4:0
6:1
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice B 13:3
8. Filip Tábořík, 12. Ondřej Budek, 19. Ondřej Budek, 26. Matěj Surák, 32. Václav Kaše, 35. Ondřej Budek, 40. Tomáš Pour, 41. Ondřej Budek, 47. Petr Torma, 48. Kryštof Lehečka, 55. Ondřej Budek, 59. Ondřej Hlinovský, 60. Matěj Surák - 6. Josef Čížek, 16. Šimon Perek, 45. Robin Podlaha; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:5 + Ondřej Havelka OS; využití: 3:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Filip Šik 9, Martin Lenárt 5 - Kryštof Ernst 32; po třetinách: 3:2, 4:0, 6:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích (Roman Surák): Chtěli jsme 3 body - ty máme! Postupně zlepšeným výkonem jsme si šli za vítězstvím proti houževnatému soupeři, který hrál až do konce. My se už těšíme na MIlevsko. Soupeři přejeme šťastnou cestu na jih.
Děkujeme divákům, kteří přišly do haly i těm co byli na on-line!
59:59
Komentář vedoucího týmu hosti (Lukáš Bicek): Děkujeme soupeři za zápas. První třetina byla vyrovnaná ale v druhé již soupeř prokázal svou kvalitu a zaslouženě vyhrál.
59:59
Děkuji divákům za pozornost, hráčům za předvedenou hru a při dalším florbalovém zápase opět nashledanou. Sportu zdar!
59:55
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Tomáš Pour (13:3).
59:55
Lehečka krásně našel Poura, jehož střelu ještě před brankou tečoval Surák a upravuje skóre na konečných 13:3.
59:39
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
58:55
Gorily nyní hrají v 6, jelikož se hráč Štírů dopustil faulu na Tormu.
58:29
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Vojtěch Beneš (12:3).
58:29
Krásnou bleskovou akci třetí lajny zaknočil po nahrávce Beneše nekompromisně Hlinovský.
57:29
Vojáček se i přes velkou snahu stále nedokázal proti svým bývalým spoluhráčům prosadit a už na něm začíná být vidět znažná frustrace.
56:40
Po krásné kombinaci první lajny Goril a finálce od Jonaty se ke střele dostal Pour, ale jeho střela skončila pouze na horní tyči Ernstovy svatyně.
55:35
Hejduk je dnes v obranné činnosti bezchybný a opět čistě obral soupeře.
54:59
Marek Osvald vyvezl balonek od vlastní branky až k brance Štírů, kde míček naservíroval Hlinovskému, který ovšem nedokázal prostřelit golmana.
54:34
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (11:3).
54:34
Už po páté v dnešním zápase zafungovala kombinace mezi Tromou a Budkem, který zvyšuje na 11:3.
53:56
Přesilovka Goril 5 na 3 skončila bez gólu. Nyní pokračuje přesilovka 5 na 4.
51:56
Vyloučen hráč Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
51:56
Přichází další vyloučení na straně Štírů, kterým musela být zvětšena trestná lavice.
51:11
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:11
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
51:11
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B - osobní trest.
51:11
Nyní budeme svědky hry 3 na 3. Janata poté doplní Gorily a začne jejich přesilovka 4 na 3.
50:54
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
50:54
Hra se i přes jednoznačné skóre celkem přiostřuje. Janatu na trestné lavici nyní doplní Lehečka.
49:21
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
49:21
Janata si jde opět odpočinout ke stolku pořadatelů. Ohnal se po štírovi a Tomeš ho nelítostně vyloučil.
47:01
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (10:3).
47:01
V krátkém časovém sledu jsme meli teď možnost vidět dvě krásné branky Goril. Nejprve Torma po přihrávce Budka propálil vše, co mu stálo v cestě, následně Surák krásně našel před brankou Lehečku, který se v takových situacích nemýlí.
46:26
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Budek (9:3).
44:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Robin Podlaha bez asistence (8:3).
44:37
Podlaha se na kombinaci Štírů už nemohl koukat, nerozpakoval se a od půlky propálil Lenárta.
43:30
Štírům se zatím nedaří držet míček na útočné polovině.
42:45
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
42:45
Přesilovku si nyní zahrají Štíři. Janata se dopustil přestupku, který Němeček nemohl přehlédnout.
40:11
40:11
Budek vymetl všechny pavučiny v pravém horním rohu branky Štírů a svým 4. gólem v utkání zvyšuje na 8:2.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
40:00
40:00
39:14
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Surák (7:2).
39:14
Gorily početní výhodu rychle využívají a Pour zvyšuje již na 7:2.
38:59
Vyloučen hráč Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
38:59
Surák se znovu krásně uvolnil a zvednutá paže Němečka signalizuje vyloučení hostujícího hráče.
37:51
Štíři se už radovali z branky. Rozhodčí Němeček byl však proti, takže skóre je stále 6:2.
37:16
Jirka Benzema Lukasch obral Štíry o balonek v jejich obranném rohu a následně si ještě vykoledoval faul. Opět krásná práce celé třetí lajny.
34:51
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Jonáš Janata (6:2).
34:51
Hvězda pražského Tinderu a student teritoriálních studií Jonáš Janata nyní krásně našel Budka, který završil hattrick.
31:37
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Václav Kaše, asistoval Matěj Surák (5:2).
31:37
Po krásné přihrávce Suráka přes osu hřiště se do prázdné brány z první trefuje pan bakalář Václav Kaše.
25:37
Surák svým typickým nájezdem zvyšuje na 4:2.
25:36
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Matěj Surák z trestného střílení (4:2).
25:36
Surák si po individuální akci vykoledoval nájezd. Nyní se staví na půlící čáru a sám také nájezd pojede.
25:03
V kolotoči pokračuje i první lajna Goril, většina střel ovšem končí v nohách Štírů.
23:23
Třetí lajna domácích opět krásně kombinuje na polovně hostí a motá klukům z Budějek hlavy.
21:58
Lehečka opět zablokován hostujícími beky.
20:22
Střela Budka těsně mimo.
20:01
Gorily vyhrály úvodní buly a opět začínají s kombinací od vlastní brány.
20:00
20:00
19:09
Druhá lajna Goril si ke konci třetiny otevřela na polovině soupeře střelnici a zaměstnává hostující obranu.
18:00
17:11
Po chybě v kombinaci domácích se řítil hráč hostí sám na bránu, Šik dalším skvělým zákrokem zabránil brance.
15:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Šimon Perek, asistoval David Caha (2:2).
15:23
Caha skvěle podržel balonek za brankou a následně našel úplně volného Pereka, který srovnává skóre zápasu na 2:2.
12:50
V krátkém časovém úseku teď musel golman domácích Šik vytáhnout dva kvalitní zákroky.
11:37
10:30
Po krásné kombinaci třetí lajny domácích se k nebezpečné střele dostal Tábořík, ještě nebezpečnější však byla dorážka Lukasche.
09:23
Gorily jsou stále častěji na balónku, kombinují na útočné polovině.
07:55
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Filip Tábořík, asistoval Marek Osvald (1:1).
07:55
Domácí tým se z úvodního gólu rychle oklepal, začal opět kombinovat a to přineslo své ovoce. Tábořík přízemní střelou překonal hostujícího golmana.
05:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Josef Čížek, asistoval Dominik Vlček (0:1).
05:47
Hosté nabídnutou šanci v podobě přesilovky využívají a ujímají se vedení v zápase.
04:29
Vyloučen hráč Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
04:29
Hráč domácích Obdřej Hlinovský nyní vyfasoval 2 minuty za nedovolené bránění.
04:06
První větší šancí se předvedli také Štíři, střela ovšem míří pár centimetrů nad Šikovu bránu.
03:15
Gorily stále pokračují v kombinaci. Výraznější obrožení branky hostí to ovšem ještě nepřineslo.
00:52
Domácí Gorily jsou zatím více na balónku a kontrolují hru. Dokonce přicházejí i první střely, které zatím ovšem míří mimo bránu nebo jsou blokovány hráči hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Robin Podlaha, Josef Čížek, Lukáš Svintek, Dominik Vlček, Matyáš Kříž
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Petr Torma, Vojtěch Hejduk, Ondřej Budek, Jonáš Janata, Tomáš Pour
00:00
Zdravíme všechny fanoušky florbalu. Oba týmy právě vstupují do 3. zápasu letošního ročníku divize.