3:0
5:1
- : -

Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Kunratice 13:2
5. Marek Veselý, 6. Tomáš Chroust, 6. Dušan Přívara, 10. Aleš Höffer, 19. Ondřej Papoušek, 26. Marek Pixa, 30. Matěj Stůj, 32. Jakub Bohuslávek, 47. Dušan Přívara, 50. Ondřej Papoušek, 55. Filip Ullmann, 56. Aleš Höffer, 59. Dušan Přívara - 19. Jan Novotný, 46. Martin Fenik; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Marek Macík 28 - Martin Petr 1, Ondřej Hnátek 11; po třetinách: 5:1, 3:0, 5:1;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Kladno - 14, Start - 6
59:59
58:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Aleš Höffer (13:2).
58:36
Hoffer si vzal míček ve středním pásmu, ale proti Hnátkovi neuspěl. Míček se dostal k Přívarovi, který kompletuje hattrick.
57:43
Pixův pokus neměl potřebné parametry ke vstřelení branky.
56:57
Další velké šance Kladna likviduje hostující obrana s Hnátkem.
55:53
Po dobrém obranném zákroku Bohuslávka si vzal balonek Hoffer a ten nakonec končí v brance hostů.
55:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Aleš Höffer, asistoval Ondřej Papoušek (12:2).
54:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Ondřej Riebauer (11:2).
54:52
Po několika velkých šancích přichází jedna proměněná. Kladno využívá přesilovou hru.
53:58
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:21
Jandovu střelu vytahuje Hnátek ramenem.
52:45
Do brejku se dostal Papoušek, Hnátek si povyjel, a Papoušek tedy neměl dostatek prostoru pro efektivní řešení situace.
51:35
Hezká přesilovková kombinace skončila nepřesným zakončením Pixy.
50:08
Vyloučen hráč Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra na zemi.
49:57
Timeout Kanonýři Kladno
49:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Jakub Bohuslávek (10:2).
49:57
Bohuslávek zpoza branky našel Papouška, který v klidu uklidil do branky.
46:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Filip Ullmann (9:2).
46:16
Velmi rychlá odpověď Kanonýrů.
45:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Marek Šmíd (8:2).
45:39
Šmíd krásnou krosovkou nabil Fenikovi, ten poloprázdnou branku trefuje.
44:31
Další nahození hostujících z půlky, tudy cesta zatím nevede.
43:40
Přívara se hned po návratu z trestné lavice zapojil do útoku domácích.
42:50
Hra 4 na 4 zatím více sedí hostům. Měli několik šancí, brankou žádná neskončila.
41:48
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
41:48
Start si přesilovku dlouho neužil. Hraje se 4 na 4.
41:24
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:29
Pixa to zkoušel mezi nohy Hnátka, neuspěl.
39:58
Start o poslední šanci připravila shozená branka domácích.
39:04
Kanonýři to zkouší, hosté ale pilně blokují.
36:34
Kulík zkusil štěstí, jeho pokus blokuje jeho spoluhráč.
35:21
Hubner nabil Pfaurovi, proti jeho pokusu se Hnátek stihl přesunout.
33:32
Doleček poslal z půlky přízemní střelu, která ale k Macíkovi ani nedošla.
32:33
Bohuslávek to zkoušel znovu, byl ale ve velkém úhlu, Hnátek tedy neměl problém s jeho pokusem.
31:52
Krásnou přihrávku Pixy předložil Riebauer před bránu Chroustovi, jehož zakončení vytáhl Hnátek na čáře. K brance Kladnu chyběly milimetry.
31:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Dušan Přívara (8:1).
31:48
Bohuslávek se natlačil před branku a svoji příležitost využívá.
29:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Vojtěch Novák (7:1).
29:55
Stůj to vzal na sebe a nekompromisně zakončuje do horní části Hnátkovy svatyně.
28:21
Bachmaier upadl a k zakončení se dostal Lebeda. Macík předvedl velmi dobrý zákrok, stav se tedy nemění.
26:47
Janda se nádherně dostal před branku a vybídl Pfaura ke skórování. Ten ale nezakončil.
25:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Tomáš Chroust (6:1).
25:51
Macík zkrotil střelu Lebedy a rychlým výhozem vyslal dopředu Chrousta, ten ještě přihrál na Pixu, který vymetl šibenici.
24:25
Brejky na obě strany v rychlém sledu, žádný pokus nekončí v síti.
23:24
Chroust s Bachmaierem si hezky vyměnili balonek, ale střela druhého jmenovaného cíl nenašla.
21:36
Chládek zkusil vyběhnout před branku, domácí si s ním ale poradili.
19:47
Hráč Startu vyzkoušel střelu backhandem, branku minul.
18:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Papoušek z trestného střílení (5:1).
18:48
Papoušek se postavil k míčku a bez problému si poradil s Hnátkem.
18:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný, asistoval David Jirásek (4:1).
18:07
Novotný napřáhl a jeho střela proletěla až do branky domácích.
16:00
Bohuslávek vykoupal obránce i brankáře, ale bohužel již byl ve velkém úhlu pro zakončení.
13:40
Hnátek si připisuje první zákrok. Střelu z půlky schoval v rukavicích.
13:00
Po ztrátě Papouška se Start dostal ke střele, kterou likviduje Macík.
11:52
Krásná přihrávka Pixy před branku na Chrousta, ten bohužel míjí branku.
09:54
09:54
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Hnátek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice
09:54
Po čtvrté obdržené brance se do brány dostává Hnátek.
08:08
Nebezpečná rozehrávka pro hosty, Přívara střelu blokuje.
06:45
Se střelou z půlky neměl Macík problém.
05:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara bez asistence (3:0).
05:36
Již třetí branka domácích v rychlém sledu.
05:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Matyáš Bachmaier (2:0).
05:18
Chroust rychle navyšuje kladenské vedení.
04:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Veselý, asistoval Dušan Přívara (1:0).
04:56
Veselý se prosazuje střelou do teploměru.
03:58
Veselý vybídl Hoffera, ten ale odkrytou branku netrefuje.
02:30
Start vyrazil do brejku, k zakončení se nedostali.
01:05
Střela Hoffera branku neohrozila.
00:01
Úvodní buly vyhrává Start.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: David Jirásek, Marek Šmíd, Jiří Lebeda, Adam Kulík, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Filip Ullmann, Tomáš Chroust, Ondřej Riebauer, Marek Pixa