1:2
2:3
- : -

OLYMP FLORBAL - Viking TJ Kobylisy 3:7
30. Matyáš Pechar, 38. Martin Peťovský, 39. Přemysl Machek - 6. David Sus, 8. Marek Dostál, 23. Jáchym Kymla, 30. Jáchym Kymla, 36. Tomáš Klouda, 43. Marek Dostál, 43. Tomáš Klouda; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský ? - Jakub Šteffel ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:3;
45:00
42:58
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Mark McIntosh (3:7).
42:26
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál bez asistence (3:6).
38:08
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Přemysl Machek, asistoval Robin Davis (3:5).
38:08
Zvrat zápasu? Kobylisy se můžou začít obávat o své vedení! Olymp dokázal snížit na rozdíl pouhých dvou branek!
37:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Martin Peťovský, asistoval Matyáš Pechar (2:5).
37:12
Timeout OLYMP FLORBAL
35:10
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Adam Kropík (1:5).
34:20
Vyloučen hráč Jakub Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hra rukou.
34:15
Brankář Kobylis #57 Jakub Šteffel zatím zvládá střely Olympu na výbornou.
30:00
30:00
29:31
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Pechar, asistoval Robin Davis (1:4).
29:30
Olympský #35 Matyáš Pechar dokázal bez jediného problému poslat obránci Kobylis jesle a snížit krásnou trefou na zadní tyč!
29:26
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jáchym Kymla, asistoval Tadeáš Rychetský (0:4).
22:59
21:08
Zdánlivě nebezpečná střela kapitána Olympu #22 Robina Davise končí mimo hřiště, Kobylisy stále kontrolují tenký náskok.
17:20
Hráč Kobylis, #68 Tomáš Klouda nyní samostatně unikl na bránu soupeře. Brankář Olympu #4 Lukáš Rašovský naštěstí pro domácí celek dokázal ránu vytěsnit.
15:29
Druhá třetina utkání přináší úplně nový trend, jako první se do výborné akce dostal Olymp, nedokázal však akci proměnit.
15:00
15:00
10:24
Tyč! Nad hlavou brankáře #4 Lukáše Rašovského to pořádně zazvonilo. Kobylisy byly velmi blízko třetí brance!
08:12
Hra Olympu vypadá velmi ospale, naopak Kobylisy proměňují další vydařenou akci a vedou již o 2 branky.
07:29
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál, asistoval Tadeáš Rychetský (0:2).
05:50
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus, asistoval Tadeáš Rychetský (0:1).
04:26
Po vydařené střele se hráč #69 Přemysl Machek dopustil bránění ve hře, Kobylisy nyní tlačí Olymp na jejich vlastní polovině.
03:42
Vyloučen hráč Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Jakub Šteffel; hráči v poli: Alexander McIntosh, Mark McIntosh, Vít Komorný, Adam Kropík, Tomáš Klouda
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Lukáš Rašovský; hráči v poli: Matyáš Pechar, Lukáš Maděra, Robin Davis, Martin Peťovský, Přemysl Machek