2:3
3:5
- : -

Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín 7:10
8. Markéta Žbánková, 16. Lenka Faltusová, 38. Agáta Saffertová, 39. Markéta Valešová, 46. Barbora Zabavská, 58. Agáta Saffertová, 59. Agáta Saffertová - 15. Kristýna Bachmaierová, 19. Kristýna Bachmaierová, 27. Tereza Syslová, 33. Kristýna Bachmaierová, 38. Gabriela Žůrková, 41. Kristýna Bachmaierová, 45. Gabriela Žůrková, 50. Eva Preisslerová, 59. Eva Preisslerová, 60. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 207; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 34 - Alena Vokatá 39; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:5;
60:00
Střely za 3. třetinu
Panthers Praha - 11
FBK Jičín - 12
60:00
59:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Eva Preisslerová (7:10).
59:15
Panthers hrají bez brankáře, načež využívají soupeřky.
58:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Agáta Saffertová, asistoval Lenka Faltusová (7:9).
58:39
Saffertová si připisuje hattrick - ať lítají čepice.
58:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Kristýna Bachmaierová (6:9).
58:33
Jičín využívá přesilovu hru a navyšuje vedení.
58:14
Vyloučen hráč Viktorie Novotná družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
58:12
Žbánková z otočky těsně míjí branku.
57:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Agáta Saffertová, asistoval Karolína Nováková (6:8).
57:10
Střelecký pokus Novákové končí v boční síti.
56:24
Vše v pořádku - Zelingerová se za potlesku zvedá, je lehce otřesená, ale nic co by tato mladá naděje Panthers nezvádla.
56:23
Zeligerová leží na zemi po srážce s paní rozhodčí.
56:10
Dlouhá přihrávka od Žůrkové do odkryté branky.
55:30
Valešová zkouší obíhat branku - marně.
54:47
Nevyužitá přesilová hra - FBK Jičín hraje v plném počtu.
53:30
Bachmaierová zachytila přihrávku a jde do samostaného úniku, Horňákovou nepřekonala.
52:47
Vyloučen hráč Tereza Syslová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
52:47
Přesilová hra Panthers Praha, uvidíme co vymyslí.
51:30
Valešová netrefila přihrávku z rozehrávky.
51:28
Standartka Panthers před hostující bránou.
50:40
Praisslerová pohrdla přihrávkou do prázdné brány.
49:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Tereza Syslová (5:8).
49:39
Syslová zachytila balón a precizní přihrávkou našla Praisslerovu a ta překonává domácí gólmanku.
47:20
Backhandový pokus Preisslerové, bez problémů Horňáková kryje.
47:19
Panthers u soupeřovi brány.
45:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Barbora Zabavská bez asistence (5:7).
45:16
Jičín loboval, Zabavská zachytila a i s menším faulem dokázala z otočky vystřelit - gól pro domácí Panthers.
44:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Martina Kleinová (4:7).
44:27
Pouhých 23 vteřin z přesilové hry stačilo hráčkám Jičína na gól.
44:04
Vyloučen hráč Adéla Košvancová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
43:57
Žbánkový střelecký pokus vysoko nad brankou.
40:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová bez asistence (4:6).
40:21
První šance - prnví gól, který posílá Jičín do vedení.
40:00
40:00
Počet střel za 2. třetinu
Panthers Praha - 12
FBK Jičín - 14
40:00
Do Rudenské školy dnes dorazilo 207 diváků, děkujeme!
40:00
39:54
Nováková zkouší střelu v posledních vteřinách 2. třetiny - Vokatá kryje.
38:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Valešová, asistoval Kristýna Horňáková (4:5).
38:56
Máme tady gól rovnou po výhozu brankářky Horňákové, samostaný únik proměnila Valešová.
37:34
37:34
Máme tu rychlou odpoveď po buly, kdy Saffertová zapla své turbo a snižuje náskok Jičína.
37:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (2:5).
36:50
Faltusová posílá rychlou přihrávku na Saffertovou - ta však nedoběhla přihrávku.
35:17
Tým FBK Jičín hraje v plném počtu.
34:45
Střelecký pokus Vlachové - blokován.
33:17
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:17
Máme tady první přesilovu hru Panthers Praha.
32:52
32:51
Bachmaierová trefuje míček z dorážky a navyšuje vedení hostů.
32:30
Střelecký pokus Haškové - ten kryje Horňáková.
31:40
Nováková trefuje horní tyčku z předbrankového prostoru.
29:53
Krásná zadní přihrávka od Kleinové na Svobodovou na útočné polovině Jičína.
28:22
Skvělá krosová přihrávka Vlachová na Žbánkovou, její střelu brankářka hostů kryje.
27:33
Kleinová po rozehrehrávce z rohu míjí backhandem branku týmu Panthers.
26:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tereza Syslová, asistoval Zuzana Svobodová (2:3).
26:07
Tereza Syslová, bývalá hráčka Panthers, posílá Jičín do vedení.
25:23
Jičín kombinuje na půlící čáře, Panthers ve skvělém postavení.
18:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Leona Müllerová (2:2).
18:59
Ani jsem nestihla dopsat větu a už tu máme srovnávací branku, Lucie Růžičková využívá přesilovu hru.
18:41
Máme tu první přesilovou hru dnešního utkání.
18:40
Vyloučen hráč Nikola Křemenáková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
17:26
Žůrková nabídla krásnou přihrávku Preisslerové, ale ta bohužel netrefuje odkrytou svatyni domácích.
15:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (2:1).
15:45
V nepřehledné situaci před brankou hostů se nejlépe zorientovala Faltusová a zajišťuje domácím náskok v dnešním utkání
14:51
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (1:1).
14:51
Po odrazu od vnější tyčky tu máme vyrovnávací branku.
13:25
Valešová pohrdla přihrávkou od Žbánkové do prázdné brány.
10:15
Střelecký pokus kapitánky hostí, Horňáková kryje.
10:13
Hra je v obrovsém tempu, je to krásná podívaná!
07:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Markéta Valešová (1:0).
07:22
Po skvělé kombinaci tu máme první branku dnešního utkání.
06:25
Střelecký pokus Syslové brankářka Horňáková bez problémů kryje
05:30
Valešová v breaku, zkouší to backhandem. Gólmaka hostů v pozoru.
02:55
Skvělý střelecký pokus Faltusové z týmu Panthers Praha.
01:55
Hostující tým rozehrává u Pantherské branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Martina Kleinová, Leona Müllerová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Viktorie Novotná, Markéta Žbánková, Markéta Valešová, Adéla Košvancová, Karolína Vlachová
00:00
Vážení diváci vítejte u online přenosu z dnešního zápasu mezi Panthers Praha a KM automatik FBK Jičín. Dnes se můžete těšit na velmi zajímavé utkání, plné nečekaných zvratů a bouřlivých emocí.