0:2
2:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FbC Hradec Králové B 5:2
3. Adam Středa, 10. Daniel Kříž, 14. Jan Čečetka, 38. Adam Středa, 45. Jan Čečetka - 23. Jan Schejbal, 26. Petr Rauer; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Pop 18 - Filip Školník 28; po třetinách: 3:0, 0:2, 2:0;
45:00
Komentář trenéra Náchoda: První třetina v naší režii. Bohužel v druhé jsme podcenili vývoj zápasu a hodně jsme polevili. Díky klukům, že se ve třetí třetině dostali do zápasu a zbytek zápasu si pohlídali. Díky Hradci za zápas
45:00
Komentář trenéra FbC Hradec Králové: Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeř ukázal svoji kvalitu. Náchod byl více dominantním týmem v první třetině a po celý zápas měli zvětší části míček na holi. Hráli jsme především na breakové situace, ze kterých pady goly. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štastnou cestu domů.
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině Náchod B 13, Hradec B 4
44:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Čečetka, asistoval Daniel Kříž (5:2).
40:00
Hradec se i přes nepříznivě vypadající skore snaží smazat ztrátu soupeře ale zatím mijí branku
37:03
Náchod využívá přesilovku a Hradec B je v koncích psychicky
37:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Adam Středa, asistoval Daniel Kříž (4:2).
35:59
Vyloučen hráč Martin Cupal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
33:22
Hradec se dostal do rychlého brajku ale z rohu se nepodařilo vykřesat šanci na gol
28:06
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za vražení zády.
25:11
Parádní sřela od Petra Rauera, která končí v brance Náchoda a snižuje stav na pouhopouchý gol
25:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Petr Rauer, asistoval Jan Schejbal (3:2).
22:25
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Schejbal, asistoval Lukáš Čubirka (3:1).
22:25
Zmatek v bráně Náchoda vyústil gol pro Hradec a snižuje náskok Náchoda na pouhé dva goly
21:10
Náchod kompletní a opět se drží na útočné půlce soupeře
20:30
Náchod se i v neúplném počtu dostává do šancí ale obránci Hradce je nepouštějí snadno
19:08
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování hokejky.
16:48
Hradec hraje uplně jinou hru než v 1. třetině začínají vytvářet tlak na soupeře a dostávájí se do zakončení