1:1
0:2
- : -

SK Florbal Benešov - Florbal Primátor Náchod 3:4
1. Miloš Vojtíšek, 19. František Boháč, 40. Michal Vojtíšek - 12. František Donaj, 39. Jiří Vlček, 41. David Cejnar, 45. Jiří Vlček; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Brož 22 - Vlastimil Skalický 22; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2;
60:00
59:59
Střely ve 3.třetině: 9:9
59:59
Komentář trenéra domácích: Prohráli jsme vyrovnaný zápas, ve kterém bychom si zasloužili alespoň 1 bod, ale bohužel na 3 góly se vyhrávat nedá. Fantasticky zachytali oba brankáři, ale bohužel jsme udělali o 1 chybu víc. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostí: Vyrovnané utkání, které v náš prospěch převážila herní disciplína a trpělivost. Velmi si vážíme 3 bodů z Bystřice, protože pokud domácí budou nastupovat v této sestavě, body se odtud odvážet nebudou. Díky soupeři za utkání.
59:33
Tempo hry se před brankou hostí se stupňuje.
54:31
I Vorel se svou střelou v šanci, avšak těsně vedle.
53:15
Vojtěch Pavlíček v obrovské šanci! Ale netrefuje prázdnou bránu.
51:58
Bachtík pálí velkou šanci před brankou domácích.
50:24
Domácí další oslabení ustáli.
48:23
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
48:23
Půlpánův zákrok na Čečetku nezůstal bez povšimnutí a domácí hráč si odnáší dvouminutový trest.
46:35
Bratři Vojtíškové kombinují před brankou hostujících, ale chybí zakončení.
44:19
Další změnu skóre přináší Vlček. Náchod se poprvé dostává do vedení.
44:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Ondřej Bachtík (3:4).
40:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Ondřej Bachtík (3:3).
40:33
Avšak rychlejší start do poslední třetiny má tým hostí, kdy Cejnar hned v úvodu vstřelil vyrovnávací branku.
40:01
Třetí třetina začala vyhraným buly domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2.třetině: 6:8
39:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jakub Sklenář (3:2).
39:12
A je tu rychlá odpověď domácího družstva!
38:58
35:03
Střela Mikšovského skončila pouze na hrudi Brože.
31:48
Ani druhá přesilová hra Benešova nebyla využita.
29:47
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
28:22
Ani zblokovaná střela J. Pavlíčka nenašla soupeřovu branku.
23:30
Vorel překonal celé hřiště sám, ale golmana hostí prostřelit nezvládnul.
18:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil František Boháč, asistoval Michal Vojtíšek (2:1).
18:46
Michal Vojtíšek dokázal před brankou najít Boháče, který zvyšuje skóre na 2:1
17:20
Střela hostujícího Čápa končí mimo Brožovu bránu.
11:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Aleš Kaválek (1:1).
09:20
Michal Vojtíšek ve velké šanci, avšak balonek netrefuje čistě.
07:27
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
05:24
I přes velký tlak hostujících, hráči domácího týmu ubránili první oslabení.
03:23
Vyloučen hráč Patrik Houštecký družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:54
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Michal Vojtíšek (1:0).
00:53
Po úvodním vyhraném buly domácích následovala rychlá kombinace bratří Vojtíšků a Benešov se ujímá vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Jonáš Mědílek, Filip Čáp, David Cejnar, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Jan Pavlíček, Milan Sklenář, Vojtěch Pavlíček, Kryštof Garreis, Marek Garreis