3:2
1:2
- : -

Panthers Praha C - FBK Fat Pipe Vosy Praha 5:6
5. Pavel Pánek, 14. Pavel Pánek, 19. Matěj Jurníček, 22. Matěj Jurníček, 34. Pavel Pánek - 6. Ondřej Šplíchal, 9. Antonín Hojný, 15. Antonín Hojný, 20. Štěpán Sládeček, 25. Ondřej Šplíchal, 36. Jakub Kovanda; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2 + Mikuláš Kandravý 5:0; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Štěpán Pokorný ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:2;
35:44
Kovanda 16 sekund před koncem rozhoduje utkání.
35:43
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jakub Kovanda, asistoval Ondřej Šplíchal (5:6).
35:43
Vyloučen hráč Matěj Jurníček družstva Panthers Praha C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:43
Poslední sekundy zápasu připomínají spíše MMA.
34:33
Timeout Panthers Praha C
34:32
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
34:32
Vyloučen hráč Mikuláš Kandravý družstva Panthers Praha C na 5 minut za hrubost.
34:32
Kandravý uklízí svého soupeře za mantinel a je odměněn pětiminutovým trestem
33:46
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Pavel Pánek bez asistence (5:5).
33:46
Pánek kompletuje hattrick a Panthers 3 minuty před koncem dorovnávají
29:40
Atmosféra v hale by se dala krájet. Utkání sledují neskuteční 4 diváci. DĚKUJEME
28:20
Panthers jsou po úspěšně ubráněné přesilovce opět v plném počtu
26:20
Vyloučen hráč Mikuláš Kandravý družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
26:20
Kandravého už to asi taky nebaví, a tak si spletl florbal se šermem..
24:10
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Ondřej Šplíchal, asistoval Antonín Hojný (4:5).
21:42
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Matěj Jurníček, asistoval Roman Fůra (4:4).
21:42
Jurníček dává pravděpodobně nejvíc haluz gól své kariéry, kde jednou rukou a backhandem trefuje vzdálenou tyč Vos. Nechytatelná střela
19:22
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Štěpán Sládeček, asistoval Václav Hojný (3:4).
19:22
Sládeček lobíkem trefuje pravou šibenici Panthers a Vosy opět vedou
18:41
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Matěj Jurníček, asistoval Jakub Vycpálek (3:3).
18:41
K osamostatněnému Jurníčkovi se na půlku dokutálel míček a nekompromisně zakončuje mezi nohy gólmana
17:09
Trupl si jednou rukou povodil 3 hráče Pantherů, ale gólman předvádí majestátní zákrok
14:27
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Antonín Hojný bez asistence (2:3).
14:27
Hojný ze samostatného úniku zamířil 20 nad nohu a Vosy tak opět odskakují Pantherům o gól
13:18
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Pavel Pánek, asistoval Matěj Jurníček (2:2).
13:18
Na druhý pokus Panthers dotahují Vosy. Pánek zavěsil z krásného výběhu
12:00
12:00
11:59
Konec 1. třetiny nám nabízí velmi vyrovnaný florbal. Pro diváky je to zápas neatraktivní, snad se nám to tu trochu rozjede
08:31
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Antonín Hojný, asistoval Ondřej Šplíchal (1:2).
08:31
Střelou od modré Hojný překonává gólmana a Vosy jdou do vedení
05:58
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Ondřej Šplíchal, asistoval Jakub Kovanda (1:1).
05:58
Vosy odpovídají poměrně rychle a vyrovnávají tak na 1:1
04:40
04:40
S trochou štěstí Pánek dotlačuje míček až do branky, díky které se Panthers ujímají vedení
03:30
Břevno dvakrát po sobě zachraňuje Panthery
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Fat Pipe Vosy Praha: brankář: Štěpán Pokorný; hráči v poli: Antonín Hojný, Jakub Štamberg, Ondřej Trupl, Jakub Kovanda, Ondřej Šplíchal
00:00
Line-up domácích Panthers Praha C: brankář: Radek Brych; hráči v poli: Pavel Pánek, Roman Fůra, Tadeáš Šátek, Jan Švehla, Matěj Jurníček