1:5
0:1
- : -

HAGA Pardubice - Florbal Primátor Náchod B 2:9
6. Jaroslav Wohlhöfner, 25. Radek Bureš - 3. Marek Svoboda, 6. Jakub Divišek, 7. Jakub Feistauer, 25. Jakub Feistauer, 26. Aleš Kaválek, 28. Aleš Kaválek, 29. Aleš Kaválek, 30. Jan Čečetka, 36. Lukáš Rázl; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Patrik Mládek 16 - Jan Pop 14; po třetinách: 1:3, 1:5, 0:1;
45:00
42:20
Zápas se dohrává v poklidném tempu, o vítězi je už od začátku druhé třetiny rozhodnuto.
35:50
Efektivní kombinace Náchoda vede ke gólu a potvrzují tak totální kontrolu nad zápasem.
35:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Daniel Kříž (2:9).
33:25
HAGA nevyužívá přesilovku.
31:24
Vyloučen hráč Jakub Divišek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely po druhé třetině HAGA: 4 Náchod:11
30:00
29:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Čečetka, asistoval Lukáš Jirásek (2:8).
28:49
Náchod potrestal nedisciplinovanost hráče HAGY, který byl vyloučen za několik nelichotivých poznámek na adresu sudího.
28:26
Timeout HAGA Pardubice
28:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Jan Čečetka (2:7).
27:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Daniel Kříž (2:6).
27:30
Vyloučen hráč Radek Bureš družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Jakub Feistauer (2:5).
25:33
Kaválek srazil nahozený míč pohotovým příklepem za záda bezmocného brankáře.
24:29
Náchod se inkasovanou brankou nenechal zaskočit a po rychlé kombinace opět obnovuje dvoubrankové vedení.
24:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Feistauer, asistoval Aleš Kaválek (2:4).
24:08
Rychlým breakem HAGA snižuje skore na 2:3.
24:07
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Radek Bureš, asistoval Martin Puchýř (2:3).
20:45
Tempo zápasu se velmi zpomalilo díky hlubokému defenzivnímu bloku HAGY.
17:00
Náchod nastoupil do 2. třetiny velmi aktivně, HAGA odolává díky svému gólmanovi.
15:00
15:00
Střely po první třetině HAGA: 7 Náchod:11
15:00
09:36
Vyloučen hráč Radek Bureš družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
06:42
Chuml před bránou vyústil v branku.
06:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Feistauer, asistoval Jan Čečetka (1:3).
05:44
HAGA snížuje stav matche na 1:2 po pěkné kombinaci.
05:43
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jaroslav Wohlhöfner, asistoval Martin Jedlička (1:2).
05:13
Náchod zvyšuje vedení podobnou akcí jako při prvním gólu, tentokrát z opačné strany hřiště.
05:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Divišek, asistoval Aleš Kaválek (0:2).
04:40
HAGA se snaží po inkasovaném gólu rychle odpovědět, soustavnému tlaku ale zatím Náchod odolává.
02:31
Náchod se ujímá vedení pohotovou střelou z první od mantinelu.
02:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Marek Svoboda, asistoval Václav Grulich (0:1).