1:0
1:1
- : -

FBK Atlas Blansko - FLORBAL LITOMYŠL 5:3
1. Dominik Janík, 5. Vojtěch Fedra, 18. Vojtěch Fedra, 35. Dominik Janík, 54. Jakub Fedra - 14. Marek Boštík, 20. Marek Lamplot, 43. Marek Boštík; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: David Tenora 21 - Tomáš Doubek 16; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Gratulujeme soupeři k výhře, byl prostě lepší.
59:59
Komentář trenéra domácích: Bojovné utkání, kdy oby týmy nevyužívali svoje šance. V rozhodujících chvílích nás podržel náš gólman, kterému pomohli všichni hráči svým objetavým výkonem. Děkujeme soupeři za hezký zápas a všem divákům, kteří dorazili podpořit náš tým a dovedli nás k vátězství.
56:54
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil Jan Frýdek.
56:40
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra bez hokejky.
53:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Vojtěch Fedra (5:3).
49:19
Vyloučen hráč Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra rukou.
49:01
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
42:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík bez asistence (4:3).
40:00
40:00
35:32
Vyloučen hráč Martin Štarman družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
34:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík bez asistence (4:2).
32:14
Vyloučen hráč Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení.
22:30
Vyloučen hráč František Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
19:30
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot bez asistence (3:2).
18:17
Vyloučen hráč Vojtěch Foret družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
17:41
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Jakub Fedra (3:1).
13:53
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Filip Lněnička (2:1).
04:28
00:34
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Daniel Ondráček, Jan Kulhavý, Michal Háp, Marek Lamplot, Štěpán Švec
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Vojtěch Fedra, Dominik Pleska, Jakub Fedra, Jakub Kolmačka, František Fedra