1:7
2:2
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:9
6. Dominik Konopa, 20. Jan Novotný, 39. Marek Leheň, 47. Lukáš Tancer, 53. Jakub Malecha - 22. David Staněk, 23. Adam Černý, 26. Václav Strouhal, 28. Daniel Hrůza, 31. Daniel Hrůza, 33. David Staněk, 37. Adam Černý, 42. Adam Černý, 59. Daniel Hrůza; rozhodčí: Adam Hofhansl - Petr Holeček; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Doležal 9, Jan Vališ 9 - Luboš Zeman 15; po třetinách: 2:0, 1:7, 2:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostujícího týmu:Tragická první třetina, poté jsme zlepšili hru a jasně vyhráli druhou třetinu, která rozhodla. Nebýt zbytečných vyloučení, tak jsme mohli odehrát i klidnou třetí třetinu. Získali jsme tři body. Díky soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Novotného: Konečně jsme zažili, jaké je to véct v utkání. Bohužel náš nezkušený kádr to v druhé třetině spíše svazovalo. Ve třetí jsme se uklidnili a zase hráli naší hru, ale zastavit rozjetý vlak je složité. I tak jde náš výkon zápas od zápasu pomalinku nahoru a to je to podstatné, s čím jsme do leštošní sezony šli.
58:40
Zajímavá standartní situace prodomácí v předbrankovém prostoru hostí, strře však končí mimo bránu.
58:30
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
58:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Hrůza, asistoval Jan Keyzlar (5:9).
56:27
Dobrá šance domácích, Struška pouze mimo bránu.
52:18
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval David Struška (5:8).
51:52
Vyloučen hráč Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
50:45
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:41
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:30
Domácí golman, Jan Vališ, drží svůj tým skvělým výkonem.
46:56
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tancer, asistoval Jan Novotný (4:8).
45:13
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:10
Hru domácího týmu podporuje výrazné napadání na utočné polovině.
41:37
41:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý bez asistence (3:8).
40:40
Vyloučen hráč David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Vališ družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
40:00
40:00
38:48
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Marek Leheň, asistoval Lukáš Chmel (3:7).
36:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (2:7).
36:11
Hostující tým vybojoval míček v oslabení a zakončil do prázdné brány.
34:19
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
32:41
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil David Staněk, asistoval Daniel Hrůza (2:6).
30:34
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Hrůza, asistoval Matěj Stráňka (2:5).
27:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Hrůza bez asistence (2:4).
26:56
Hostující tým se dostal do zcela jiného tempa a otáčí průběh zápasu.
25:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Václav Strouhal, asistoval David Kolář (2:3).
22:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Jan Loskot (2:2).
21:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil David Staněk, asistoval Jan Keyzlar (2:1).
20:00
20:00
19:42
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jan Novotný, asistoval Václav Bíca (2:0).
17:46
Domácí se dostávají do šance, která však končí pouze v náruči hostujícího golmana.
05:38
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Dominik Konopa bez asistence (1:0).
05:38
Po získání míčku, před vlastní bránou prošel přes celé hřiště a zakončil solo akci, která skončila gólem hráč s číslem 80 Dominik Konopa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Marek Čáp, Václav Strouhal, Jan Loskot, Adam Černý, David Kolář
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Doležal; hráči v poli: Lukáš Tancer, David Struška, David Řehoř, Václav Bíca, Jan Novotný