0:0
2:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - Wizards SO Praha 10 4:3pn
2. Tadeáš Rychetský, 32. David Sus, 44. Šimon Železný - 15. Prokop Kočař, 34. Patrik Vachata, 36. Tomáš Kavena; rozhodčí: Josef Kubát - David Hertz; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Adam Bednář ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:2;

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Filip Kobliha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč Prokop Kočař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Adam Kropík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč Vít Křivonoska , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Vít Komorný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč Vojtěch Göpfert , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Adam Kropík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč Vojtěch Göpfert a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 hráč Jan Hejsler , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Filip Kobliha , ale gól nevstřelil.

45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:39
Timeout Wizards SO Praha 10
43:39
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Šimon Železný, asistoval David Sus (4:3).
41:49
Timeout Viking TJ Kobylisy
35:54
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Tomáš Kavena, asistoval Jan Hejsler (3:3).
33:21
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Patrik Vachata, asistoval Matyáš Rygl (3:2).
31:19
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus bez asistence (3:1).
30:00
30:00
29:23
Vyloučen hráč Vojtěch Göpfert družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
19:39
Vyloučen hráč David Sus družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
18:57
Vyloučen hráč Matyáš Horák družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:51
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Prokop Kočař, asistoval Tomáš Kavena (2:1).
03:26
Vyloučen hráč Jan Hejsler družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
01:56
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tadeáš Rychetský, asistoval Alexander McIntosh (2:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10:
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy: brankář: Vojtěch Černý; hráči v poli: Alexander McIntosh, Mark McIntosh, Vít Komorný, Adam Kropík, David Sus