4:2
- : -
FBC Hranice

FAT PIPE Aligators Klobouky - FBC Hranice 8:4
8. Ondřej Lorenc, 23. Lukáš Gregr, 33. Lukáš Gregr, 34. Filip Konstant, 46. Tomáš Líznar, 50. Štěpán Potsch, 51. Filip Konstant, 57. Tomáš Jedlička - 30. Jan Kolajta, 35. Tomáš Václavík, 48. Marek Hloch, 60. Tomáš Václavík; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 27 - Ondřej Kolajta 28; po třetinách: 1:0, 3:2, 4:2;
60:00
59:59
střely ve 3. třetině Aligators: 12  Hranice:9
59:59
střely celkem Aligators:36 Hranice:31
59:59
Komentář trenérů domácích Jakuba Gremmela a Patrika Procházky  : Hranice zůstaly kousek za Hranicemi.  Původní aktivita, kterou jsme mohli rozhodnout zápas už v 1. třetině. Potom jsme nechali Hranice trošku rozběhat, hlavně díky oslabení, které jsme zvládli na 1 a mohli jsme se dále věnovat kontrole zápasu. Díky klukům za jejich aktivitu, hlavně v útočné třetině.
59:59
Komentář trenérů domácích Jakuba Gremmela a Patrika Procházky: Branky které jsme inkasovali jsme si dali sami. Zápas jsme mohli vklidu odehrát s nulou. Pozdravuje do Jeseníků našeho kapitána Pavla Zbořila, který od nás dostal dovolenou na regeneraci. Doufáme že se vrátíš silnější Pavle. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme příjemnou cestu domů. Tak snad už nám to začalo. HOU HOU ALI.
59:59
Kometář trenéra hostí: Soupeř ve všem lepší. Gratulace. My se ponaučíme a jedeme dále.
59:35
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval Tomáš Hořecký (8:4).
59:24
Juračka přece jen nejel zbytečně 36 vteřin před koncem utkání se podíval na hřiště a domácí ihned inkasují
56:07
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Jedlička bez asistence (8:3).
56:07
Jedlička využil špatné rozehrávky Hranic a pohotově vymetl pavučiny v brance Kolajty
53:30
Gregr ukazuje že formu neztratil a krásně prošel celou obranu Hranic a poslal přihrávku na Filu ten bohužel nabídku odmítl
51:42
Rychlý výborně vyjel proti soupeři a znemožnil mu kličku do backhandu a drží domácí tým
50:28
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Filip Konstant, asistoval Antonín Šmerák (7:3).
50:28
Líšeňský místostarosta Filip Konstant dává 2. gol v dnešním zápase a posílá domácí vedení o 4 branky
49:43
Vlastní branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch (6:3).
47:15
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Grygar (5:3).
47:15
Rychlá kombinace hostí znamená snížení na 5:3
45:25
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Viktor Kejík (5:2).
45:25
Krásná nahrávka od Kejíka a Líznar zž jen zametl pod bezmocného Kolajtu
44:38
Vyloučen hráč Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
44:38
Domácí mají první přesilovou hru a Gregr se třese na vytoužený hattrick po návratu
44:09
Velký rozruch před bránou domácích vzbudil kuriozní souboj
41:29
Vlček se neskutečnou piruetou dostal až dopředu, kde jeho střelu zblokoval obránce Hranic
39:19
Výborný únik Lorence a ještě lepší zákrok Kolajty. Tento zápas má opravdu co nabídnout
33:55
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Filip Konstant, asistoval Lukáš Gregr (4:1).
33:55
Zkušenosti a dravé mládí v podobě Konstanta a Gregra spojili své síly a navyšují po krásné akci vedení o tři góly
33:31
Gregr z výhozu Rychlého pouze do boční sítě
32:00
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr z trestného střílení (3:1).
32:00
Pod tlakem. Potřeba navýšit. To vše jsou podmínky pod kterými Gregr pracuje nejlépe a ruským blafákem překonal Kolajtu
31:40
Jedlička od levého mantinelu trefil pouze brankáře
31:01
Kratochvíl zkusil od půlky prostřelit Rychlého, neúspěšně
29:48
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Marek Hloch (2:1).
29:48
Kolajta se po přihrávce Hlocha skvěle freestylově uvolnil a jako první rozvlnil síť Rychlého
25:00
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
25:00
Hosté jdou opět do přesilové výhody, tentokrát za bránění ve hře, které provedl kapitán domácího týmu Šmerák
23:52
Potsch označkoval tyč
22:51
Rychlý si poradil se střelou Hlocha
22:24
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (2:0).
22:24
Je to tu, návrat legendy. Hokejově, dvacet nad led. Není co dodat, Gregr je prostě virtuóz
21:54
Veselý rozhýbal obranu a vyslal střelu na bránu hostů, Dlouhý avšak míček nedoklepl dovnitř
19:10
Gregr opět ukazuje, že je o třídu lepší a proniká až za obranu soupeře svým solo útokem
17:17
Hra teď nabrala vysoké tempo a nabízí šance na obou stranách
15:30
Fila a Gregr teď překvapili obránce Hranic svým presem a vybojovali rozehrávku v rohu
13:21
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání.