9:4
9:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 24:4
4. Matěj Švácha, 5. Jan Žák, 9. Pavel Šimeček, 15. Pavel Šimeček, 17. Filip Štědrý, 18. Jáchym Kellar, 21. Jan Huleš, 22. Pavel Šimeček, 24. Filip Štědrý, 27. Hynek Mošna, 28. Filip Štědrý, 30. Pavel Šimeček, 30. Jan Žák, 33. Jiří Löffelmann, 40. Jan Huleš, 41. Jan Žák, 41. Jakub Mikolášek, 43. Pavel Šimeček, 46. Hynek Mošna, 53. Jindřich Mošna, 53. Jan Žák, 56. Pavel Šimeček, 58. Jan Žák, 59. Jakub Mikolášek - 32. Václav Bíca, 34. Jan Novotný, 34. Jakub Malecha, 36. Václav Bíca; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:11; využití: 6:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jiří Cisler 12 - Jan Kysela 9, Jan Vališ 10, Jan Kysela 2, Jan Vališ -6; po třetinách: 6:0, 9:4, 9:0;
60:00
Počet střel ve třetí třetině:  28:5.
60:00
Komentář trenéra hostí Novotného: Věděli jsme, že jsme outsider, který zde inkasuje vysokou prohru. Bohužel půl zápasu jsme tak i hráli. V polovině utkání, jsme začali "čistit" naší sestavu a na hře se to pozitivně projevilo. 3. třetina byla plná vyloučení a už se jen dohrávalo. Pro Plzeň trénink přesilovek a pro nás trénink oslabení.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Zápas jsme vyhráli individuální kvalitou. škoda, že koncentrovaní jsme byli jen části zápasů. I tak je produktivita slušná. Děkuji za zápas.
60:00
59:59
Plzeň přestřílela Budějovice 24:4
58:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Jan Huleš (24:4).
58:40
Hynek Mošna střílí přímo do hrudi Vališe
57:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Filip Štědrý (23:4).
57:17
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
55:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (22:4).
55:59
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Vališ družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
55:59
I přesto že šimeček byl nedovoleně faulován přímo před soupeřovo bránou, střílí gól
53:11
Budějovice hrají opět ve čtyřech
53:07
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (21:4).
52:11
Přesilovka Plzně 5 na 3 pokračuje.
52:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Tomáš Katolický (20:4).
51:53
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
50:45
50:45
Budějovice jdou do tří
50:12
FBŠ Slavia Plzeň má k dispozici další přesilovou hru.
50:11
Vyloučen hráč Tomáš Douda družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
50:11
České Budějovice hrají agresivně to se jim vymstilo.
47:45
Tenhle zápas je pastva pro oči fanoušků Plzně.
46:16
Čížek po skvělé přihrávce Kuhajdy přestřelil bránu
45:25
Plzeň je lepším týmem i během svého oslabení, navíc přidala další gól.
45:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (19:4).
45:00
Štědrý šel sám na bránu, ale neprostřelil Kyselu
44:27
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
42:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Štědrý (18:4).
42:43
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Kysela družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
42:43
Pavel Šimeček krásně našel místo v levém horním rohu, Plzeň vede 18:4

42:08
Vyloučen hráč Marek Leheň družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
40:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek bez asistence (17:4).
39:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Jindřich Mošna (15:4).
39:42
Mikolášek selhal při velké šanci.
38:29
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
36:33
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
35:36
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Václav Bíca, asistoval David Řehoř (14:4).
35:36
Jiří Cisler přecenil svoje rychlostní dovednosti a vyběhl proti Bícovi a tomu nedělalo větší problém zakončit do prázdné kasy po skvělé kličce.
33:29
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Dominik Konopa (14:3).
33:16
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jan Novotný, asistoval Václav Bíca (14:2).
33:16
Góly teď padají na obou stranách.
32:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Tomáš Katolický (14:1).
31:34
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Václav Bíca bez asistence (13:1).
31:34
Václav Bíca ukazuje že i Budějovice umí dávat góly, snižuje stav utkání na 1:13 z pohledu hostů.
29:26
29:26
Plzeň nemá dost, už třináctý gól skončil v síti Českých Budějovic.
29:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (12:0).
28:32
Trestné střílení družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice neproměnil Václav Bíca.
28:32
Bravurní zákrok si připisuje Jiří Cisler, který zachoval klidnou hlavu a nájezd chytil.
27:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Pavel Šimeček (11:0).
26:22
26:22
Svůj gólový účet si otvírá i Hynek Mošna a stav utkání je tak 10:0.
23:47
23:47
23:47
Po samostatném úniku skóroval Filip Štědrý, který se trefil náramně pod víko.
23:47
České Budějovice střídají brankáře. Novým brankářem je Jan Vališ.
21:48
21:48
Pavel Šimeček kompletuje hattrick po vydařené střele.
20:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Huleš bez asistence (7:0).
20:20
Mikolášek krásně podstřelil Vališe
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 15:4
20:00
Plzeň přehrává svého soupeře o čemž hovoří i skóre po první třetině.
20:00
17:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jáchym Kellar, asistoval Jakub Mikolášek (6:0).
17:06
Plzeň teď drtí svého soupeře, a o tom hovoří další vstřelený gól.
16:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jan Žák (5:0).
16:18
Po exkluzivní kombinaci se trefil Filip Štědrý.
14:23
14:23
Plzeň z velkého tlaku při přesilové hře znovu skórovala, konkrétně se trefil znovu Pavel Šimeček.
13:32
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
08:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jakub Mikolášek (3:0).
08:05
Dvojnásobnou přesilovku Plzeň využila a Pavel Šimeček vstřelil gól.
07:47
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:47
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
05:28
Domácí tým má výhodu v podobě přesilové hry.
05:27
Vyloučen hráč Jan Pražák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
04:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Jiří Sloup (2:0).
03:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Jakub Mikolášek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Kysela; hráči v poli: Jan Pražák, Radek Vobr, Lukáš Tancer, David Řehoř, Václav Bíca
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Štědrý, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček