0:1
TJ Turnov
FbC Plzeň

TJ Turnov - FbC Plzeň 6:7p
1. Štěpán Matěcha, 7. Filip Dědek, 43. Jiří Ptáčník, 49. Štěpán Matěcha, 52. Štěpán Matěcha, 55. Emil Hejduk - 19. Jaromír Täuber, 40. Václav Zábran, 52. Jaromír Täuber, 54. Václav Zábran, 55. Václav Zábran, 58. Matěj Vošta, 63. Václav Zábran; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Král 35 - Martin Bezděk 21; po třetinách: 2:1, 0:1, 4:4, 0:1;
62:05
62:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vojtěch Lapuník (6:7).
62:05
Přesnou střelou rozhoduje o vítězi rozhoduje Zábran.
62:05
Komentář trenéra hostí P. Strejčka: Utkání nahoru dolu. Zaspali jsme začátek a tahali za kratší konec. Určitě jsme byli silnější na míčku a postupem času i v osobních soubojích na obranné polovině. Bohužel opět se projevila dlouhodobá diagnóza, neproměňování šancí a k  tomu pár fatálků na hokejku soupeře. Ale zaplať Bůh a díky týmu se utkání podařilo obrátit a dovést do vítězného konce.
62:05
Komentář trenéra domácích František Záleského: Dnes jsme podali dobrý týmový výkon, který nám bohužel nestačil na vítězství. Celou dobu jsme tahali za delší konec, ale v závěru zápasu dokázal soupeř vyrovnat a v prodloužení rozhodl. Mrzí nás to, ale není všem dnům konec! Děkuji za soupeři za utkání a divákům za podporu.
61:24
Na hřišti můžeme vidět krásné šance, oba týmy šlapou na maximum. Kdo se zhostí výhry?
60:51
Plachý ve vynikající šanci, ovšem Janoušek ho stihl zblokovat.
59:56
Poslední akce hostí, střelu zblokoval kapitán domáchích Hejduk.
59:52
Zábran rozezvonil tyč!
59:35
Nadějná akce domácích, nyní budou rozehrávat z rohu. Dokáží se prosadit?
58:56
Hra opět ze strany na stranu, v jednu chvíli hasí přečíslení Bezděk, následně podržel svůj tým na druhé straně Král.
57:43
Timeout TJ Turnov
57:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Tomáš Němeček (6:6).
57:43
Máme srovnáno a zaděláno na dramatický konec utkání.
57:00
Dlouhý nához Matěchy na Primáska, který byl dobře odbráněn.
56:55
Timeout FbC Plzeň
54:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran bez asistence (6:5).
54:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk bez asistence (6:4).
54:20
A znovu jsme mohli vidět dvě slepené branky. Domácí si nepouštějí Plzeň k tělu a stále se jim daří držet dvoubrankový náskok.
53:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Jaromír Täuber (5:4).
53:25
Janoušek ze středu krásně shodil na Primáska, kterému chybělo ke gólu jen pár centimetrů.
51:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jakub Janoušek (5:3).
51:51
Vyhrocené oslabení a dobré napadání hostů vyústilo v proměněné trestné střílení, domácí ale rychle odpověděli a dvoubrankový náskok tedy zůstává.
51:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber z trestného střílení (4:3).
50:48
Hosté se zmocnili balónu a připsali si střelu v oslabení.
50:25
Janoušek pouze do bloku.
49:38
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
49:38
A přesilovou hru si vyzkouší i domácí.
48:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Filip Dědek (4:2).
48:25
Matěcha se trefuje ze strandartní situace ze středu hřiště přesnou střelou tahem.
47:52
Obě střídačky jsou nyní plné emocí a povzbuzování. Hlasitě se teď přidávají i diváci.
47:10
Zábran to zkoušel přes střed, ale od míčku ho odstavili Hejduk E. s Maršíkem.
46:43
Dědkova střela neprošla přes trojitý blok.
46:09
Primásek s Janouškem dobře vybojovali balón a Turnov rozehrává z rohu.
45:25
Pěkná rozhrávka od Malého, který se narážečkou dostal až na domácí polovinu, ke střele se nedostal.
44:43
Drsné souboje se nelíbí ani jedné straně, rozhodčí však nechávají hru plynout.
44:06
Plzeň dlouho kombinovala na polovině domácích, ti však dnes předvádějí vynikající obranu. Následně přesprintoval hřiště Hejduk E. a vybídl k zakončení Švitorku.
42:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Lukáš Švitorka (3:2).
42:43
Švitorka dokázal posunout ze souboje u mantinelu míček na nabíhajícího Ptáčníka, který nekompromisně prostřelil Bezděka.
41:57
Tvrdý souboj u mantinelu, Ptáčník se Zábranem se do toho opřeli. Následně rozehrávka pro hosty.
40:00
40:00
Buly pro hosty.
40:00
39:59
Siréna hlásí konec druhé třetiny, která přinesla pouze jednu branku, kterou hosté vyrovnali a oba celky mohou do poslední části vstoupit s čistým štítem.
39:59
Střely domácí - 5; Střely hosté - 12
39:48
39:48
Hosté využili přesilovou hru dobře mířenou střelou od půlky.
39:15
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
39:02
Odložené vyloučení a Plzeň jde do šesti hráčů. Gól ovšem nevstřelili a uvidíme tedy první přesilovou hru hostů.
38:17
Hosté kombinují za brankou Turnova, ke střele se dostal Tauber.
37:10
Domácí uklidňují hru, kombinují před vlastní bránou a čekají na příležitost k útoku.
36:02
Hejduk E. se teď nechal zfaulovat v rohu, kdy stál proti dvěma soupeřům. Rozehrávka pro zelenočerné.
34:53
Stejná situace na druhé straně, Tomáškovi ale míček skočil a ani tentokrát nemusel Král zasahovat.
34:32
Rozherávka domácích na polovině u mantinelu, bohužel k zakončení se nikdo nedostal.
32:45
32:10
Na hřišti se znatelně přiostřuje, bude se dnes vylučovat?
31:23
Matěcha zachytil rozehrávku hostů, jeho střela mířila těsně mimo branku.
30:34
Hosté v šanci 3:1, situaci zachraňuje dobře vyjetý Král.
28:40
Král teď dlouhým výhozem vyzval Matěchu, který dobře kombinoval s Primáskem na útočné polovině,
28:13
Ptáčník v šanci, pouze do připraveného bloku.
27:54
Nebezpečnou krosovou přihrávku Zábrana překazil Švitorka.
27:41
Domácí úspěšně vypresovali balón, nyní budou rozehrávat z rohu,
26:24
Král si připisuje další zákrok, dalekonosnou střelu vyrazil před sebe, kde zakročil Hejduk M. a ukončil akci hostí.
25:45
Matěcha v šanci, byl zblokován, rozhodčí tento zákrok posoudili jako čistý.
25:00
Hosté málem vyrovnali z rozehrávky z rohu, turnovští jsou ovšem rychlí a střela skončila v bloku.
24:16
Nepřesná kombinace hostů, z nadějné situace jen uklidnili hru a raději znovu rozehráli.
23:15
Hejduk E. s Pohlem vymášleli akci za brankou hostí, míček se jim ale odrazil od bot a museli sprintovat zpět na svou polovinu.
22:23
Oba týmy střídají, následně domácí vyráží do útoku, balón bohužel ztrací a musí bránit.
21:34
Hra se přelévá ze strany na stranu, nejprve hrozil hostující Tomášek, následně na druhé straně vypálil Maršík.
20:41
Dědek teď dlouhým balonem vyzval Primáska, ten vybojoval hned dvě standartky v rohu.
20:00
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 13 střely hosté:15
19:59
V první třetině jsme měli šanci vidět hned několik povedených šancí na obou stranách, pokud tempo zůstane stejně ostré jako doposud, máme před sebou ještě dramatické dvě třetiny.
19:15
Domácí právě vystřelili nad bránu
18:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Václav Zábran (2:1).
17:00
Král chytá míček
16:01
Na zemi zůstává ležet Jiránek, vypadá v pořádku a snad se dnes ještě podívá do zápasu.
16:00
Střela z půlky od hostů
14:53
Hosté snižují a přibližují se na odskok jediné branky.
14:45
Hosté vybojovali míček
13:20
Král předvádí skvělý zákrok
12:55
Hejduk E. teď nepřetlačil Malého, odražený balón se dostal až k Matěchovi, který zakončoval do připraveného Bezděka.