1:1
2:3
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Panthers Liberec 7:4
2. Tomáš Balcar, 7. Matěj Labík, 10. Jakub Téra, 18. Dominik Hebelka, 26. Adam Vejrek, 41. Adam Petera, 60. Marek Weinelt - 33. Jan Král, 49. Dominik Hiadlovský, 52. Jan Král, 56. Jan Burkoň; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Beneš 25 - Petr Vacátko 24; po třetinách: 4:0, 1:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář kapitána hostí: I přes četné absence jsme odehráli solidní zápas, škoda že první půlku zápasu jsme zůstali v šatně. Přesto jsme to ještě na konci mohli zlomit. Každopádně domácí vyhráli zaslouženě. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelům.
59:59
Komentář trenéra domácích: Chválím naše kluky. První a druhá třetina byla z naší strany dobře sehraná, ale ve třetí třetině jsme přistoupili na hru soupeře a byl závar. Naštěstí naší bojovností jsme zvítězili a děkujeme soupeři za hru.
59:54
Marek Weinelt využívá příležitosti a střílí do prázdné brány.
59:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Marek Weinelt bez asistence (7:4).
55:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Tomáš Hess (6:4).
51:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Lukáš Veselý (6:3).
51:50
Hebelka se na hřišti moc dlouho neohřál a po chvíli hry jde na trestnou znovu. Tentokrát však Liberec jeho chybu trestá
51:33
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:22
Panthers Liberec se dostávají již podruhé do přesilové hry.
49:21
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
48:44
Tomáš Hess si šikovně počkal v rohu u Rtyňské brány, až mu Dominik Hiadlovský seběhne k bráně, který příležitosti využil a navyšuje stav Liberce
48:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Tomáš Hess (6:2).
46:34
Panthers Liberec se snaží se všech sil střílet na bránu. Jejich pokusy však často končí za sítí za mantinelem
45:20
Nálada na hřišti se vyostřuje, souboje jsou agresivnější a tím i nebezpečnější
44:20
Panthers Liberec svoji možnost navýšit nevyužívají a Rtyně se vrací do hry za stejného stavu
42:20
Kábrt se snaží urovnat situaci před bránou, ale končí to faulem.
42:19
Vyloučen hráč Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
40:30
Hodně staré známé rtyňské duo Kábrt a Petera. Kábrt nahazuje na bránu, kde už čeká Petera a doráží do brány. Hold asi dobrej oddíl...
40:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Miroslav Kábrt (6:1).
40:00
40:00
39:10
Šimon Vacek se dostává dopředu a střílí na Libereckou bránu. Josef Slabý však jeho pokus zpozoruje a míček vychytává
36:30
Martin Tomas střílí od střídačky Rtyně na bránu. Jeho střelu zachytí Beneš
33:58
Vyhrocená situace u brány Panthers. Hiadlovský odhodil Winelta do mantinelu, čímž vznikla hádka. Petera jako kapitán Rtyně se snaží situaci urovnat. Rozhodčí to jako faul neuznali.
32:25
Svoji možnost poprvé za zápas využívají i Panthers Liberec. Lukáš Jágr nahrává Janu Královi a ten zakončuje za záda Beneše.
32:24
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Lukáš Jágr (5:1).
31:55
Petera sám před bránou Panthers Liberec. Směr míčku však rukou změní gólman Slabý
28:58
Právě jsme viděli asi nejrychlejší zrcyhlení. Jakub Martinec jde za míčkem jak bulldog
27:04
Josef Slabý neskutečně zachytal střelu, kterou na něj poslal Dominik Jansa
26:59
Vyhrocený souboj v rohu mantinelu měli mezi sebou Lukáš Ďuriš a Filip Geisler. Oba dva skončili zadkem na zemi
25:51
Dominik Hebelka střílí a strefuje Slabého, míček se od něj odráží vzduchem a skrytý tenisový talent Adam Vejrek střílí ze vzduchu a navyšuje stav
25:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek bez asistence (5:0).
25:20
Jansa s Hiadlovským jedou za Libereckou bránou souboj tělo na tělo. Jejich rozbroj ukončuje rozhodčí.

22:50
Miroslav Kábrt střílí backhandem, míček si však zvolil jinou cestu než měl Kábrt v úmyslu
20:40
Lukáš Veselý  a Lukáš Jágr utvořili nebezpečnou situaci před Rtyňskou bránou. Lukáš Jágr se pokusil o střelu, kterou ale zablokuje Filip Geisler
20:00
20:00
19:46
Lukáš Ďuriš zkouší před bránou Rtyně trefit nahozený míček od svého spoluhráče, Jan Beneš má však o dění na hřišti přehled a jeho pokusy dorovnat Rtyni mu rázem překazí
17:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Dominik Hebelka, asistoval Jakub Téra (4:0).
17:13
Jakub Téra jde do kříže s Danielem Semerákem a šikovně najde Dominika Hebelku, který na nic nečeká a navyšuje stav
14:30
Tomáš Szabo se otočil tak rychle a nebezpečně, až skončil na zemi. Naštěstí se mu nic nestalo
12:45
Liberecké duo Veselý a Hess teď nebezpečně útočili na bránu Rtyně. Svoji možnost nevyužili
11:04
Dominik Jasna je jak tryskomyš. Lítá před bránou a dělá takový bordel, že po jeho zákroku se musí gólman Panthers Liberec pořádně protáhnout.
09:16
3 na jednoho. Své příležitosti využil Jakub Téra a navyšuje scóre
09:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Téra, asistoval Matěj Labík (3:0).
06:36
Matěj Labík v souboji u mantinelu vytlačil Dominika Hiadlovského takovým způsobem, že se proletěl za mantinel. Labík příležitosti využil a scóruje střelou z otočky.
06:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík bez asistence (2:0).
05:30
Lukáš Jágr dává střelu z otočky. Míček však za celou dobu Jan Beneš nespustil z očí a tak má situaci pod kontrolou
05:03
Lukáš Jágr šel skoro sám na bránu, možnosti ale nevyužil
04:30
Prostor se nyní naopak snaží najít Rtyně. Pokusí se rozehrát dopředu, ale skončí to střetem dvou hráčů.
02:21
Panther Liberec nastupuje opatrně. Zatím si přihrávají na své půlce a snaží se najít prostor na půlce Rtyně
02:06
Matěj Labík jde do souboje. Míček si však Martin Tomas udržel
01:07
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Balcar bez asistence (1:0).
01:00
Dominik Jansa nabíhá sám na bránu. Udělal před brankou Panters Liberec takový rozruch, kterého využil Tomáš Balcar a trestá to střelou za záda Libereckého gólmana
00:01
Úvodní bully vyhrál Panthers Liberec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jan Burkoň, Lukáš Jágr, Lukáš Ďuriš
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Filip Geisler, Daniel Semerák, Adam Petera, Marek Weinelt