2:2
5:0
- : -

FBC Kutná Hora - KM automatik FBK Jičín 8:2
5. Jiří Schwarz, 33. Jiří Schwarz, 37. Lukáš Staňo, 41. Josef Chalupa, 42. Jiří Schwarz, 47. Lukáš Staňo, 48. Martin Zelený, 52. Lukáš Staňo - 26. Tomáš Ouhrabka, 28. Adam Pazderník; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Petr Hetfleisch 17 - Petr Líbal 35; po třetinách: 1:0, 2:2, 5:0;
60:00
Střely na branku ve 3.. třetině FBC Kutná Hora:19 FBK Jičín:4
60:00
Střely na branku za zápas FBC Kutná Hora:43 FBK Jičín:19
60:00
Komentář trenéra FBK Jičín: Bojovný výkon, sestava stále oslabena ale i tak s naše výkony zlepšují.
Děkujeme a gratulejeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra FBC Kutná Hora: První dvě třetiny jsme nedokázali prolomit výbornou obranu soupeře, který hrozil z nebezpečných brejků. Opět nás podržel brankář dneska ještě víc, než obvykle. K ideálnímu výkonu to dnes mělo opravdu hodně daleko. Ve třetí třetině jsme ale dokázali dominovat a bereme tři důležité body. Děkujeme soupeřům, rozhodčím, pořadatelům a divákům.
60:00
59:25
Vypadá to že v dnešním zápase už nic velkého neuvidíme.
58:44
Lukáš Staňo měl před sebou volný prostor ale gólman hostů vyráží střelu maskou.
58:00
Uivdíme kdo lépe zvládne poslední 2 minuty dnešního zápasu.
56:25
Gólman hostů nyní podržel svůj tým tygřím skokem.
55:40
Sledujeme tu 2. přesilovku Kutné Hory. Uvidíme jestli jí tentokrát domácí využijí.
55:06
Vyloučen hráč Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
54:29
Vypadá to že Jičín nemůže najít způsob jakým se dostat do zakončení.
52:39
Lukáš Staňo je dnes při chuti a vyslal na hostujícícho gólamana další střelu se kterou si gólman poradil.
51:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo bez asistence (8:2).
51:07
Lukáš Staňo střílí svou dnešní 3. branku a tím pádem sledujeme 2. domácí hattrick. O první se postaral Jiří Schwarz.
49:15
Zčíná se přitrvzovat. Tvrdé souboje, dohrávání soubojů ovšem vše bez faulu.
47:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval Jiří Schwarz (7:2).
47:46
Martin Zelený vyzrál na gólamana hostů kterému ovšem nechybělo moc a střelu by měl. Kutná Hora je tak v 5 brankovém náskoku.
46:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Jiří Schwarz (6:2).
46:43
Ovšem parádní střelou překonává Lukáš Staňo gólmana hostů a dostává tak svůj tým do většího náskoku.
46:10
Gólman hostů teď drží svůj tým.
44:23
Tvrdý souboj u mantinelu a hráč hostů se těžce zvedá ze země. Nakonec vše rozhýbal a nedošlo k vážnějšímu zranění.
44:15
Vidíme akci před domácí brankou se kterou si domácí gólman poradil.
43:16
Domácí mírně tlačí na hosty a nechtějí je nechat dostat se k jakékoliv akci.
41:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Antonín Tvrdík (5:2).
41:37
Domácí se dostávají do 3 gólového náskoku. Uivdíme jestli Jičín najde odpověď na hru Kutné Hory nebo ne.
40:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Václav Rejna (4:2).
40:53
Po teči končí míček v brance hostů a Kutná Hora odksakuje do vedení.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině FBC Kutná Hora:13 FBK Jičín:9
40:00
38:13
Gólman domácích teď skvělým zákrokem drží svůj tým v jednobrankovém náskoku.
37:38
Dorážku z předbrankového prostoru si gólman hostů pohlídal a nenechal Kutnou Horu odskočit o další gól.
36:22
Po rozehrávce na vlastní polovině a a krásné individuální akci Lukáš Staňo našel místo mezi obránci a překonal brankáře hostů.
36:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Martin Hampl (3:2).
35:44
Hosté v akci ovšem nevyzráli na domácícho gólmana.
33:55
Střela domácích končí nepovedeným cloněním, blokem domácícho hráče ve výskoku a rozehrávkou hostů.
32:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Martin Hampl (2:2).
32:08
Po střele Jirky Schvarze těsně nad nohu gólman pouze stečoval střelu a Kutná Hora tak vyrovnává stav.
31:36
Domácí nevyužili přesilovou hru a stále tak potřebují dát jeden gól aby vyrovnali.
30:50
Gólmani si vymněnili míčky když hostující gólman vyhazoval přes celé hřiště.
29:33
Vyloučen hráč Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
29:33
Uvidíme první přeislovku domácích. Využije Kutná Hora přeilové hry a vyrovná stav utkání nebo Jičín ubrání oslabení a udrží se v jednobrankovém náskoku.
27:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Pazderník, asistoval Tomáš Ouhrabka (1:2).
27:45
Akce hostů dva na jednoho končí míček za zády Hetfleischa Petra.
26:00
Při domácícm přechodu na útočnou polovinu došlo ke srážce ale oba hráči po chvilce odchází bez pomoci na svou střídačku.
25:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka, asistoval Adam Pazderník (1:1).
25:26
Po akci dva na jednoho končí míček za zády domácího gólmana a stav je vyrovnaný.
23:33
Už to vypadalo že si hostující hráč si míček ukopl ale skvělým sprintem se k míčku dostal a ještě zakončil.
22:51
Střelu hostů vykryl famózním blokem Antonín Tvrdík a brankář domácích se nemusel o střelu starat.
22:03
Vašek Rejna se dostal ke střele ale gólman hostů si se střelou poradil.
20:50
Akce hostů byla přerušena při přechodu na útočnou polovinu.
20:10
Domácí vstupují do 2. třetiny střelou na branku.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině FBC Kutná Hora:11 FBK Jičín:6
20:00
19:45
Hosté se snažili před koncem třetiny vyrovnat aby do 2. třetiny šli za vyrovnaného stavu.
17:45
Jakub Jedlička se po tvrdém souboji měl problém zvednou z palubovky ale po chvilce odchází na střídačku v doprovodu spoluhráčů.
17:15
A další akce hostů dva na jednoho končí mimo branku.
16:51
Další akce hostů která ohrozila domácího gólmana.
16:15
Hosté nyní byly v krásné šanci ale s první střelou si domácí gólman poradil a dorážka již šla mimo.
14:10
Nyní byly domácí v několika šancích ale ani jedna neskončila za zády hostujícícho gólmana.
11:56
Sledujeme hru nahoru dolu vždy po akci jednoho týmu získá míček druhý tým a jde do akce. Ovšem nevidíme žádné vyloženě gólové situace.
10:15
Jičín se nacházel na útočné polovině ovšem střela skončila mimo branku a nyní se usadil domácí tým na útočné polovině.
09:10
Kutná Hora zvládla oslabení a stále je tak ve vedení.
07:09
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
07:04
Sledujeme první přesilovou hru dnešního dne. Uvidíme jestli se Jičín vytáhne a ukáže nám gólovou situaci. Nebo překvapí domácí s dobrou hrou v oslabení.
06:50
Na hostující straně zvoní tyč která zachránila hostující tým od dalšího gólu.
06:25
Hosté nyní měli šanci ovšem střela prošla těsně kolem brány.
05:10
Kutná Hora se snaží o další branku ale obránci Jičína jím nechtějí dát nic zadarmo. Blokují střely a nenechávají domácí dorážet.
04:07
04:07
Kutná Hora vstřelila svou 1. branku dnešního zápasu. Postaral se o to Jiří Schwarz střelou pod břevno a dalo by se říct že lehce překvapil gólmana.
03:07
Kutná Hora má nyní lehkou převahu nad soupeřem ale stále toho nedokázala využít.
01:35
Kutná Hora se také dostává do šancí ovšem ani z dorážky z předbrankového prostoru gól nepadl a stále tak čekáme na první gól zápasu.

00:43
Hned v prvních vteřinách se Jičín dostal na útočnou polovinu a nyní má i první střelu na branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Vojtěch Haken, Marek Hubaček, Tomáš Houška, Ondřej Kabelka, Bohumil Plíšek
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Petr Hetfleisch; hráči v poli: Jiří Schwarz, Antonín Tvrdík, Lukáš Staňo, Martin Hampl, Jakub Jedlička
00:00
Vítáme vás u dnešního utkání mezi domácí Kutnou Horou a hostujícím Jičínem. Uvidíme kdo se dnes bude radovat ze zisku bodů jestli tabulkově 4. Kutná Hora a nebo 11. Jičín