3:1
4:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři Č. Budějovice 10:3
6. Daniel Nicklas, 17. Jan Běloch, 20. Michal Strachota, 22. Daniel Nicklas, 27. Daniel Nicklas, 36. Daniel Nicklas, 48. Daniel Nicklas, 55. Michal Klápa, 57. Michal Klápa, 60. Michal Strachota - 2. Jan Králík, 19. Patrik Holý, 40. Patrik Holý; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Václav Zavadil 22 - Tomáš Švehla 23; po třetinách: 3:2, 3:1, 4:0;
60:00
60:00
60:00
59:23
Zatímco prostřední perioda patřila druhé domácí formaci, tak tu závěrečnou si podmanila ta pod vedením Strachoty, který zaokrouhluje gólový účet domácích na deset
59:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Miloš Tyl (10:3).
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
56:30
Osvědčená spolupráce Strachoty s Klápou končí devátou brankou
56:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (9:3).
55:04
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:36
Hosté hrají v plném počtu
54:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Miloš Tyl (8:3).
53:55
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
53:06
Švehla si počkal na Nusharta a jeho nájezd zneškodnil
53:05
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Tomáš Nushart.
52:36
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
47:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Ondřej Hurt (7:3).
39:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval David Camrda (6:3).
38:15
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
35:56
Nicklas si ve druhé třetině rozjel one man show a dává další gól
35:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (6:2).
35:20
Klápa přestřeluje
34:27
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
31:01
Tyl si dobře zaběhl za obranu, přihrávku dostal moc pod nohy a tak nezamířil přesně mezi tři tyče
30:20
I Zahraje vychytal Švehla
28:57
Ježek nejprve prověřil pozornost gólmana, v následném souboji pak zlomil hokejku
27:36
Králíka zablokoval Běloch
27:00
Šimek vysoko přestřeluje
26:11
Domácí zamkli svého soupeře a po sérii rychlých přihrávek střílí Nicklas do odkryté branky a kompletuje hattrick
26:10
25:44
Klápa netrefuje prázdnou branku
25:24
Vyloučen hráč Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
24:30
Vašíček se dral do zakončení, nezkrotil však skákavý míček
24:06
Ostrý pokus Drobiše Zavadil vyráží
21:21
Zatím je to zápas využitých standartek, další domácí signál končí druhým gólem Nicklase
21:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Běloch (4:2).
18:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval Filip Kyrian (2:2).
16:56
Po standartní situaci se prosazují i domácí, Zavadil křižnou přihrávkou na Bělocha, který dělovkou pod břevno posílá domácí do vedení
16:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Běloch, asistoval Jan Zavadil (2:1).
09:14
Před Froňkem se otevřela prázdná domácí branka, na poslední chvíli za svého gólmana zaskočil Nushart
06:57
Strachota využil hoostujícího střídání a našel dlouhou přihrávkou Klápu, proti kterému musel zakročit hostující gólman
05:43
Máme vyrovnáno, Nicklas zůstal zapomenutý za obranou a po přesném pasu od Hurta si s nabídnutou šancí bez problémů poradil
05:42
05:10
Tylovi na poslední chvíli přeskočil míček hokejku, ten se tak došoural až ke Švehlovi
02:45
Domácí více drží míček, jejich pokusy však většinou končí v blocích
01:29
Hosté se ujímají vedení, Králík ze standartní situace nic nevymýšlel a vymetl milimetrově přesně šibenici
01:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (0:1).
00:29
První zákrok proti Strachotovi musel předvést Švehla
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Michael Kudláček, Jan Králík, Daniel Drobiš, Ondřej Šimek, Petr Žáček
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Vojtěch Ježek, Jan Lang, Michal Klápa, Miloš Tyl, Michal Strachota