1:1
2:5
- : -

Florbal Primátor Náchod - SOKOLI Pardubice 6:12
3. Nikolas Osifčin, 7. Eduard Vlach, 14. Eduard Vlach, 18. Jakub Langpaul, 33. Jakub Vysoký, 37. Nikolas Osifčin - 3. Ondřej Markl, 3. Adam Černý, 5. Adam Černý, 9. Tomáš Hanousek, 9. Sebastian Ševeček, 11. Jan Pek, 18. Adam Černý, 37. Ondřej Machatý, 42. Jan Vosáhlo, 44. Tomáš Macháček, 44. Sebastian Ševeček, 45. Filip Záhrobský; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 3 + Filip Knettig 5:0; využití: 0:4; diváků: 58; zásahy brankářů: Adam Richter 17 - Adam Rozlivka 14; po třetinách: 3:6, 1:1, 2:5;
45:00
Komentář trenéra SOKOLI Pardubice: Ospalé utkání z obou stran. Měli jsem více ze hry a díky tomu jsme  dali více gólů a vyhráli.
45:00
Komentář trenéra Florbal Primátor Náchod: Otřesná první třetina nás stála zápas. Zbytek utkání byl vyrovnaný. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
45:00
44:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Filip Záhrobský, asistoval Vojtěch Král (6:12).
43:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Sebastian Ševeček bez asistence (6:11).
43:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Jan Pek (6:10).
42:26
Timeout SOKOLI Pardubice
42:26
Vyloučen hráč Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
41:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Vosáhlo, asistoval Ondřej Kubeš (6:9).
36:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Martin Hanuš (6:8).
36:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ondřej Machatý, asistoval Jan Vosáhlo (5:8).
32:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval David Špaček (5:7).
30:00
30:00
28:38
Vyloučen hráč Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:27
Vyloučen hráč Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra bez hokejky.
17:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Černý, asistoval Jan Pek (4:7).
17:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul, asistoval Jakub Vysoký (4:6).
15:00
15:00
13:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Eduard Vlach, asistoval Jakub Vysoký (3:6).
10:33
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Pek, asistoval Sebastian Ševeček (2:6).
08:42
08:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Tomáš Hanousek, asistoval Ota Černohorský (2:4).
06:35
Vyloučen hráč Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
06:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Eduard Vlach, asistoval Jakub Langpaul (2:3).
04:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Černý, asistoval Sebastian Ševeček (1:3).
02:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jakub Vysoký (1:2).
02:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Černý bez asistence (0:2).
02:17
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ondřej Markl, asistoval Filip Záhrobský (0:1).