0:0
1:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - HAGA Pardubice 2:0
13. Jakub Krtička, 42. Patrik Winter; rozhodčí: Václav Křepelák - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 12 - Aleš Weniger 29; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:0;
45:00
43:25
Trestné střílení družstva HAGA Pardubice neproměnil Martin Puchýř.
42:13
Vyloučen hráč Filip Voženílek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:05
Vyloučen hráč Antonín Vančák družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování hokejky.
41:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Patrik Winter, asistoval Jakub Krtička (2:0).
40:23
Vyloučen hráč Martin Puchýř družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:04
Vyloučen hráč Filip Voženílek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hra bez hokejky.
23:33
Vyloučen hráč Viktor Nermuť družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
12:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Krtička, asistoval Patrik Winter (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice: brankář: Aleš Weniger; hráči v poli: Martin Puchýř, Filip Voženílek, Jakub Skála, Tomáš Mojžíšek, Aleš Merta