3:0
9:1
- : -

Tatran Střešovice - SOKOLI Pardubice 16:1
9. Petr Brautferger, 10. David Šimek, 13. Marek Beneš, 15. Adam Tlapák, 29. Martin Šindelář, 32. David Šimek, 40. Martin Šindelář, 42. Lukáš Macháček, 42. Marek Beneš, 46. Marek Beneš, 54. Ondřej Němeček, 55. Adam Tlapák, 55. David Šimek, 56. Jonáš Kreysa, 56. Martin Mühlfait, 60. Martin Čermák - 42. David Petržela; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 139; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 7, Jan Buzík 7 - Matěj Denemark 22; po třetinách: 4:0, 3:0, 9:1;
60:02
Tatran zůstává i nadále v superlize stoprocentní. Uvidíme, zda jim forma vydrží i v zítřejším TV utkání. Děkuji vám za pozornost a těším se zase někdy příště napočtenou.
60:01
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 16 - Pardubice 6
60:01
Celkový počet střel: Tatran 38 - Pardubice 15
60:00
59:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Čermák, asistoval Jakub Kolísko (16:1).
59:28
Naopak Čermák vyrazil na zteč a navyšuje na 16:1.
59:19
Hosté se ještě bojovně snaží kosmeticky upravit nelichotivý stav, ale troskotají na domácí obraně.
55:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Adam Tlapák (15:1).
55:39
15. gól Tatranu dává Mühlfait.
55:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Milan Meliš (14:1).
55:03
Kreysa demoluje hostující tým.
54:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Adam Kučera (13:1).
54:49
Brankostroj Tatranu necítí únavu, Šimek si připisuje hattrick.
54:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Petr Brautferger (12:1).
54:16
Tlapák zvyšuje na hrozivých 12:1
53:03
Timeout SOKOLI Pardubice
53:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Marek Beneš (11:1).
53:03
Němeček zužitkovává přesilovku.
53:03
Desetigólový rozdíl vybídnul hosty vzít si timeout.
52:28
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
52:28
Po menším zmatku ve verdiktech rozhodčích, kdy se původně mělo hrát 4 na 4, jde na trestnou pouze Klein za sekeru.
52:00
Na dnešní zápas si našlo cestu 139 diváků. Děkujeme za podporu!
51:35
Tlapák zakončil podobným stylem.
51:09
Kreysa napřáhnul a trefil síť za hřištěm.
49:41
Rusin florbalkou vyhloubil rýhu v palubovce, ale míček zůstal na svím místě, kde jej sebral Šimek.
48:02
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil Ivo Teichman.
48:02
Záchrannou brzdu zatáhl hráč Tatranu. Původní trest na 2 minuty za vrážení byl přehodnocen na nájezd. Teichmanovi míček v poslední fázi sjel z čepele, skóre je tak stále 10:1.
45:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval David Šimek (10:1).
45:07
Beneš dvě vteřiny po návratu Kleina na hřiště propaluje Denemarka. 10:1
43:50
Tyčka zvoní až k nám na stolek.
43:05
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:05
Klein se do toho opřel až příliš.
42:21
Síť za gólmanem Tatranu se sice vlní,ale rozhodčí předtím viděli nedovolený zákrok ze strany hostů, a tak se skóre dál měnit nebude. Alespoň zatím.
41:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Adam Kučera (9:1).
41:54
Tatran na obdržený gól odpovídá trefou Beneše.
41:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Lukáš Slabý (8:1).
41:48
Tatran neodejde s nulou na výsledkové tabuli, Petržela trefil "dvacet nad led" na vzdálenější tyčku.
41:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Martin Šindelář (8:0).
41:28
Macháček si připisuje první gól v Superlize, a tak od stolku pořadatelů vhazujeme do hry nový míček.
41:15
Denemark si počkal na Šindelářovu střelu.
40:45
Buzík zachytává střelu a uklidňuje hru.
40:01
Poslední buly základní hrací části vyhráli domácí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 11 - Pardubice 2
40:00
39:59
Do konce třetiny se nic dalšího nestalo, tak uvidíme, zda se v poslední třetině dokáží Sokoli prosadit.
39:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (7:0).
39:17
Šindelář přidává sedmý gól Tatranu.
38:39
Opět ve stejné situaci hlavní hrdinové Šimek a Denemark, výsledek stejný.
37:43
Denemark výjezdem zneškodnil Šimkův pokus o navýšení náskoku.
35:08
Pardubice se snaží něco vymyslet, nepřesnosti jim ale plány kazí.
31:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Marek Beneš (6:0).
31:51
Přesilovku domácí v extrémně krátké době využívají.
31:19
Vyloučen hráč Michael Smola družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
31:19
Krátké odložené vyloučení posílá Smolu na trestnou za sekeru.
30:27
Klein s Němečkem skončili po vzájemném souboji ve stylu řecko-římského zápasu na zemi. Jenom ty zaklíněné florbalky tam byly trochu navíc.
29:34
Šimkův ťukec skončil mimo branku.
29:03
Velc vybojoval nedovolený zákrok a Pardubice mohou ohrozit branku Tatranu.
28:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Jonáš Kreysa (5:0).
28:00
Šindelář nasadil jesličky Denemarkovi a za tónů "Páté" oslavuje svůj gól s týmem.
26:35
Trochu hluché období, kdy se oba týmy snaží něco vymyslet, ale zakončení se ne a ne dočkat.
24:48
Pakosta vyšermoval míček.
23:37
Šimek si nepřišel na Denemarka, který přesun stihl.
22:58
Buzík poprvé v kontaktu s míčkem, úspěšně lapá.
22:19
Na hřišti si několik hráčů kroutí své premiérové metry v Superlize.
21:27
Denemark už podruhé ve třetině vyhazuje od branky.
20:45
Rusin skončil po souboji ve skluzu na zádech.
20:01
Druhou třetinu vybojoval míček na svou stranu Tatran, který zároveň vystřídal gólmany.
19:59
Brankář hostů ještě v posledních vteřinách úvodní třetiny hasil několik dorážek. Do druhé třetiny půjdeme za stavu 4:0.
19:34
Kreysa nedokázal obhodit Denemarka, který drží akcie hostů.
18:49
Smola odevzdal míček za sebe, kde ale byli pouze hráči v červenočerných dresech. Denemark minelu hasí.
18:31
Teichman zablokovaný Němečkem na polovině Tatranu.
16:50
Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy jsou v permanentním zápřahu.
14:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jakub Kolísko (4:0).
14:23
Tlapák doklepnul míček za záda Denemarka, Tatran vede již 4:0
13:45
Velc oběhl oblouček před brankou Kříže, ale do zakončení se nedostal.
12:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš bez asistence (3:0).
12:47
Beneš sólově zavěšuje.
12:32
Souboj Němeček - Žáček vyhrál druhý jmenovaný.
11:34
Čermákova střela skončila v boční síti Denemarka. Z vnější strany.
10:31
Kříž chytnul míček u branky a dlouhým výhozem přesouvá hru.
09:25
09:25
A už to máme o dva góly. Domácí lavička ještě reklamovala nejspíše hru hlavou, ale rozhodčí onen okamžik posoudili jinak.
09:15
Kreysa se vřítil na hřiště. Tatran oslabení zužitkoval jak nejlépe mohl.
08:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger bez asistence (1:0).
08:48
Brautferger se prohnal po vzdálenější straně mantinelu a ve vlastním oslabení otevírá gólový účet dnešní hry.
08:32
Kříž chytá střelu Prixe.
07:55
Havlas v brejku nadvakrát nedokázal překonat sedícího Denemarka.
07:15
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
07:15
Kreysa si při hře vypomohl rukou, což pravidla neumožňují. Hosté mají přesilovku.
06:43
Odložené vyloučení na straně Tatranu, Denemark je na střídačce.
04:36
Kříž si připisuje první zákrok a vysílá míček ke spoluhráčům.
04:21
Šimkova střela těsně mimo branku.
03:38
Kříž v rámci cviku fotbalově odkopnul míček.
02:15
Pardubice kombinují na polovině Tatranu.
00:45
První nebezpečná střela se odrazila od bot Rusina. Denemark zasahovat nemusel.
00:01
Úvodní buly utkání vybojovali domácí, ale po chvilce odztrátovali. Jsou však u míčku zpět.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Lukáš Slabý, Lukáš Prix, David Žáček, Ivo Teichman, Vojtěch Rusin
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Pánek, Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Marek Beneš, David Šimek
00:00
Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se za několik minut střetnou týmy Tatran Střešovice a SOKOLI Pardubice. Zápas si můžete užít buď přímo v hale, nebo přes video/online přenos.
00:00
Domácí Tatran je po šesti zápasech na druhé příčce s 18 body. Bodový záznam sdílí s prvními Vítkovicemi, které ale mají o jeden odehraný zápas více, a také s třetími Bohemians. Určitě tak budou chtít udržet svou dosavadní neporazitelnost. Hosté z Pardubic mají po sedmi zápasech tři body a jsou dvanáctí, se třemi body jsou jedenácté Otrokovice. Oba týmy tak dnes mají o co hrát a my se můžeme těšit na jistě zajímavé utkání.
00:00
Oba týmy jsou připraveny k nástupu, a tak mi již nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou zábavu u sledování dnešního zápasu.