1:2
4:1
- : -

Floorball Club FALCON - FLORBAL JABLONEC 7:3
11. Daniel Budáč, 20. Patrik Koníček, 27. David Janáček, 41. Jakub Ších, 46. Vojtěch Řádek, 49. Patrik Koníček, 54. David Janáček - 28. Semih Pehlivan, 39. Ondřej Faltus, 53. Lukáš Jarolímek; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Martin Maňák ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Šícha: Pokračujeme ve vítězné sérii z Jilemnice. Nasazení čerstvé třetí lajny do třetí třetiny bylo nakonec velice dobrým rozhodnutím, které výrazně napomohlo k potvrzení našeho vítězství v tomto zápase. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
58:40
Falcon se dlouho v přesilovce neohřál a zase uvidíme hru 4 na 4
58:35
Vyloučen hráč Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování hokejky.
58:15
Vyloučen hráč Zbyněk Hujer družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
58:10
Jarolímek vyslal slušnou střelu směrem k Novákově brance ten ovšem předvádí další skvělý zákrok.
57:24
Novák (Falcon) čaruje v brankovišti a drží střelce Jablonce na uzdě.
56:29
Backhand Tůny (Falcon) sice trefil prostor branky ovšem Maňákovi vrásky nenadělal.
55:36
Velký závar před brankou Jablonce nakonec gólem nakončí a míček se objevuje v rohu.
54:51
Jablonec využívá možnosti oddechového času a takticky se přiravuje na posledních pět minut utkání.
54:50
Timeout FLORBAL JABLONEC
53:55
Tak to byla raketa, kterou vyslal Janáček (Falcon) na branku soupeře a nedal Maňákovi (Jablonec) šanci.
53:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Jakub Ších (7:3).
53:33
Po kombinaci na ose Koníček - Pospíšil(Falcon) se druhý zmiňovaný objevil v dobré situaci před brankou ovšem balónek netrefil.
52:14
Jablonci se dnes přesilovky daří a krásnou ranou z od mantinelu snižuje Jarolímek (Jablonec).
52:13
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Jan Koravský (6:3).
51:46
Ve hře čtyři na čtyři jsme svědky gólu nebyli a přesilovku si tak zahraje Jablonec.
51:08
Řádek (Falcon) se i přes jeho nelibost bude stěhovat na trestnou lavici a my tak budeme svědky hry 4 na 4.
51:07
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování hokejky.
50:12
Falcon se po minutové výhodě, kterou nakonec nevyužil, dostává do hry pět proti čtyřem.
49:44
Vyloučen hráč Marcel Najman družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
48:43
Po Pospíšilovu překonání soupeře 1 na 1 ještě stihl krásně najít Koníčka, který se dnes již podruhé zapisuje na listinu střelců-
48:42
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval Kryštof Pospíšil (6:2).
48:22
Skrytou střelu Beera tečuje obránce hostí mimo branku.
47:02
Sám před gólmanem se octil pro rychlém protiútoku Koller (Jablonec) ovšem Novák (Falcon) zastavuje jeho projektil.
45:43
Skákavý balónek v předbrankovém prostoru krásnou střelou uklidil Řádek (Falcon) za záda bezmocného Maňáka (Jablonec).
45:42
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Daniel Budáč (5:2).
44:24
Krásnou střelu Daníčka (Jablonec) likviduje ještě lepším zákrokem Novák.
43:32
Ve velké příležitosti se objevil Hujer (Jablonec) ovšem nikým nehlídaný na středu hřiště nezpracoval skákavý balónek.
42:51
Falcon s míčkem na čepeli kombinuje kolem obrany soupeře.
40:15
Domácí vsoupili aktivně do třetiny a hned po pár vteřinách hraní překonává Ších gólmana soupeře.
40:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Ších, asistoval Martin Tůna (4:2).
40:00
40:00
38:07
Hosté narozdíl od domácích jejich přesilovou hru využívají a rozdíl skóre je tak už jen o jednu branku.
38:06
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Ondřej Faltus, asistoval Semih Pehlivan (3:2).
37:58
Budeme mít možnost sledovat přesilovou hru i na druhé straně.
37:33
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
35:53
Falcon se marně snaží najít skulinu v bloku Jablonce, který skvěle brání toto oslabení.
34:33
Domácí budou mít možnost zopakovat si přesilovou hru.
34:32
Vyloučen hráč Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra rukou.
32:29
Za gólmanem hostí zvoní tyč, skóre se však nemění.
31:15
Vyloučen hráč Daniel Endrle družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
30:04
Koníček (Falcon) vyhrál sprinterský souboj o balónek ovšem branku netrefuje.
28:31
V samostatném úniku se ocitl po vypíchnutí míčku Řádek (Falcon) ovšem gólman Maňák skvěle vytahuje jeho střelu ramenem mimo prostor tří tyčí.
27:14
Po uvolnění v předbrankovém prostoru snižuje Pehlivan (Jablonec) a hosté se přiblížili na rozdíl dou branek.
27:13
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Jan Mikula (3:1).
26:27
Tlak Falconu přeci jen končí gólem a domácí zvyšují na 3:0.
26:26
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Martin Tůna (3:0).
24:15
Jablonec zkouší hrát dlouhé balóny, se kterými si ovšem brana Falconu zatím vždy poradila.
22:04
Korbel (Falcon) těžký balónek po příhrávce od Beera posílá z první mimo branku.
21:02
Střelu Řádka (Falcon) do šibenice krásným zákrokem likviduje Maňák.
20:00
20:00
19:37
Korbel (Falcon) na polovině hřiště získal balónek obešel soupeře a krásnou nahrávkou našel Koníčka (Falcon) před prázdnou brankou, který se z této pozice již nemýlil.
19:36
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval Jan Korbel (2:0).
17:16
Korbel (Falcon) ve velké šanci trefuje pouze gólmana.
14:56
Střelu Šícha (Falcon) zpoza těla bezproblémů kryje Maňák (Jablonec).
13:53
Hra se přelévá se šancemi na obou stranách.
10:59
Po deseti minutách hry se Falcon ujímá vedení.
10:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Jakub Ších (1:0).
10:19
Centimetry od vstřelení gólu byl Jablonec, míček však jen projíždí kolem pravé tyče.
08:54
Trestné střílení nebylo provedeno vůbec špatně ovšem gólman Novák předvedl skvělý zákrok.
08:53
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil Lukáš Jarolímek.
07:21
Velký závar před brankou Jablonce nakonec řeší gólman Maňák.
06:02
Oslabení Falcon zvládl na výbornou i díky mnoha blokům obránců.
04:08
Vyloučen hráč Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:45
Dalekonosná střela Navrátila končí pouze na bloku obránce Jablonce.
02:56
Hosté hrozí z protiútoků ovšem Najman v zakončení zklamal.
01:32
Do záčátku utkání aktivněji vstoupil Falcon, který vytváří tlak na soupeře před jeho brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Ondřej Faltus, Jakub Daníček, Zbyněk Hujer, Lukáš Jarolímek, Jan Kantor
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Jakub Ších, David Janáček, Daniel Budáč, Martin Tůna, Matěj Nezbeda