0:0
1:2
- : -

Tatran Střešovice B - Panthers Praha C POWER 2:4
6. Lukáš Petržilka, 43. Kryštof Jinek - 8. Michal Karban, 9. Martin Eckstein, 32. Martin Eckstein, 35. Lukáš Pokorný; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Lukáš Tůma ? - Pavel Chlup ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:2;
45:00
44:51
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:39
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
42:19
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Kryštof Jinek bez asistence (2:4).
41:06
Timeout Tatran Střešovice B
34:59
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Martin Eckstein (1:4).
31:52
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Lukáš Pokorný (1:3).
30:00
30:00
20:05
Vyloučen hráč Matěj Špalek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
08:09
07:20
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Michal Karban bez asistence (1:1).
05:19
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Jakub Slavík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C POWER:
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice B: brankář: Lukáš Tůma; hráči v poli: Petr Introvič, Adam Tlapák, Jakub Slavík, Lukáš Měřička, Kryštof Jinek