6:0
- : -
FbC Plzeň

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbC Plzeň 14:2
8. Antonín Votava, 15. Matěj Netrefa, 16. Lukáš Kafka, 19. Martin Škorpa, 27. Antonín Votava, 28. Martin Škorpa, 36. Matěj Netrefa, 40. Filip Gabriel, 43. Lukáš Kafka, 44. Robert Petr Koudelka, 47. Antonín Votava, 50. Filip Gabriel, 57. Marek Matoušek, 60. Antonín Votava - 6. Jaroslav Konopík, 7. Jiří Varta; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Karel Pergler 18 - Matouš Eret 30; po třetinách: 4:2, 4:0, 6:0;
60:00
Komentář trenéra hostí V. Michálka: Do dnešního zápasu jsme vstoupili nad očekávání. Bohužel pro nás se pak ukázala kvalita a kvantita soupeře. Děkujeme všem zúčastněným.
60:00
Komentář trenéra domácích O. Lupoměcha: Vzestupný výkon v průběhu utkání nakonec přinesl poměrně hezký výsledek. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině : Chodov 21, Plzeň 7.
59:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Matěj Netrefa (14:2).
58:10
Hřiště připomíná střelnici, Chodov zamkl Plzeň na její půlce a střílí a střílá, brankář čaruje a vyráží
56:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matoušek, asistoval Antonín Votava (13:2).
56:00
Vyloučen hráč Ondřej Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
49:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Gabriel, asistoval Martin Škorpa (12:2).
49:29
Škorpa na křídle hezky vyvezl balon, a umístěnou nahrávkou do středu vybídl Gabriela ke skorování. Ten se k pravé tyčce nemýlí.
46:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Filip Gabriel (11:2).
46:59
Chodov teď hezky kombinuje a z vytvořených šancí občas padne gól. Plzeň má nebezpečné protiútoky, Weber střílí z dálky na bránu, ale obránci dobře blokují a pomáhají svému brankáři.
43:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Matyáš Kronovetr (10:2).
42:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Matěj Kolář (9:2).
41:27
Vyloučen hráč Jan Táborský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
40:30
Páník krásně stříli na bránu, ale brankář zasahuje.
40:01
Úvodní buly pro Chodov.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Chodov 12, Plzeň 6.
39:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Gabriel, asistoval Matěj Kolář (8:2).
39:41
Filipson sám před bránou nyní tečuje střelu od Koláře, míček přeskakuje brankáře do brány.
39:00
Šíp v úniku, ale brankář Chodova zasáhl včas.
36:52
Filipson sám před bránou, ale střela míří mimo bránu.
35:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Lukáš Kafka (7:2).
31:20
Kulhavý teď v souboji u mantinelu se Šípem, ten končí za mantinelem, ale naštěstí vše bez zdravotní újmy.
30:46
Chodov v plném počtu.
30:25
Oslabení Chodovu vycházejí, Plzeň teď má volný trestný úder, ale střela do brány neprošla.
28:46
Vyloučen hráč Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
28:46
Tak plný počet hráčů na hřišti Chodovu dlouho nevydržel, Netrefa vyloučen za sekání slyšitelné na celou halu.
28:36
27:55
Aktivní hra ve vlastním oslabení přinesla domácímu týmiu gól, ale hosté teď tlačí a mají 3 krásné střely po sobě - naštěstí pro Chodov těsně mimo bránu.
27:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Škorpa, asistoval Matyáš Borek (6:2).
26:29
Vyloučen hráč Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
26:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Matěj Kolář (5:2).
23:36
Domácí v plném počtu.
22:36
Přesilovka hostí se první minutu odehrávala na jejich polovině, Chodov aktivní hrou nepustil hosty do tlaku.
21:36
Vyloučen hráč Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
21:36
Hosté si zahrají přesilovku, Chodov špatně střídá..
21:05
Borek se teď uvolnil před bránou ale brankář hostí pozorný.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00
19:59
Střely v první třetině: FAT Pipe Florbal Chodov 11, FbC Plzeň 7.
18:30
Chodfov teď stále na balonku, plzenští hráči hrozí úniky, ale obrana domácích pozorná.
18:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Škorpa, asistoval Marek Matoušek (4:2).
15:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Matěj Netrefa (3:2).
15:06
Po krásné akci Josefovič - Netrefa - Kafka aktuálně otáčí dnešní utkání.
14:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Matěj Kolář (2:2).
14:25
Ve hře šesti při avizovaném  vyloučení plze%nského hráče se trefuje Maty Netrefa a srovnáná.
13:36
Vácha sám na bránu, ale zradilo ho závěrečné zpracování.
09:50
Votava teď dvakrát vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, ale balonek nakonec odskočil pryč od plzeňské brány a hned vzápětí měl plné ruce práce i Pergler v bráně domácích.
08:15
Chodov po prospaném začátku se pomalu dostává do tempa.
07:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Martin Škorpa (1:2).
06:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Václav Jankovec (0:2).
05:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík, asistoval Filip Šíp (0:1).
01:00
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Jiří Varta, Tomáš Páník, Václav Jankovec, Vít Pešek, Marek Weber
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Marek Matoušek, Adam Pospíchal, Tomáš Josefovič, Lukáš Kafka, Matěj Netrefa