2:0
1:2
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbal Primátor Náchod B 7:3
2. Michael Havran, 6. Michael Havran, 11. Michael Havran, 14. Jan Prouza, 19. Šimon Říha, 23. Matěj Voves, 34. Šimon Říha - 11. Jan Prouza, 35. Adam Jakubský, 45. Adam Jakubský; rozhodčí: Václav Křepelák - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Karel Vašák 18 - Adam Poláček 15; po třetinách: 4:1, 2:0, 1:2;
45:00
44:59
Střely na bránu celkem: Náchod 21; Dvůr 22
44:26
Jebavý z rohu našel přihrávkou volného Jakubského, který z prostoru brankoviště zakončuje.
44:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Adam Jakubský, asistoval Jiří Jebavý (7:3).
43:13
Místo útočných akcí vidíme pouze jeden faul za druhým.
39:49
Vyloučen hráč Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
39:49
Gólman Dvora výkopem balónku hrubě srazil Jakubského.
39:13
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
38:25
Vyloučen hráč Vojtěch Linhardt družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání.
37:55
Jakubský teď ocinkal snad každou tyč avšak střela nekončí gólem.
36:58
Timeout Florbal Primátor Náchod B
36:56
Vyloučen hráč Matyáš Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za špatné střídání.
35:17
Vyloučen hráč Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování hokejky.
35:09
Bývalý kapitán bez pásky Pavel Misinský z volné pozice pouze promáchl vedle míčku.
34:15
34:15
Rychlým únikem Jebavého a následnou přihrávkou na volného Jakubského, který nekompromisně zakončuje, Náchod snižuje gólový deficit.
33:09
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Šimon Říha, asistoval Kristián Hráský (7:1).
33:09
Úplně volný Říha od velkého brankoviště zakončuje.
31:45
Střela od Wintera a následný pokus Krtičky o dorážku bohužel nekončí gólem.
30:00
30:00
29:59
Střely na bránu: Náchod 7; Dvůr 6
29:56
Vyloučen hráč Jakub Háze družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:18
Tempo hry velice zpomaluje, k vidění jsou pouze občasné střely na nebo mimo bránu.
23:17
Jakubský trefuje tyčku, odraz bohužel mimo bránu.
22:40
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Matěj Voves, asistoval Tomáš Havel (6:1).
22:40
Prudká přihrávka z rohu a následná střela končí gólem.
20:29
Patrik Winter se pokouší o snížení stavu, střela však končí v rukách gólmana.
13:25
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Prouza (4:1).
10:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Prouza, asistoval Lukáš Venclík (3:1).
10:40
Prouza střelou na zadní tyč snižuje stav a dává Náchodu naděje na dorovnání zápasu.
10:20
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Michael Havran, asistoval Jakub Háze (3:0).
10:20
Havran další prudkou střelou dokončuje hattrick
09:02
Jakubský ohrozil bránu Dvora, brankář však připraven
07:00
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil Jiří Jebavý.
05:52
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Michael Havran, asistoval Tomáš Havel (2:0).
05:52
Havran opět exceluje, střelou z otočky nekompromisně zakončuje.
04:53
Hra se přelívá ze strany na stranu, na obouch stranách můžeme vidět krásné akce a pokusy o zakončení.
01:37
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Michael Havran, asistoval Vojtěch Kohout (1:0).
01:37
Havran velice prudkou sřelou umístěnou na zadní tyč okamžitě zvyšuje stav na 1:0
00:12
Hned od začátku můžeme vidět, že se bude jednat o velmi dramatické utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Karel Vašák; hráči v poli: Kristián Hráský, Jakub Háze, Matěj Voves, Matyáš Baudisch, Šimon Říha