0:4
1:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Hornets Brno ZŠ Horní 6:7
7. Jiří Jedlička, 9. Marek Macek, 10. Ondřej Háp, 11. Martin Štarman, 13. Jiří Jedlička, 57. Vilém Nonn - 10. Tomáš Rak, 25. Vincent Drápal, 31. Kryštof Kopečný, 32. Tibor Kučera, 37. Patrik Fabián, 41. Daniel Havel, 57. Jiří Žák; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 153; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 16 - Bořek Králík 1, Tomáš Limberg 11; po třetinách: 5:1, 0:4, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Dnes nás dostihla doprava všedního dne, v první třetině jsme byli teprve na trase Brno-Svitavy-Litomyšl. Od druhé třetiny jsme převzali iniciativu a týmovým výkonem došli pro postup. Děkujeme soupeři i divákům za kvalitní a férové utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Po krásné první třetině přišel vypínák našich hlav a ten bohužel trval až do konce zápasu. Děkuji soupeři a divákům.
58:30
Nabízí se otázka, zda diváci uvidí hru v 6ti hráčích na straně Litomyšle - budeme Váš včas informovat!
57:30
Tak tohle bylo rychlé, hra nabírá na obrátkách a přitom bude pomalu ale jistě končit. Mnoho času hráčům na vylepšení svých výkonů nezbývá
56:56
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Matěj Gregor (6:7).
56:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jiří Žák bez asistence (5:7).
56:00
Hra dostala opět svou rychlost a razaci. Ve vzduchu jsou cítit poslední minuty tohoto utkání.
55:00
Nepříjemná srážka .. hráč Brna se asi snažil vlézt na záda soupeři, však neúspěšně a oba dva přitáhla síla k podlaze
54:00
Na druhé straně vypadala přesilovka více svižněji, tentokrát to je o poznání línější ..
53:00
Atmosféra, že by se dala krájet .. celá hala soustředí svou pozornost na bílý kulatý děrovaný předmět
52:16
Vyloučen hráč Jiří Jedlička družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
52:16
Ale notak, tímhle svůj tým nepodpoříš, Jirko ..
51:00
Domácí tlačí na bránu hostů, nicméně stále se jim nedaří protlačit míček za záda gólmana. A že by minimálně ten jeden gól potřebovali ..
50:00
Krásný návrat Jiřího Jedličky ze země. Vstal a v pár vteřinách stihl obrat nicnetušícího protihráče o míček a ještě k tomu zkusit zakončit .. chválíme takovou aktivitu
49:00
I rozhodčí mají své slabší chvilky, komunikace mezi nimi trošku zaskřípala, nicméně my to chápeme, tento úkol není vůbec snadný.
48:00
Radost pohledět .. přesilovka domácích je jako z učebnice, chybí nám jen úspěšné zakončení
46:39
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
46:00
Hra se i nadále přelévá z jedné poloviny na druhou, avšak domácí mají míček více pod kontrolou. Doufejme, že budou mít pod kontrolou i střelu, která je právě čeká díky standartní situaci.
45:00
Krásná práce Litomyšle, nejprve sólové převedení míčku přes celé hřiště Ondřejem Ryšavým a poté střela mladíčka Dominika Nováka přímo do rukou gólmana
44:00
Právě skvělý únik dopředu pomocí jedné, dvou nahrávek předvedl tým domácích a i nadále zůstává na polovině soupeře.
43:00
Musíme říci, že dnešní zápas rozhodnou malé detaily, které budou ve výsledku velmi důležité. Hra je vyrovaná, týmy si střídají vedení, hru na míčku ..
42:00
Bohužel, ale je to tak - tým hostů je právě "na koni" a zahrává si s klukama z Litomyšle
41:00
Ani jsme se nestihli vzpamatovat a zaregistrovat, že nám začala poslední třetina a už tu máme gól.
40:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Patrik Fabián (5:6).
40:00
40:00
39:00
A tuto třetinu zakončujeme ve znamení dynamické hry a husté atmosféry jak na hřišti, tak i v hledišti .. Snad se nám vzduch po třetině pročistí
38:00
Dokonce i diváci připojují své komentáře směrem ke hře nebo práci rozhodčím čím dál tím hlasitěji. Snad moc dobře vědí, že tím nic neovlivní a vůbec to nikomu nepomůže.
37:00
Halou zní stále hlasitěji a hlasitěji píšťalka rozhodčích. To je důkazem, jak napjatá situace v hale panuje.
36:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Daniel Havel (5:5).
36:00
Opět zářil Ondřej Háp, který měl myšlenku rychle rozehrát standartní situaci, ze které se mi povedlo vstřelit gól, nicméně rozhodčí reklamoval rozehrávku a posunul jí asi o metr doleva, na to správné místo
35:00
Po chvilce oddechu v podobě time-outu se nám hra malinko uklidnila, ale dravost je v ní cítit i nadále, naše pocity ze hry nejsou o nich chudší
34:00
Krásná sólová práce Ondřeje Hápa ve velkém brankovišti soupeře. Už, už byl míček v brankové síti .. no, skoro.
33:00
Na straně domácích vidíme taktiku držení míčku na čepelích, ale bez zakončení se skóre nemá šanci změnit .. Litomyšl, střílíme!
32:00
Jsme zvědavi, jaké poučky dostali hráči na obou stranách střídaček a zda se nám hra nějak změní, v posledních minutách se hrálo nahoru a dolu, diváci si připadali jako na tenisovém turnaji.
31:51
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
31:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tibor Kučera, asistoval Tomáš Rak (5:4).
31:00
V polovině zápasu se nám objevuje větší razance. Pevně věříme, že to nezklouzne do vážnějších a nepříjemných zákroků
30:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Kryštof Kopečný, asistoval Martin Janiczek (5:3).
29:00
Pod pořadatelským stolkem se ozvalo neidentifikovatelný hluk, který připomínal pád těla někde mezi mantinely. Hráčů je plný počet, tak snad nic vážného
28:00
Halou se otřáslo davové "eeey". Míček minul bránu hostů jen o milimetry, které nebyly pouhým okem spatřitelné.
27:00
Je vidět drobné strkanice mezi soupeři, kterých si rozhodčí ale zatím nevšímají. Doufejme, že to nepřeroste v něco drsnějšího, pojďme hrát fair-play, které jsme si přáli na začátku utkání
26:00
Kolem brány domácích je aktuálně docela rušno, všichni s napětím čekáme, jak to dopadne.
24:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (5:2).
23:00
Škoda promarněné šance Hradce. Brána snad už nemohla být prázdnější, co víc chtít?
22:58
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
22:30
Bude se vylučovat? Nebude? Počkejme si chvíli ..
22:00
Druhá třetina se zatím nese ve stejném duchu jako ta první. Třeba hosté ale překvapí, kdo ví .. snad ani oni sami
21:00
Vítáme Vás po přestávce a doufáme, že jste se občerstvili a připravili na následující minuty plné florbalu stejně tak dobře jako my.
20:00
20:00
19:00
Blížíme se ke konci první třetiny, která přinesla pro diváky jistě zajímavé chvíle a pro hráče? Sem tam hořké, sem tam sladké v podobě vstřeleného gólu
18:00
Chtěli bychom vyzdvihnout krásné zákroky Tomáše Doubka. Díky, že Tě máme, Dube!
17:00
Ve všech hráčích do jednoho je vidět snaha a odhodlání tento zápas vyhrát, na palubovce "jezdí po zadcích"
15:30
Škoda zmařené šance domácích kvůli špatnému zpracování míčku. Naskytla se možnost pálit přímo do prázdné brány, neúspěšně.
14:30
A máme tu další přesilovku. Doufáme jen, že se nebude opakovat stejný scénář jako v té předešlé .. kdo bude úspěšnější tentokrát?
14:22
Vyloučen hráč Tibor Kučera družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
13:00
Krásný únik právě předvedl Jiří Jedlička a pomohl tak svému týmu zase odskočit, nicméně potrestaný hráč stále zahřívá místo na lavičce.
12:53
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Jedlička bez asistence (5:1).
12:00
A máme tu dnešní první hru 5 proti 4. Bude Litomyšl odolávat, nebo Brno prostřelí míč za záda Tomáše Doubka .. ?
11:55
Vyloučen hráč Josef Karlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra rukou.
11:00
Trocha nedorozumění při střídání gólmana na straně hostů, nicméně po debatě s rozhodčími je všem všechno jasné a můžeme pokračovat ve hře.
10:37
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Tomáš Novák (4:1).
10:37
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Limberg družstva Hornets Brno ZŠ Horní
10:30
Krásné gólové situace si vytváří Litomyšl, škoda, že to důležité chybí - přesná střela rovnou do brankové sítě
10:00
Hra se nám přelévá z jedné poloviny na druhou a štěstí stojí každou chvíli při jiném týmu
09:54
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Ondřej Ryšavý (3:1).
09:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Adam Obertan (2:1).
08:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Macek, asistoval Tomáš Novák (2:0).
08:00
Pokud Litomyšl udrží míček a nepochybí "vzadu", má slušnou šanci zvýšit náskok o další branku
06:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Martin Štarman (1:0).
06:00
Litomyšl prozatím na míčku, hosté o něho stále bojují, v okolí domácí brány jsou nebezpeční.
05:00
Na straně domácích zazvonila tyčka, naštěstí se míček za brankovou čáru nepodíval .. ale my se podíváme na to, co bude dál.
04:00
Zápas je hlasitý a zatím velmi dynamický, síly obo týmů vypadají vyrovnaně.
03:00
Ale pojďme své zraky upřít na hrací plochu, co se tam odehrává? Budeme Vás o všem informovat, zůstaňte s námi!
02:00
V dresu hostujícího týmů můžeme spatřit pobíhat domácího odchovance Jiřího Žáka, tímto ho zdravíme směrem k lavičce
01:00
Vítáme hráče, trenéry, rozhodčí a diváky na dnešním zápase. Doufáme, že se dnešní večer ponese v duchu fair-play
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Robin Růžička, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Dominik Sláma, Kryštof Kopečný
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Jiří Jedlička, Tomáš Novák, Martin Štarman, Marek Macek