4:2
2:0
- : -

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 8:4
14. Dominika Vatahová, 19. Kristýna Kleknerová, 28. Simona Pálková, 29. Dominika Vatahová, 37. Kateřina Strnadová, 38. Karolína Mezerová, 51. Natálie Bartošová, 57. Anna - Marie Divišová - 5. Katka Nádeníková, 7. Kateřina Seemannová, 30. Nikola Hermannová, 33. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Martina Franková 29 - Markéta Antalová 15; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:0;
60:00
Střely v 3.třetině FbŠ Bohemians 7, PSN Tatran Střešovice 11.
60:00
Střely celkem FbŠ Bohemians 31 , PSN Tatran Střešovice 37.
60:00
Bohemka získává cenné body a cenný skalp Tatranu. Děkujeme všem divákům za dnešní atmosféru v hale a celému oddílu FBC RED DRAGONS HOŘOVICE za příjemné přijetí a uspořádání utkání.
56:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Lucie Hernandezová (8:4).
56:47
Divišová od mantinelu nekompromisně nad nohu golmanky a pro Bohemku už to vypadá nadějně.
56:39
Timeout PSN Tatran Střešovice
55:49
Míček opět v rukách Frankové a Bohemka rozehrává.
53:30
Tatran se snaží, ale Bohemka se dostává k nebezpečnějším šancím, tentokrát byla nepřesn Strnadová.
52:37
Hermanová prudkou střelou ohrozila branku domácích.
51:37
Pálková ve slibné šanci, ale míří mimo.
50:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Karolína Mezerová (7:4).
50:41
Bartošová bekendem uklidila míček do branky a Bohemka navyšuje vedení.
49:20
Býčková nezpracovala přihrávku a její šancena brankovišti tak zůstala nevyužita.
48:19
Vatahová našla těžkou skákavou přihrávkou Pálkovou před brankou, ta přestřeluje.
47:00
Hra je plná nepřesností, ale oba týmy bojují o každý míček.
45:45
Vachudová natáhla ke střele od půlky, ale naštěstí pro Bohemku letěla střela mimo bránu.
43:24
Hernandezová krásně zabránila finální přihrávce v přečíslení 2vs1.
42:55
Stůjová bojovala aktivně v brankovišti před Frankovou, ale bez úspěchu.
42:37
Strnadová se hnala do zakončení, ale nakonec byla zalokována.
41:59
Třetina začala bez výraznějších šancí.
40:01
Tatran jde do boje a stahuje hru na dvě pětky, čeká nás velmi napínavá třetina.
40:00
40:00
Střely v 2.třetině FbŠ Bohemians 15, PSN Tatran Střešovice 10.
40:00
38:20
Kvasková se od mantinelu hnala sama na Frankovou, ale trestuhodně přestřelila.
37:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová bez asistence (6:4).
37:28
Mezetová krásnou střelou do rohu branky zvyšuje na 6:4.
36:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Gabriela Vaníčková (5:4).
36:27
Strnadová si nejprve vynutila odložené vyloučení, nakonec však sama procpala míček do branky.
35:38
Střela Vatahové tentokrát končí v rukách golmanky.
32:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Michaela Mechlová (4:4).
32:46
Seemanová předvádí proč je jednou z nejproduktivnějších hráček Extraligy, její prudká střela našla místo přesně u tyčky a máme opět srovnáno.
31:35
Představení Frankové v dnešním utkání pokračuje, svými zákroky baví diváky v hale
30:58
Mezerová se nyní hnala do šance, ale po hezké kličce už nedokázala přesně zakončit.
30:25
Aktivní Kopecká opět v šanci, ale Franková byla pozorná.
29:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Kateřina Vachudová (4:3).
29:27
Hermanová doklepla míček do branky domácích a snižuje na 4:3.
28:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Klára Minářová (4:2).
28:49
Mnářová opět vybídla Vatahovou a ta se nemýlila.
28:27
Antalová teď předvedla řadu hezkých zákroků a teď ona drží Tatran.
27:55
Bohemce vlil vstřelený gól krev do žil a je teď mnohem aktivnější než Tatran.
27:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Simona Pálková bez asistence (3:2).
27:14
Pálková získala míček na půlce a střelou od mantinelu vymetla všechny pavučinky v tatranské brance.
26:28
Hezká kombinace Tatranu, na jejímž konci Kopecká na středu přestřeluje.
25:06
Kopecká se hezky prokličkovala o středu hřiště, její zakončení ale bylo zablokováno.
24:23
Bohemka aktivnější, střela Vatahové označkovala tyčku.
23:09
Druhá třetina a Franková opět čaruje. Na druhé straně ve slibné šanci přestřelila Vaníčková.
22:11
Na hřišti opět první lajny, rozehává Bohemka.
21:10
Strnadová v hezké šanci, ale těsněpřed Antalovou ji sjel míček z čepele.
20:32
Hned na úvod druhé třetiny šance na obou stranách.
20:05
Do útoku se hned v úvodu žene tatranská Seemanová a získává po svůj tým rozehrávku z rohu.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině FbŠ Bohemians 9, PSN Tatran Střešovice 16.
20:00
18:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Gabriela Vaníčková (2:2).
18:49
Kleknerová dorazila střelu Vaníčkové a máme srovnáno.
17:50
Opět skvělá Franková.
16:17
Mezerová našla před brankou Štajnerovou, ta byla zblokována.
15:17
Třetí lajna Bohemky je opět nebezpečná, bohužel bez koncové střely.
13:50
Franková a její zákroky teď drží Bohemku ve hře.
13:10
13:10
Minářová našla volnou Vatahovou na středu a ta s přehledem zakončila nad nohu Antalové.
11:59
Nebepečná střela domácí Havlové bohužel jen mimo branku.
10:25
Bohemka tentokrát v oslabení úspěšná a žene se do útoku.
10:00
Mechlová na brankovišti nepřesná.
08:45
Tatran opět kombinuje na poloině Bohemky, zatím bez výraznější šance.
08:10
Vyloučen hráč Simona Pálková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
07:30
Tatran si zahraje další přesilovku, zatím hraje 6x5 ve výhodě.
06:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Lucie Želízková (0:2).
06:18
Tatran využívá po pěkné kombinaci. Seemanová se bohužel pro Bohemku nemýlila.
04:46
Po gólu si Tatran zahraje i přesilovku.
04:45
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Karolína Stůjová (0:1).
02:40
V akci konečně i domácí gólmanka Franková. Jistě si pohlídala nahozený míček.
01:20
Ve hře máme třetí lajny obou týmů, Bohemka s míčkm na hokejkách.
00:40
U míčku jsou po tlaku domácích poprvé Tatranky, které ihned kombinují na své útočné polovině.
00:15
Úvodní buly pro domácí. Po rychlé rozehrávce se hned dostala ke střele Štajnerová, ale Antalová pozorně chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Veronika Štajnerová, Karolína Mezerová, Natálie Bartošová
00:00
Dobrý den, vítáme diváky u dnešního online přenosu mezi pražskými rivaly FbŠ Bohemians a PSN Tatran Střešovice. Utkání se odehraje na půdě SH Hořovice.