2:0
- : -
Las Plantas

FT Sokol Praha-Břevnov - Las Plantas 5:4pn
9. Tomáš Pilař, 22. Daniel Bora, 38. Daniel Bora, 39. Ondřej Rabiňák, N Daniel Bora - 11. Radek Fabián, 13. Jan Steinic, 25. Vladimír Smetana, 29. Jan Steinic; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:3 + Jan Steinic 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Jan Příkopa ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč Petr Žďárský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Miloš Poživil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč Michal Čeřovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Tomáš Pilař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč Jan Steinic , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Daniel Bora a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:57
Vyloučen hráč Jan Steinic družstva Las Plantas na 5 minut za sekání.
43:58
Vyloučen hráč Vladimír Smetana družstva Las Plantas na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:04
Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
42:04
Vyloučen hráč Radek Fabián družstva Las Plantas na 2 minuty za sekání.
38:24
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Rabiňák, asistoval Jakub Milion (4:4).
37:08
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora, asistoval Ondřej Rabiňák (3:4).
30:35
Vyloučen hráč Michal Taufmann družstva Las Plantas na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
28:46
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jan Steinic, asistoval Vladimír Smetana (2:4).
24:59
Branku družstva Las Plantas vstřelil Vladimír Smetana, asistoval Jan Steinic (2:3).
21:13
15:00
15:00
12:24
10:37
Branku družstva Las Plantas vstřelil Radek Fabián, asistoval Michal Taufmann (1:1).
08:59
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Tomáš Pilař, asistoval Jakub Milion (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Las Plantas: brankář: Jan Příkopa; hráči v poli: Adam Novák, Radek Fabián, Petr Žďárský, Jiří Ullmann, Jan Steinic