3:1
5:0
- : -

Prague Tigers - FBC Kutná Hora - Černí 8:1
3. David Hiblbauer, 4. Filip Chmátal, 5. Ondřej Langer, 18. Josef Renda, 19. Ondřej Langer, 20. David Hiblbauer, 20. Ondřej Langer, 24. Ondřej Langer - 10. Matěj Kůrka; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 1:0 + Jaroslav Paďouk 5 + Štěpán Blahník ČK1 + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Schovánek ?, David Schovánek ? - Jakub Hyhlík ?, Jakub Hyhlík ?; po třetinách: 3:1, 5:0;
26:00
23:17
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Langer, asistoval Martin Vašek (8:1).
19:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Langer, asistoval Josef Renda (7:1).
19:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Hiblbauer, asistoval Filip Chmátal (6:1).
19:02
Vyloučen hráč Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora - Černí do konce utkání.
19:02
Vyloučen hráč Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora - Černí na 5 minut za nesportovní chování.
18:33
17:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Josef Renda, asistoval Štěpán Klupák (4:1).
17:18
Vyloučen hráč Jaroslav Paďouk družstva FBC Kutná Hora - Černí na 5 minut za hrubost.
12:58
Vyloučen hráč Vojtěch Pavelec družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:02
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil Matěj Kůrka bez asistence (3:1).
04:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Langer, asistoval Vojtěch Pavelec (3:0).
03:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Chmátal, asistoval David Hiblbauer (2:0).
02:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Hiblbauer, asistoval Vojtěch Pavelec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kolář a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora - Černí: brankář: Jakub Hyhlík; hráči v poli: Ondřej Lokaj, Viktor Veselý, Štěpán Blahník, Michal Dastych, Matěj Kůrka