1:0
3:2
- : -

FBC Draci Říčany - FT Sokol Praha-Břevnov 7:6
1. Vítězslav Špok, 5. Daniel Jonáš, 10. Matyáš Pros, 23. Matyáš Pros, 33. Vítězslav Špok, 44. Matyáš Pros, 45. Vítězslav Špok - 4. Jakub Rybka, 7. Jakub Rybka, 12. Miloš Poživil, 13. Miroslav Repčík, 41. Jakub Rybka, 44. Tomáš Pilař; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: František Lerch ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 3:4, 1:0, 3:2;
45:00
44:49
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Jakub Vykouk (7:6).
43:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Ondřej Kubeš (6:6).
43:05
Timeout FBC Draci Říčany
43:05
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Tomáš Pilař bez asistence (5:6).
40:26
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Rybka, asistoval Adam Pažout (5:5).
38:30
Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
32:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Daniel Jonáš (5:4).
30:00
30:00
22:46
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Vítězslav Špok (4:4).
18:16
Vyloučen hráč Miroslav Jahoda družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:57
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miroslav Repčík, asistoval Matěj Lankaš (3:4).
11:56
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil z trestného střílení (3:3).
09:58
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Daniel Jonáš (3:2).
09:54
Vyloučen hráč Matěj Lankaš družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:52
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:22
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Rybka, asistoval Tomáš Pilař (2:2).
04:32
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Daniel Jonáš, asistoval Ondřej Kubeš (2:1).
03:07
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Rybka, asistoval Daniel Bora (1:1).
02:03
Vyloučen hráč Václav Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hra rukou.
00:47
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Matyáš Pros (1:0).