0:6
5:3
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa C - SC Podještědí Český Dub 13:10
2. Dominik Hájek, 5. Jiří Baborák, 8. Tomáš Rýsler, 11. Jan Pondělíček, 13. Jiří Baborák, 13. Jiří Baborák, 14. Jan Pondělíček, 15. Dominik Hájek, 33. Jiří Baborák, 35. Jan Pondělíček, 36. Petr Vondráček, 38. Jan Pondělíček, 45. Petr Vondráček - 15. Jakub Švarc, 18. Stanislav Pokorný, 19. Tomáš Eichler, 26. Stanislav Pokorný, 27. Jakub Švarc, 28. Tomáš Eichler, 29. Jakub Švarc, 32. Stanislav Pokorný, 38. Jakub Švarc, 42. Stanislav Pokorný; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 1:3; využití: 3:1; diváků: 36; zásahy brankářů: David Fanderlik 15 - Vladimír Glaser 14; po třetinách: 8:1, 0:6, 5:3;
45:00
44:56
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Petr Vondráček bez asistence (13:10).
44:42
Timeout SC Podještědí Český Dub
41:27
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa C
41:27
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Jakub Švarc (12:10).
37:55
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Jan Pondělíček, asistoval Petr Vondráček (12:9).
37:32
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Stanislav Pokorný (11:9).
35:04
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Petr Vondráček, asistoval Jiří Baborák (11:8).
34:56
Vyloučen hráč Tomáš Eichler družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za blokování hokejky.
34:17
32:45
Vyloučen hráč Jakub Švarc družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za držení.
32:28
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Jiří Baborák, asistoval Petr Vondráček (9:8).
31:30
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný z trestného střílení (8:8).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině: 5-14.
30:00
28:58
27:14
Trestné střílení družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C neproměnil Petr Vondráček.
27:06
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Tomáš Eichler, asistoval David Rechcígl (8:6).
26:34
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Filip Iker (8:5).
25:54
Vyloučen hráč Jan Štefáček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:16
18:58
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Tomáš Eichler, asistoval Phuc Le Dinh (8:3).
17:42
15:00
15:00
Střely po první třetině: 13-5.
15:00
14:55
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Dominik Hájek, asistoval Jiří Baborák (8:1).
14:39
13:54
12:10
12:03
10:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Jan Pondělíček, asistoval Jan Gavlík (4:0).
07:00
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Tomáš Rýsler, asistoval Petr Vondráček (3:0).
06:18
Vyloučen hráč Phuc Le Dinh družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:23
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Jiří Baborák bez asistence (2:0).
01:48
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil Dominik Hájek, asistoval Jan Štefáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Filip Iker, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, David Rechcígl, Vlastimil Tvrznik
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa C: brankář: David Fanderlik; hráči v poli: Tomáš Rýsler, Jan Gavlík, Petr Vondráček, Jan Pondělíček, Jiří Baborák