2:0
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FbC Titáni USK Pardubice 8:1
5. Jakub Feistauer, 11. Adam Středa, 12. Adam Středa, 14. Adam Středa, 21. Dan Kazda, 29. Daniel Kříž, 33. Lukáš Rázl, 33. David Cejnar - 42. Roman Truhlář; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Jan Pop 13 - Adam Pacinda 18; po třetinách: 4:0, 2:0, 2:1;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině Náchod B 7, Titáni Pardubice 4
44:59
Komentář trenéra Náchoda B Jana Čečetky: Z naší strany povedený zápas. Díky soupeři za férový zápas.
44:59
Komentář kapitána Titáni Padubice: Děkujeme soupeřům podaly lepší výkon
41:47
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Roman Truhlář, asistoval Mário Krajčír (8:1).
40:24
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování hokejky.
39:10
Titáni se snaží dostat přes obranu soupeře a dát tak gol ale Náchod má dnes úžasného golmana
36:47
Titáni jsou v plném počtu ale Náchod stále hraje na útočné půlce
34:48
Náchod hraje přesilovku a pokouší se zvýšit svůj náskok
34:47
Vyloučen hráč Radek Cinko družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
32:59
David Cejnar příjímá krásnou přihrávku od Daniela Kříže a posílá tím svůj tým do 8 brankobého vedení
32:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Cejnar, asistoval Daniel Kříž (8:0).
32:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Jan Čečetka (7:0).
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině Náchod B 6, Titáni Pardubice 7
28:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Daniel Kříž, asistoval Filip Čáp (6:0).
26:27
Vyloučen hráč Jan Višňák družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
21:40
Středa dribluje s míčkem u levého mantinelu a ukázkovou křížovou přihávkou našel svého spoluhráče, který bohužel branku míjí.
20:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Dan Kazda, asistoval Lukáš Jirásek (5:0).
18:21
To byl zákrok! Brankář Pardubic teď vychytal střelu Kříže, která mířila do prázdné branky.
16:45
Rychlý protiútok a první velká šance Pardubic skončila v ochozech hradecké sportovní haly v Kuklenách.
16:01
Daniel Kříž hledal na středu volného Čápa. Bohužel, přihrávka se zastvaila na hokejce hostujícího hráče týmu Titáni Pardubice.
15:00
15:00
14:59
Střely na branku v 1.třetině pro domácí 13:3
13:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Adam Středa, asistoval Jakub Divišek (4:0).
12:46
Vyloučen hráč Radek Cinko družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
11:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Adam Středa, asistoval Lukáš Jirásek (3:0).
10:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Adam Středa, asistoval Jan Čečetka (2:0).
04:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Feistauer, asistoval Jáchym Cejnar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Titáni USK Pardubice:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Utkání nám právě začalo. První vítězné buly si připsal Náchod, který okamžitě zakládá protiútok.
00:00
Bohužel nás technika zklamala. Sledujeme výborný útočný florbal od Náchodu, který v čase 11:59 vede už 3:0.