0:1
0:1
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - FLORBAL LITOMYŠL B 2:3
5. Jakub Dzurik, 8. Dominik Morávek - 6. Petr Kuchta, 17. Tomáš Nykl, 43. Michal Háp; rozhodčí: Pavel Špryňar - Martin Doležal; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Knápek 21 - Ondřej Kroulík 16; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:1;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Matěj Parent družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za hrubost.
42:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Martin Klejch (2:3).
40:00
Timeout FBC TJ Draci Lanškroun
35:43
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
25:04
Vyloučen hráč Petr Kuchta družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
16:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Nykl, asistoval Michal Háp (2:2).
15:47
Vyloučen hráč Lukáš Bureš družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
07:24
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Pavel Kadrnožka (2:1).
05:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Petr Kuchta, asistoval Martin Motyčka (1:1).
04:59
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Jakub Dzurik, asistoval Filip Brůna (1:0).
04:10
Jakub Dzuri právě netrefil prázdnou branku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL B:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Vojtěch Knápek; hráči v poli: Martin Řehák, Filip Mačát, Michal Kuklík, Jakub Dzurik, Filip Brůna