1:1
5:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:1
16. Štěpán Čuda, 17. Ivan Pergler, 40. Viktor Kopecký, 44. Jan Procházka, 45. Jan Procházka, 47. Jan Fiala, 52. Vojtěch Klápa, 57. Lukáš Gregor - 28. Ondřej Kopič; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:6; využití: 3:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Karel Šantora 17 - Ivan Ponomarev 18; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:0;
60:00
Pozápasové rozhovory trenérů obou družstev (David Bouša, David Derka) a nejlepších hráčů utkání (Jan Fiala, Ondřej Kopič): https://www.youtube.com/watch?v=NmfzbciYry0
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Vinohrady:7, Česká Lípa: 8.
Střely celkem Vinohrady: 25, Česká Lípa:18.
59:58
Sokol Královské Vinohrady poprvé v této sezoně vyhrávají a odnáší si cenné tři body.
59:01
Obětavý blok Štěpana Čudy, který zaklekl do střely a zachránil tak jasný gol do odkryté brány.
58:12
Dnešní utkání sleduje 87, děkujeme.
56:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Pavel Hájek (8:1).
53:16
Pod tlakem dosavadního vývoje utkání je tým hostí frustrován a fauluje.
53:08
Vyloučen hráč Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
51:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Ondřej Stuchlík (7:1).
51:31
Nádherný gol pod horní tyčku umisťuje Vojtěch Klápa a posunuje tak Vinohrady do 6 brankového rozdílu.
49:50
Domácí tým neproměnuje přesilovku a ještě bude muset zlepšit hru 5 na 3.
49:45
Vyloučen hráč Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za opakované přestupky.
49:32
Hra se přiostřuje.
48:36
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
46:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Fiala bez asistence (6:1).
45:01
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
44:32
Poslední obdržený gol  donutil Českou Lípu si vzít time-out, hra se nevyvíjí podle představ hostujících trenerů.
44:31
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
44:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Procházka, asistoval Jan Fiala (5:1).
44:31
Také to domácí potvrzují dalšími dvěma brankami.
43:20
43:01
Domací tým si bude chtít pohlídat utkaní a odnést si cenné tři body do tabulky.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině Vinohrady: 10, Česká Lípa: 5.
39:58
Druhá přesilová hra domácího týmu, kterou rychle využívá po přesné krosové nahrávce Kopecký.
39:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jan Fiala (3:1).
38:48
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
37:45
Procházka se natlačil před bránu, střelu zachytil hostující golman.
35:41
Nádherný freestyle, který předvedl domácí útočník Klápa, bohužel zazvonila jen tyčka.
33:02
Domácí tým je lehce rozhozený obdrženou brankou, z toho pramení nepřesné rozehrávky a zbytečné ztráty balonů na polovině hřiště.
31:06
Je za námi první přesilovka zápasu, domácímu týmu se nepodařilo využít této výhody a skore tak zůstává 2:1.
29:06
Vyloučen hráč Jakub Karel družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:06
Karel si nepohlídal dostatečný odstup od rozehrávky domácích a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
27:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Jakub Karel (2:1).
27:28
Odložené vyloučení, které využívá Česká Lípa a snižuje na 2:1.
25:20
Česká Lípa se tlačí do zakončení, ale trefují pouze bloky domácích hráčů, kteří jsou v tomto zápase do obrany velice zodpovědní.
21:30
Na balonu domácí v klidné rozehrávce, nikam se neženou.
20:01
I druhé úvodní buly jde na stranu hostujícího týmu.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku Sokol Královské Vinohrady: 7, Česká Lípa: 5
19:24
V této třetině jsou aktivnější domácí a taky tomu odpovídá stav utkání.
16:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ivan Pergler, asistoval Viktor Kopecký (2:0).
16:16
Skvělý konec první třetiny, další gol přidavá Pergler a navyšuje skore na 2:0, tento zápás si domácí rozehráli dobře.
15:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Štěpán Čuda, asistoval Jan Fiala (1:0).
15:44
První gol utkání, prosazuje se domácí obránce Štěpán Čuda a posouvá tak poprvé v této sezoně Vinohrady do vedení zápasu 1:0.
14:12
Další tvrdý souboj v rohu hřiště, oba týmy jdou do osobních soubojů naplno.
12:37
Tvrdý souboj v rohu hřiště ze kterého se těžko zvedá Krajcigr.
11:06
Golová sitiace domácích, Kopecký míjí balon před odkrytou bránou.
09:34
Procházka střílí do bloku.
07:56
Kopecký v úniku na bránu nahrává Klápovi a ten posunuje na Hartmana, Hartman střílí mimo bránu, hezká akce domácách.
04:45
Stadartní situace ze které stříli Kopecký, avšak jen do hrudi brankáře Ponomareva.
03:20
Rozehrávka před brankou domácích, Slaný trefuje pouze blok.
03:10
Střela Tichého z poloviny hriště sražená za bránu a sražený balonek Šantora sbírá a vyhazuje dopředu.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává Česká Lípa a na balonu je Novotný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Jakub Jirsa, Albert Kouba, Jiří Vlček, Petr Novotný
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Štěpán Čuda, Jan Fiala, Ondřej Stuchlík, Zbyněk Stuchlík, Jan Procházka
00:00
Dobré sobotní odpolendne, je před námi čtvreté domácí utkání. Domácí tým Sokol Královké Vinohrady se pokusí přerusit sérii proher a zíkat první body do tabulky.