8:0
8:0
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Sklo Bohemia Světlá n/S 17:1
10. Natálie Hurníková, 21. Linda Pudišová, 22. Natálie Hurníková, 24. Nela Blažková, 25. Adriana Středulová, 27. Radka Niemczyková, 29. Radka Niemczyková, 38. Andrea Luzarová, 39. Natálie Hurníková, 41. Andrea Luzarová, 44. Karolína Bínová, 49. Adriana Středulová, 51. Karolína Bínová, 52. Aneta Vojtěšková, 52. Adriana Středulová, 57. Terezie Gálová, 59. Andrea Luzarová - 19. Adriana Středulová; rozhodčí: Jakub Palowski - Jan Pěgřimek; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 15 - Nela Machalová 12, Anna Pavlíčková 0; po třetinách: 1:1, 8:0, 8:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: 11 - 7
60:00
Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Od začátku zápasu jsme hráli kvalitně na míčku, jen jsme v první třetině byli možná až příliš opatrní a netlačili se do nebezpečných pozic. Od 2. třetiny jsme to změnili a góly začaly okamžitě padat. Jsme rádi, že i přes skóre se soupeř snažil být až do konce aktivní, takže se celý zápas dal hrát florbal.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Roseckého: Po 1. třetině byl překvapivě vyrovnaný stav, ale od začátku 2. třetiny začaly domácí holky jasně dominovat. V podstatě nám ukázaly, jak vypadá extraligový parametr soutěže. Děkujeme soupeři k výkonu a věříme, že my se zítra proti Vítkovicím zvedneme.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Linda Pudišová (17:1).
56:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Terezie Gálová, asistoval Aneta Vojtěšková (16:1).
56:42
Gálová zamířila a vymetá růžek branky.
54:38
Pavlíčková perfektně zakročila proti Středulové.
53:20
Ostrava opět úřaduje na útočné polovině, hosté běhají ze strany na stranu.
51:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Karolína Bínová (15:1).
51:48
Středulová nenechala Pavlíčkovou ani vydechnout a Ostrava se může radovat z dalšího gólu.
51:37
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Aneta Vojtěšková, asistoval Natálie Hurníková (14:1).
50:14
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Andrea Luzarová (13:1).
50:14
Střídání brankáře. Nový brankář Anna Pavlíčková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
50:07
Urbanová to zkusila po zemi, ale ani tato střela na Hriškovou neplatila.
48:33
Luzarová z první namířila přímo do boční síťky.
48:11
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Radka Niemczyková (12:1).
47:24
Kudlová rozeznívá tyč.
45:19
Nyní se hra přelévá ze strany na stranu.
43:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Adriana Středulová (11:1).
43:23
Bínová projela celé hřiště a zvyšuje skóre.
40:36
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Aneta Vojtěšková (10:1).
40:36
Vojtěšková parádně na Luzarovou, ta z první přímo do prázdné brány.
38:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Vendula Schindlerová (9:1).
37:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Nela Blažková (8:1).
37:17
Luzarová vypálila bombu, která rozvířila síťku brány hostí.
36:04
Na míček se po dlouhé době dostaly holky ze Světlé n/S a hned zkusily pozornost Hriškové.
34:19
Středulová míjí prázdnou bránu.
32:27
Ostrava uzamkla hosty na jejich polovině. Uvidíme, zda něco vymyslí.
30:12
Domácí jsou jasně ty, které udávají chod zápasu. Světlou n/S na míček moc nepouští.
28:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Adriana Středulová (7:1).
28:16
Vyloučen hráč Barbora Vávrová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře.
27:42
Ani Hrišková se v bráně nenudí, občas ji hráčky Světlé n/S taky prozkoušejí střelou.
26:43
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Nela Blažková (6:1).
26:01
Machalová předvedla parádní zákrok proti střele Luzarové.
24:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Terezie Gálová (5:1).
24:39
Středulové se odhalila dálnice až k Machalové, tak toho využila, přesně zakončila a zvyšuje gólový náskok svého týmu.
23:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Radka Niemczyková (4:1).
23:23
Vyloučen hráč Veronika Císařová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
23:20
Chalupová stála metr od brány, vystřelila z první, ale mimo.
22:19
Chybu Gálové nedokázala Vávrová potrestat.
21:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Natálie Hurníková bez asistence (3:1).
21:17
Hurníková si dokličkovala až pro gól.
20:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Linda Pudišová, asistoval Nela Blažková (2:1).
18:07
Vlastní branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová (1:1).