2:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 9:5
8. Michaela Kacelová, 17. Zuzana Hubáčková, 26. Michaela Kacelová, 27. Tereza Brančíková, 29. Michaela Kacelová, 35. Alexandra Hegingerová, 37. Tamara Hašová, 57. Eliška Pešavová, 60. Karolína Šablaturová - 8. Petra Bílá, 26. Zuzana Žampachová, 27. Monika Jahodová, 32. Klára Jahodová, 36. Monika Jahodová; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 22 - Alena Večeřová 26; po třetinách: 2:1, 5:4, 2:0;
60:00
Končí zápas 4. kola Extraligy žen mezi kluby FBS Olomouc a K1 Florbal Židenice. Tento zápas vyšel lépe pro domácí tým, který vyhrál poměrem 9:5.
60:00
59:53
Zápas se již dohrává v poklidném tempu.
59:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Pavla Pejzlová (9:5).
59:05
Timeout K1 Florbal Židenice
59:05
Vyloučen hráč Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
57:48
Nádherná akce domácích zakončená Jakubkovičovou neskončila za zády Večeřové.
56:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Pavla Pejzlová (8:5).
56:26
Pešavové teď přálo štěstí a golmance Večeřové smolně propadl míček nad nohou.
54:43
Reimerová teď skvěle podržela míček a ukrojila cenné vteřinky z oslabení Olomouce.
53:50
Domácí hráčky si vybojovaly v útočném rohu faul a od fanoušků sklízí velký potlesk.
53:03
Vyloučen hráč Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
52:43
Židenice mají v poslední minutě velký tlak, jenže brankářka domácích předvádí skvělé zákroky.
51:22
Schoupalová skvělými zákroky drží svůj tým!
50:26
Po faulu Pešavové hrály Židenice, jenže těm se rozehrávka nepovedla a na míček se dostávají domácí.
49:39
Hosté v plném počtu. Domácím se přesilovka vůbec nepovedla.
48:19
Židenické hráčky se již radovaly, ale dle arbitrů míček nepřekročil brankovou čáru.
47:39
Vyloučen hráč Michaela Sabolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
47:09
Hra se přelévá ze strany na stranu a k vidění toho moc není.
46:01
Hašová to zkusila backhandem, ale neúspěšně.
44:36
Zhebalová skvěle rozehrála míček a díky tomu můžou domácí kombinovat v pásmu Židenic.
43:01
Brančíková to zkusila náhozem na kapitánku Reimerovou,jenže ta nedokázala trefit míček.
41:51
Večeřová podržela svůj tým po střele Hubáčkové.
40:57
Olomoucké začaly třetí třetinu hodně aktivně a od počátku se drží na balónu.
40:00
40:00
Ve druhé třetině jsme viděli hned devět branek. Stav utkání je tedy 7:5.

střely na branku po druhé třetině: 12:11
40:00
39:46
Po "uničovském" náhozu se k míčku dostala Bílá, která zakončila backhandem do brankářky domácích.
39:33
Střela Palinkové tečovaná mimo bránu.
39:16
Domácí kombinují v útočném pásmu.
38:25
Pejzlová P. se ocitla osamocená před brankou hostů, ale nedokázala přehodit Večeřovou.
37:55
Hubáčková nádherně vybídla Jakubkovičovou ke střele, ale té ujel balónek z čepele.
36:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tamara Hašová, asistoval Tereza Reimerová (7:5).
36:24
Kombinace Hašové s Reimerovou tentokrát vyšla a první jmenovaná vrací svému týmu dvoubrankové vedení.
35:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Jahodová, asistoval Veronika Muselíková (6:5).
35:08
Jahodová si připisuje třetí kanadský bod v tomto zápase a hosté snižují na 6:5.
35:04
Toto utkání sleduje 60 diváků.
34:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Zuzana Hubáčková (6:4).
34:18
Hegingerová posílá přesnou střelou svůj tým do dvoubrankového trháku.
32:32
Fuchsová schytala nepříjemný zásah do obličeje a nyní se o ni stará zdravotník. Snad bude hostující hráčka v pořádku.
31:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Klára Jahodová, asistoval Monika Jahodová (5:4).
31:54
Po spolupráci sester Jahodových Židenice snižují stav utkání na rozdíl jedné branky.
31:48
Pešavová střílela z hranice velkého brankoviště, ale nepřesně.
31:01
Schoupalová si připisuje poněkud těžký zákrok proti střele Bílé.
28:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová, asistoval Barbora Soušková (5:3).
28:59
Čepice na led! Kacelová dává hattrick a je to již 5:3.
27:27
Hubáčková dávala nahrávku před bránu, ale přihrávka byla naslepo, což vedlo jen a pouze ke ztrátě míčku.
26:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (4:3).
26:51
S brankami se roztrhl pytel a je to 4:3.
26:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Brančíková, asistoval Tamara Hašová (4:2).
25:27
Stejně jako v první třetině jsme svědky dvou gólů v rychlém sledu.
25:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Žampachová, asistoval Michaela Hřebíčková (3:2).
25:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová, asistoval Šárka Zhébalová (3:1).
23:58
Nádherná kombinace Hašové s Reimerovou skončila zakončením první jmenované mimo bránu.
22:40
Marková dobře vybojovala míček pro svůj tým.
22:24
Soušková vystřelila pouze do první bránící hráčky.
21:43
Palinková rozehrává útok domácích.
20:54
Jakubkovičová to zkusila z poloviny, ale minula branku.
20:24
Brněnské hráčky kombinují v útočném pásmu.
20:00
20:00
střely na branku po první třetině: 10:3
20:00
19:55
Běží poslední vteřinky první třetiny a Židenice mají k dispozici "standartku".
18:34
Fuchsová to zkusila na bližší tyč, ale Schoupalová předvedla dobrý zákrok.
17:19
Vyloučen hráč Michaela Kacelová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
17:19
Kacelová nedovoleně srazila protihráčku a Židenice mají k dispozici přesilovou hru.
16:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Alexandra Hegingerová (2:1).
16:06
Hubáčková s velkým štěstím procedila míček za záda golmanky Večeřové.
15:23
Schoupalová si připisuje jednoduchý zákrok po náhozu od mantinelu.
14:31
Po útočném faulu domácích se na míček dostávají Židenice.
12:54
Hřebíčková faulovaná domácí Hubáčkovou, Židenice budou zahrávat standartní situaci.
12:11
Kacelová získala balón a uklidnila hru domácích.
11:11
Večeřová měla mírné problémy po střele Reimerové z otočky, ale nakonec dokázala míček vytěsnit mimo tři tyče.
09:36
Domácí hráčky se nemohou dostat do zakončení. Golmanka Večeřová je zatím bez práce.
08:40
Vyloučen hráč Eva Nečasová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
08:40
Nečasová díky sekání nabízí domácímu přesilovou hru.
07:39
Během sedmi sekund padly hned dvě branky a stav utkání je vyrovnaný 1:1!
07:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová, asistoval Eliška Pešavová (1:1).
07:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Bílá bez asistence (0:1).
07:15
Dobrý pokus Reimerové od mantinelu skončil v náruči hostující golmanky.
06:22
Večeřová teď maskou vykrala pokus Hegingerové.
05:34
Pešavová výborně získala míček na útočné polovině, ale po pár vteřinách jej ztratila.
04:50
Palinková vyvezla míček a následně vystřelila, ale její střela mířila mimo.
03:41
Šablaturová mohla otevřít skóre zápasu, ale z osy přestřelila hostující svatyni.
03:13
Pešavová zkoušela nahrávku před bránu, ale žádnou ze svých spoluhráček nenašla.
02:39
Hašová faulovaná a domácí získávají míček.
01:33
Palinková společně s Jakubkovičovou rozehrávají útočnou akci.
00:43
Po teči Souškové vypadl balón ze hřiště a hrát budou hosté.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Viktorie Fuchsová, Martina Indrová, Natálie Janečková, Eva Nečasová, Petra Bílá
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Michaela Zmrzlá, Barbora Soušková, Šárka Zhébalová, Michaela Kacelová, Eliška Pešavová
00:00
Dámy a pánové, vítáme vás u online přenosu 4. kola Extraligy žen mezi týmy FBS Olomouc a K1 Florbal Židenice.