1:0
3:7
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:9
19. Nikolas Osifčin, 32. David Špaček, 42. Lukáš Jirásek, 45. David Špaček, 59. Daniel Kříž - 8. Peter Steller, 11. Šimon Batkovič, 43. Ondřej Valenta, 45. Peter Steller, 52. Lukáš Vašíček, 53. Adam Poláček, 54. Peter Steller, 60. Jonáš Mareš, 60. Šimon Batkovič; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Adam Poláček 18 - Jakub Zavřel 20; po třetinách: 1:2, 1:0, 3:7;
60:01
Střely celkem: Náchod 24, Bohemians 26
60:00
Střely po 3.třetině: Náchod 9, Bohemians 9
60:00
Komentář trenéra hostí p.Josefa Gregy: Hondě důležitý zápas o setrvání v boji o KB ligu jsme zvládli po taktické stránce lépe než předešlé zápasy, díky čemuž příští týden nastupujeme zase do boje. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a přejeme hodně stěstí v další části sezony.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní kvalitní zápas v náš neprospěch rozhodlo slabé sebevědomí v první polovině a ve druhé jsme oproti soupeři v klíčových okamžicích nedokázali využít šance. Dnešek nám kvalifikaci neprohrál, tu nám prohrály špatné vstupy do zápasů v 1. kole s Blacky a Bohemkou.
60:00
Komentář trenéra domácích, pokračování: I přes nepostup do KB ligy, zaslouží hráči velkou pocvhalu za jejich maximální úsilí v náročném programu, kdy jsme do poslední chvíle bojovali o postup z kvalifikace. Nyní nás čeká další část sezóny, na kterou se během pauzy se určitě připravíme tak, abychom byli ještě lepší než v kvalifikaci. Děkuji soupeři za nejkvalitnější zápas kvalifikace
60:00
59:59
Je tozhodnuto, do kvalifikace postoupí tým Bohemians, který dokázal vyrovnané utkání pro sebe naklonit ve 3.třetině, kdy využil své přesilové hry. Domácí se ale nemají za co stydět, během kvalifikace předváděli kvalitní výkony a dokázali potrápit favority skupiny. Když náchodští naváží na své vykony z kvalifikace, tak můžou ale pomýšlet na výborné výsledky v následující fázi soutěže.
59:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Batkovič bez asistence (5:9).
59:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Mareš, asistoval Lukáš Vašíček (5:8).
59:14
Vyloučen hráč Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
58:23
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Marek Svoboda (5:7).
53:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Peter Steller, asistoval Lukáš Trnka (4:7).
52:00
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Adam Poláček (4:6).
51:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Peter Steller (4:5).
51:27
Vyloučen hráč Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
49:41
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Peter Steller, asistoval Lukáš Vašíček (4:4).
44:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval David Cejnar (4:3).
43:58
Vyloučen hráč Lukáš Blaszczyk družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Valenta bez asistence (3:3).
41:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Filip Knettig (3:2).
40:01
Právě nám začala poslední třetina kvalifakace pro oba týmy, která rozhodne o tom, který z týmů půjde do kvalifinace a bude tak mít ještě šanci dostat se mezi 12 nejlepších juniorských týmů v ČR.
40:00
40:00
Střely po 2.třetině: Náchod 7, Bohemians 6
40:00
35:00
Vyloučen hráč David Veleba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Daniel Kříž (2:2).
20:00
20:00
Střely po 1.třetině: Náchod 8, Bohemians 11
20:00
18:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jakub Vysoký (1:2).
10:55
07:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: David Veleba, Ondřej Valenta, Šimon Batkovič, Šimon Taraba, Tomáš Trnka
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Filip Čáp, Matěj Hnízdil, Daniel Kříž, David Cejnar, Nikolas Osifčin
00:00
Vítáme Vás u posledního zápasu kvalifikace KB ligy juniorů mezi Florbal Primátor Náchod a FBŠ Bohemians Praha.