0:1
- : -
FBC Hranice

1. FBK Sršnice Rožnov p/R - FBC Hranice 2:3
7. Karin Kozová, 19. Kateřina Eliášová - 10. Radka Schubertová, 15. Adéla Javůrková, 28. Alena Vaněková; rozhodčí: Vladislav Tuček - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Majerčíková ? - Markéta Šliwová ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1;
36:00
34:34
Timeout 1. FBK Sršnice Rožnov p/R
27:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Alena Vaněková, asistoval Adéla Javůrková (2:3).
24:00
24:00
18:29
Branku družstva 1. FBK Sršnice Rožnov p/R vstřelil Kateřina Eliášová, asistoval Karin Kozová (2:2).
14:21
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Adéla Javůrková, asistoval Natálie Porčová (1:2).
12:00
12:00
09:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radka Schubertová, asistoval Sára Strempková (1:1).
06:20
Branku družstva 1. FBK Sršnice Rožnov p/R vstřelil Karin Kozová bez asistence (1:0).
01:10
Vyloučen hráč Dagmar Šnajdarová družstva 1. FBK Sršnice Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršnice Rožnov p/R: brankář: Jana Majerčíková; hráči v poli: Klára Martinková, Karin Kozová, Kateřina Zdarsová, Darina Ivanová