0:4
1:0
- : -

DDQ Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 3:6
18. Tomáš Novotný, 20. Martin Schneider, 48. Jakub Štěrba - 7. Michal Strachota, 7. Jan Zavadil, 32. Tomáš Nushart, 37. Miloš Tyl, 38. Daniel Nicklas, 38. Michal Strachota; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 165; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 26 - Daniel Váradi 24; po třetinách: 2:2, 0:4, 1:0;
60:00
59:59
Střely na bránu po třetí třetině, Chomutov: 13 a K-Vary: 7.
58:31
Blíží se poslední minuta třetí třetiny a oba týmy stále bojují o možnost vstřelení nějaké té branky.
57:05
Domácím se nevydařilo využít své přesilové hry, ale stále tvrdě bojují o možnost snížení.
56:34
Ondřej Šarša opět nevídaná tvrdá střela, ale šla mimo bránu.
55:14
A domácí dostávají tým hostů do těžké a úzké pasti a snaží se vyrovnat stav i v těchto posledních pěti minutách.
54:46
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
53:37
Nepovedený útok hostů vede ke ztrátě míčku a Meyer ho získává.
51:22
Výhoda rozhodla o odevzdání míčku týmu hostů, kteří ihned útočí.
50:50
Oba týmy hrají ve čtyřech a bojují o výhru.
50:13
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
49:34
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:26
Žádnému z týmu se teď nedaří získat míček tak o něj těžce bojují.
47:37
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Erich Kellermann (3:6).
47:37
Blížíme se k prvním deseti minutám třetí třetiny a domácí tým snižuje, stále je zde veliká možnost zápas vyrovnat a této možnosti se domácí vzdát nechtějí.
46:51
Těžký souboj ne jenom o míček, ale také o možnost střílet měli teď hosté v rohu u domácích.
45:31
Fanoušci dodávají na síle hry a domácí se dostává k míčku, ke střele se však nedostávají.
44:55
Máme tady rozehrávku z rohu ze strany hostů a ta se však domácímu týmu vůbec nepovedla.
43:53
Domácí se dostali párkrát do útoku, ale hosté se silně drží a nenechávají se.
41:50
Domácí se po dlouhém vyčkávají dostávají do útoku, v tom střela, ale gól nevpadl.
40:24
Petr Linc odstartoval začátek třetí třetiny velmi krásnou střelou na bránu, ale tu se mu však proměnit nepodařilo.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 7 a K-Vary: 11.
38:47
Za chvíli poslední minuta druhé třetiny a hoši stále bojují.
37:48
Domácí tým teď dostal velký záhul tří gólů a po oddychovém čase, který si vyžádali opět bojují o minimální vyrovnání.
37:37
Timeout DDQ Florbal Chomutov
37:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota bez asistence (2:6).
37:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Běloch (2:5).
36:57
Hosté stále vedou tvrdý útok i před blízkým koncem druhé třetiny.
36:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miloš Tyl, asistoval Michal Strachota (2:4).
35:41
Už skoro poslední čtyři minuty do konce druhé třetiny a oba týmy stále bojují.
34:59
Ztráta míčku vede k získání míčku u strany hostů, kteří se rozhodují k útoku.
33:51
Domácí tým je opět v plném počtu a snaží se vyrovnat stav.
32:39
Domácímu týmu se povedlo ubránit v těžké náloži střel, ale hosté nepřestávají a snaží se ještě využít přesilové hry.
31:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Zavadil (2:3).
30:32
Domácí tým je opět v oslabení a snaží se bránit před ukrutnýma střelama hostů.
30:14
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:14
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:00
Štěrba se pokusil o velmi rychlý útok, ale ke střele se dostat nedokázal.
27:47
A hosté se s rozběhem snaží získat míček, ale domácí se ihned brání.
26:48
Nepovedený útok se domácímu týmu příliš nevyplatil, jelikož tím ztrácí míček.
25:35
Mění se role a do krátkého prostoru se dostávají hosté a domácí se drží na míčku.
24:53
Domácí se bohužel dostávají do obklíčení a hosté toho využívají ke střelám.
23:58
Dvě drsné střely ze strany hostů se však nevyrovnávají domácí obraně.
22:34
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
22:34
I tým domácích si v tomto utkání zahraje svojí první přesilovou hru.
21:35
Skvělá příprava na útok ze strany domácích však nevyšla a hosté se dostávají k míčku.
20:38
Hned po přestávce jsou domácí naladěni na výhru a k tomu Šarša krásná a však neproměněná střela na bránu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny, vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině, Chomutov: 7 a K-Vary: 14.
19:39
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Martin Schneider, asistoval Ondřej Halej (2:2).
18:48
Domácí tým před minutou snižoval a teď se blíží poslední minuta zápasu a snaží se to ještě vyrovnat.
17:48
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jakub Štěrba (1:2).
17:24
Vojtěch Bernas zblokoval střelu hostů a tím se domácí dostávají k míčku.
15:55
Domácí se dostávají k míčku díky faulu hostů a teď se snaží vyrovnat.
14:58
Ondřej Šarša krásná střela na bránu, ale střelu neproměnil.
13:52
Hosté se drží na míčku a provádějí dobře vedený útok.
12:41
Nepovedený útok domácího týmu vede ke ztrátě míčku.
11:59
Oba týmy předvádějí na palubovce velmi rychlou hru.
10:45
Schneider blokuje střelu hostů a díky tomu se domácí dostávají k míček.
09:14
Hostům se nepodařilo využít své přesilové hry.
07:14
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
07:14
Hosté vedou o dva góly a domácí mají hráče na trestné lavičce a tím jsou v oslabení.
06:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Daniel Nicklas (0:2).
06:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (0:1).
06:24
Padla první branka zápasu a hosté jsou už ve vedení.
04:45
Brankář domácího týmu dostal pořádnou nálož čtyř střel, ale povedlo se mu je vychytat.
03:43
Hosté vybojovali míček a útočí na domácí tým.
02:59
Naopak první střela domácích však byla lepší a šla na brankáře.
01:57
Domácí se dostávají k míčku a provádí rychlý útok.
00:47
První střela zápasu šla ze strany hostů a šla mimo bránu.
00:01
Úvodní buly první třetiny, vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Daniel Kalaš, Vojtěch Ježek, Michal Klápa, Miloš Tyl, Michal Strachota
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Tomáš Novotný