1:0
0:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Mohelnice 2:4
13. Štěpán Švec, 33. Michal Háp - 7. Jiří Valigura, 12. Josef Veselík, 50. Jindřich Novák, 57. Matěj Bizek; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 98; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 17 - Jan Hampl 25; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupři na pěknou hru. Předvedli jsme hezký bojovný výkon. Bohužel jsme pohořeli na nízké produktivitě. Budeme lepší.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes fyzicky náročné utkání, soupeř byl lepší a rychlejší na nohách. Naštěstí jsme poctivě bránili a bojovným výkonem urvali všechny tři body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zapasů.
60:00
59:30
Konec zápasu je pěkně vyhecovaný, sekery padají jedna za druhou, a Mohelnice se už pomalu raduje z výhry.
59:00
Poslední minuta tohoto zápasu.
57:50
Domácí tým zkouší hru v šesti bez brankáře.
56:14
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
56:14
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek bez asistence (2:4).
55:00
Posledních pět minut. Hráči Litomyšle by měli zabrat, pokud chtějí dnes oslavovat výhru.
53:05
Domácí tým dává z rozehrávky gól, ale rozhodčí neuznává.
53:00
Domácím hráčům se nelíbí sekání z druhé strany, ale rozhodčí nechávají hru běžet.
51:14
Vyloučen hráč Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jindřich Novák bez asistence (2:3).
49:29
Po ponechané výhodě za sekání dává Mohelnice gól, a Litomyšl pokračuje ve čtyřech.
47:56
Vyloučen hráč Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
46:34
Před brankou Honzy Hampla je to jako na kluzišti. Hráči tam padají jeden po druhém.
40:01
Domácí začínají třetí třetinu přesilovkou, tak jim držme palce.
40:00
40:00
39:41
Vyloučen hráč Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:20
Střela Marka Lamplota se odrazila od tyčky za brankáře, ale tentokrát z toho nic nebude.
32:08
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (2:2).
32:08
Krásná souhra dua Háp, Švec vede ke srovnání skóre na 2:2.
25:02
Zatím se hra přelévá z jedné strany na druhou bez výrazných šancí.
20:01
Máme tu druhou hrací část, tak uvidíme co nám naši chlapci předvedou.
20:00
20:00
18:25
Novis drž tu hokejku pořádně !
17:19
Mohelnice dala gól, ale nemohl být uznán, protože byl vstřelen nohou.
17:00
Lampa mohl odčinit svůj faul, ale prázdná kasa mu nebyla dost dobrá.
16:25
Litomyšl z toho měla hezkou šanci, ale bohužel bez uspěchu.
16:00
První přesilovka zůstala nevyužitá.
14:00
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:00
Po faulu Lampy tu máme první přesilovku.
12:18
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (1:2).
12:18
Litomyšl rychle odpovídá a snižuje.
11:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Josef Veselík, asistoval Adam Kupka (0:2).
11:36
Jednoduchá přihrávka na střed a je to o dva góly.
06:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Valigura, asistoval Adam Kupka (0:1).
06:15
Mohelnice zpoza branky otevírá dnešní skóre.
02:55
Pravě jsme mohli vidět gól domácích, ale bohužel kvůli faulu nemohl být uznán.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Jakub Weiss, Josef Veselík, Jindřich Novák, Adam Kupka, Jiří Valigura
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Dominik Novák, Vilém Nonn, Tomáš Novák, Martin Štarman, Petr Kučera