1:2
3:2
- : -

FbC Plzeň white - FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 4:4
10. Štěpán Nosek, 21. Štěpán Nosek, 23. Štěpán Nosek, 23. Jiří Jandík - 8. David Rohm, 12. Milan Daniš, 24. Adam Hanek, 25. Adam Hanek; rozhodčí: Daniel Dolák - Matouš Bešta; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Matyáš Nosek 23 - Václav Peroutka 19; po třetinách: 1:2, 3:2;
24:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Adam Hanek, asistoval Adam Karchňák (4:4).
23:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Adam Hanek, asistoval Josef Staněk (4:3).
22:33
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Jiří Jandík, asistoval Matyáš Grulich (4:2).
22:18
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
22:04
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Štěpán Nosek, asistoval Sebastian Poslední (3:2).
20:36
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Štěpán Nosek, asistoval Jakub Sobek (2:2).
19:27
Vyloučen hráč Adam Hanek družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:00
13:00
11:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Milan Daniš, asistoval Michal Zeman (1:2).
10:13
Trestné střílení družstva FbC Plzeň white neproměnil Štěpán Nosek.
09:28
07:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil David Rohm, asistoval Michal Zeman (0:1).
04:55
Vyloučen hráč Matyáš Grulich družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za blokování hokejky.