1:1
4:0
- : -

FBC Kutná Hora B - FT Sokol Praha-Břevnov 6:1
15. Jaroslav Bochníček, 23. Jaroslav Bochníček, 35. Martin Zelený, 41. Martin Zelený, 43. Martin Zelený, 45. Tomáš Hanuš - 25. Daniel Bora; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Zmátlo ? - Michal Křivánek ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:0;
45:00
44:17
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Tomáš Hanuš, asistoval Martin Zelený (6:1).
42:44
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Martin Zelený, asistoval Tomáš Hanuš (5:1).
40:42
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Martin Zelený, asistoval Alexandr Jaroš (4:1).
39:02
Vyloučen hráč Dušan Hrstka družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:04
30:00
30:00
24:25
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora, asistoval Miloš Poživil (2:1).
22:14
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček, asistoval Richard Měšťánek (2:0).
15:29
Trestné střílení družstva FT Sokol Praha-Břevnov neproměnil Daniel Bora.
15:00
15:00
14:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů FT Sokol Praha-Břevnov:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora B: brankář: Matěj Zmátlo; hráči v poli: Jaroslav Bochníček, Jan Mašín, Petr Baťa, Štěpán Vrána, Richard Měšťánek