1:8
2:5
- : -

Kralupy Wolves - Viking TJ Kobylisy 9:17
3. Jiří Škabrada, 5. Samuel Kretzer, 6. Samuel Kretzer, 7. Filip Kobliha, 8. Tomáš Bohata, 15. Jiří Jelínek, 22. Filip Kobliha, 36. Samuel Kretzer, 41. Daniel Toužimský - 9. Vít Komorný, 9. Vít Komorný, 13. Tadeáš Rychetský, 15. Tadeáš Rychetský, 19. David Sus, 20. David Sus, 21. Šimon Železný, 21. David Sus, 23. Tadeáš Rychetský, 24. Adam Kropík, 28. Jakub Matoušek, 30. Jakub Matoušek, 31. David Sus, 44. Vít Komorný, 44. Marek Dostál, 44. David Sus, 45. Filip Kobliha; rozhodčí: Josef Kubát - David Hertz; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Lukáš Krupka ? - Jakub Šteffel ?, Vojtěch Černý ?; po třetinách: 6:4, 1:8, 2:5;
45:00
44:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Filip Kobliha bez asistence (9:17).
43:47
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus, asistoval Vít Komorný (9:16).
43:43
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál, asistoval Tadeáš Rychetský (9:15).
43:19
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný, asistoval Vojtěch Černý (9:14).
43:19
Vyloučen hráč Adam Kropík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:00
Vyloučen hráč Štěpán Berka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:05
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Toužimský, asistoval Samuel Kretzer (9:13).
39:19
Vyloučen hráč Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:36
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Samuel Kretzer, asistoval Jonáš Pátek (8:13).
30:37
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus, asistoval Vojtěch Černý (7:13).
30:00
30:00
29:20
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek bez asistence (7:12).
27:37
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Marek Dostál (7:11).
23:03
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Kropík, asistoval Vít Komorný (7:10).
22:48
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tadeáš Rychetský, asistoval Marek Dostál (7:9).
21:18
Vlastní branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Filip Kobliha (7:8).
20:53
Timeout Kralupy Wolves
20:53
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus, asistoval Alexander McIntosh (6:8).
20:04
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Šimon Železný bez asistence (6:7).
19:16
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus, asistoval Adam Kropík (6:6).
18:55
Vyloučen hráč Jonáš Pátek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
18:37
16:22
Vyloučen hráč Štěpán Berka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:43
14:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jiří Jelínek, asistoval Samuel Kretzer (6:3).
13:32
Vyloučen hráč David Sus družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
12:05
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tadeáš Rychetský, asistoval Alexander McIntosh (5:3).
08:47
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný bez asistence (5:2).
08:41
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný, asistoval Jakub Matoušek (5:1).
07:46
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Tomáš Bohata, asistoval Jakub Šebesta (5:0).
06:07
Timeout Viking TJ Kobylisy
06:07
Vlastní branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Filip Kobliha (4:0).
06:07
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Černý družstva Viking TJ Kobylisy
05:44
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Samuel Kretzer bez asistence (3:0).
04:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Samuel Kretzer, asistoval Jakub Šebesta (2:0).
02:40
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jiří Škabrada, asistoval Jonáš Pátek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Jakub Šteffel; hráči v poli: Alexander McIntosh, Mark McIntosh, Vít Komorný, Adam Kropík, David Sus
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Lukáš Krupka; hráči v poli: Štěpán Berka, Tomáš Bohata, Jakub Šebesta, Samuel Kretzer, Jiří Jelínek