2:1
1:3
- : -

Orel Přelouč - Florbal Primátor Náchod B 4:4
11. David Verunáč, 17. Radek Mareš, 22. Radek Mareš, 36. Radim Křinka - 28. Marek Svoboda, 32. Marek Svoboda, 40. Jakub Divišek, 45. Daniel Kříž; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Pavel Matoušek 17 - Jan Pop 17; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:3;
45:00
44:59
Závěr byl infarktový - za nesportovní chování rozhodčí vyloučil 2 hráče domácích a při přesilovce hosté dokázali pár vteřin před koncem při hře  na 3 srovnat - škoda pro domácí.
44:52
Timeout Florbal Primátor Náchod B
44:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Cejnar (4:4).
44:03
Vyloučen hráč Ladislav Jezdinský družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
44:03
Vyloučen hráč Martin Šetina družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
42:45
Atmosféra houstne, domácí ale dobře brání a kóre se tak zatím nemění.
41:31
Domácí kapitán zatáhl do rohu, předložil Knížkovi, ten ale z blízka přestřeluje.
39:50
Hosté i podruhé využívají přesilovku a opět snižují na rozdíl jednoho gólu.
39:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Divišek, asistoval Marek Svoboda (4:3).
38:52
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
36:00
Domácí zkonsolidovali svoji hru, začali opět kontrolovat míček, a po skvělé nacvičené kombinaci z hloubi vlastního pole se po skvělé příhře Kota do prázdné brány prosazuje domácí kapitán Křinka Radim.
35:59
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Miloš Kot (4:2).
34:30
Bohužel pro domácí se neujal ani rychlý brejk dvojice Mareš-Verunáč.
32:30
Domáci chtějí hned odpovědět, ale Jezdinský příklepem ani Maček z dorážky gólmana prostřelit nedokázali.
31:53
Po zblokované křížné příhře se odraženého míčku chopil hostující Svoboda a nekompromisně zavěsil tahem k levé tyčce domácí brány.
31:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Marek Svoboda bez asistence (3:2).
30:00
30:00
Počet střel na bránu ve druhé třetině 10:6 pro domácí.
30:00
29:59
Hosté po snížení ještě chvíli zamkli domácí na jejich obranné polovině, ale v závěru domácí nebezpečně nadvakrát ohrozili soupeřova brankáře - gól už však nepadl.
27:59
Hosté bleskově využívají po skvělé kombinaci přesilovku a pokouší se vrátit do zápasu.
27:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Marek Svoboda, asistoval David Cejnar (3:1).
27:37
Vyloučen hráč Radek Mareš družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
27:05
Na hostující tlak odpovídá domácí Knížek, ale ani jedna ze série tří opakovaných střel se neujala - hostující gólman předvedl celé své umění.
25:50
Hostující Svoboda se individuálně prosadil mezi beky, ale těsně míjí domácí branku.
24:40
Poprvé zahrozili teď i hosté, ale Matoušek si dobře postavil branku a míček zvoní jen o břevno.
24:10
Orel má stále navrch - Čapek ze standardky ale těsně přestřelil.
21:40
Dobrým forčekinkem si domácí obránce Mareš získal na půlce míček, prosadil se přes jednoho hráče, a nekompromisně zavěsil pod břevno.
21:39
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Mareš bez asistence (3:0).
20:00
Orel zatím výborně brání, taže hosté se k ničemu v útoku nedostávájí - a občas se tak objeví i nebezpečný brejk domácích.
16:18
Vzápětí se domácí dostávají do dvougólového vedení - nevydařená střela se stala skvělou přihrávkou a Mareš dává do prázdné branky.
16:17
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Mareš, asistoval David Verunáč (2:0).
15:45
Po rychlém brejku domácí dvojice Jezdinský a Šetina se předvedl výborným zákrokem hostující gólman.
15:00
15:00
Počet střel na bránu v první třetině byl 4:5 ve prospěch hostujícího Náchoda.
15:00
14:30
Krátkou přesilovku domácí nedokázali využít a vše směřuje ke klidnému konci první třetiny...
12:16
V oslabení si domácí Šetina tak šikovně podržel míček, že hostujícímu Cejnarovi nezbylo než faulovat - počet hráčů je na hřišti srovnán.
12:15
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:19
Vyloučen hráč Viktor Čapek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za bránění ve hře.
10:12
Druhá střela domácích na bránu končí v síti - Verunáč prostřelil gólmana od pravého mantinelu střelou tahem po příhře Kurky.
10:11
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Pavel Kurka (1:0).
08:54
První chybu domácí obrany hostující Rázl z bezprostřední blízkosti nepotrestal - domácí Matoušek hlavou vyráží nad břevno.
08:00
Hosté opticky srovnali hru, ale do pořádné koncovky se ještě přes soustředěnou obranu domácích nedostali.
04:30
První minuty přináší opatrný, oťukávací florbal z obou stran, na míčku jsou zatím častěji domácí.
00:01
S malým zpožděním, kdy se čekalo na příjezd hostujícího gólmana, konečeně začínáme!