5:0
4:2
- : -

Panthers Praha 2007 BLACK - FBC Draci Říčany 9:2
1. Ondřej Urbánek, 4. Ondřej Urbánek, 5. Ondřej Urbánek, 11. Jakub Nový, 13. Filip Spěvák, 15. Jakub Nový, 15. Tomáš Kočovský, 18. Kryštof Uher, 24. Kryštof Uher - 17. Adam Šturc, 25. Filip Borl; rozhodčí: Jiří Moravec - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sebastien Štosek ? - Jakub Mrázek ?; po třetinách: 5:0, 4:2;
24:35
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Filip Borl, asistoval Ondřej Daška (9:2).
23:22
Branku družstva Panthers Praha 2007 BLACK vstřelil Kryštof Uher, asistoval Jakub Nový (9:1).
17:56
Branku družstva Panthers Praha 2007 BLACK vstřelil Kryštof Uher, asistoval David Sladký (8:1).
16:49
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Adam Šturc, asistoval Maxim Friedl (7:1).
14:57
Branku družstva Panthers Praha 2007 BLACK vstřelil Tomáš Kočovský, asistoval Ondřej Urbánek (7:0).
14:02
Branku družstva Panthers Praha 2007 BLACK vstřelil Jakub Nový, asistoval David Sladký (6:0).
13:00
13:00
12:53
Branku družstva Panthers Praha 2007 BLACK vstřelil Filip Spěvák bez asistence (5:0).
10:00
Branku družstva Panthers Praha 2007 BLACK vstřelil Jakub Nový, asistoval Kryštof Uher (4:0).
07:58
Vyloučen hráč Antonín Lávička družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
06:10
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha 2007 BLACK na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:16
Branku družstva Panthers Praha 2007 BLACK vstřelil Ondřej Urbánek, asistoval Tomáš Kočovský (3:0).
03:22
Branku družstva Panthers Praha 2007 BLACK vstřelil Ondřej Urbánek, asistoval Filip Spěvák (2:0).
00:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Michal Lipinský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha 2007 BLACK: brankář: Sebastien Štosek; hráči v poli: Jakub Nový, Vojtěch Ježek, Kryštof Uher, Prokop Hlaváč, David Sladký