Čonka-Skyba družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
23:00
Domácí gólman si poradil s další střelou Vítkovic.
22:40
Domácí se zatím nedokáží udržet ve svém utočném pásmu.
21:45
Šimon Czernek se dostal do dobré šance, ale netrefuje zařízení.
21:40
Palčinský střílí pouze do bloku.
20:01
Úvodní buly druhe třetiny vyhrál Třinec.
20:00
20:00
První Třetina nám branku nepřinesla. Střely Vítkovic končily převážně mimo bránku nebo na dobře chytajícím gólmanovi.
20:00
19:59
Střely domácích: 2
Střely hostujících: 9
19:38
Další střela Gattnara, tentokrát však vychytává Piško.
18:50
Gattnar trefuje tyčku.
18:37
Střela Vítovce pouze orazitkovala mantinel.
18:00
Třinec zatím perfektně brání a Vítkovice si tak nevytvářejí příliš šancí.
17:12
Výborný zákrok Piška.
16:46
Vyloučen hráč Dominik Gorný družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
16:35
​Hosté si zahraji první přesilovku.
14:30
Vítkovice mohly jít do vedení, avšak Čonka-Skyba přesltřeluje bránu.
14:15
Střely Vítkovic končí na dobře chytajícím Piškovi.
13:23
Další zámek Vítkovic.
12:24
Janáč předvedl výborný bekčeking.
10:36
Domácí jsou zatím hostům rovrocenými soupeři.
10:22
Třinečti hoši obětavě blokuji vítkovické střely.
09:45
V prvních minutách mužeme vídět hru spíše nahoru dolu.
08:23
Vítkovice uzavřely Třinec v obranné polovině.
05:10
Brauer míjí prázdnou bránu.
03:56
Třinec předvádí velmi obětavou hru, Vítkovice se zatím nedostaly do větší šance.
02:56
Piško zastavil míček doslova na brankové čáře
00:34
Od první minuty se zápas odehrává ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Martin Nehera, Jiří Besta, Matyáš Šindler, Rostislav Gattnar, Adam Delong
00:00
Line-up domácích FBC Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Filip Turoň, Tomáš Janovský, Jan Mieszek, Lukáš Tomiczek, Jan Janáč
00:00
Krásný čtvrteční večer, zdravíme vás ze sportovní haly v Třinci, kde se již za několik okamžiků odehraje páté kolo poháru.