1:0
1:1
- : -

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE Start98 Kunratice 3:3
1. Daniel Roubík, 27. Daniel Roubík, 39. Petr Zabloudil - 4. Jindřich Anderle, 11. Jakub Hübner, 32. Adam Šára; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Michal Měsíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Daniel Molčan 17 - Matěj Marian 12; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: Zlepšená hra nás dovedla k prvnímu bodu v soutěži. Bohužel se trápíme v koncovce.
45:00
Komentář trenéra hostů: Vyrovnané utkání, kde mohli vyhrát oba týmy. Dělba bodů je nakonec zasloužená. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
38:11
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Marek Dostál (3:3).
31:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Adam Šára bez asistence (2:3).
30:00
30:00
26:09
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Daniel Roubík, asistoval Jakub Scott (2:2).
19:42
Vyloučen hráč Samuel Zajíc družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:44
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jakub Hübner bez asistence (1:2).
03:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jindřich Anderle, asistoval Oleksandr Kolisnichenko (1:1).
00:51
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Daniel Roubík, asistoval Tadeáš Rychetský (1:0).